Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Ayame co się dzieje z Kaori ??? Biedactwo :( :( A już było lepiej :(

Głaszczę tak jak pisałaś obie sunie i zachowują się tak jak pisałaś - proste łapeczki, otwarte pysie. Czyli dobrze to na nie wpływa. Będę tak je głaskała codziennie.

Link to comment
Share on other sites

Elik, powodzenia :) to troche trwa, ale pamietasz, jak było z Asterem. Może i im się uda uspokoić. 

 

 

Kaori - noo właśnie nie wiemy co jest przyczyną. Dziś zachowuje się ciut lepiej, ale też śpi cały czas. Czekam na wyniki badań.

Bardzo bym chciała, żeby się wyciszyły, bo to bardzo fajne sunie, tylko ta szczekliwość jest porażająca.

 

Informuj proszę, co u Kaori. Trzymam kciuki, żeby było dobrze :)

Link to comment
Share on other sites

Hej, dzięki, że się tak martwicie.

 

Tarczyca jest ok, mamy komplet badań za sobą. Szwankuje tylko wątroba, ale było dużo leków, więc to nie takie bardzo dziwne.

Biegunki się utrzymują. Mnie to wygląda na infekcję, weci nie maja pomysłów. Leczyli ją metronidazolem i zamiast próbować coś innego wyszukuja cuda. Endoskopię chcą robić i histopatologię, że pewnie zapalenie jelit. Złości mnie to. Sama zaniosłam kupę i poprosiłam o posiew. (Oni nie proponowali, bo to drogie. No fajnie, ale jednocześnie proponują dużo droższe badania.)

 

Na razie Suczydło spi pod kocykiem. 

Link to comment
Share on other sites

Hej, dzięki, że się tak martwicie.

 

Tarczyca jest ok, mamy komplet badań za sobą. Szwankuje tylko wątroba, ale było dużo leków, więc to nie takie bardzo dziwne.

Biegunki się utrzymują. Mnie to wygląda na infekcję, weci nie maja pomysłów. Leczyli ją metronidazolem i zamiast próbować coś innego wyszukuja cuda. Endoskopię chcą robić i histopatologię, że pewnie zapalenie jelit. Złości mnie to. Sama zaniosłam kupę i poprosiłam o posiew. (Oni nie proponowali, bo to drogie. No fajnie, ale jednocześnie proponują dużo droższe badania.)

 

Na razie Suczydło spi pod kocykiem. 

 

Hmmmm miałam lepsze wyobrażenie o tamtejszej służbie weterynaryjnej ;)

 

Kaori, zdrowiej sunieczko :)
 

Link to comment
Share on other sites

Z przyjemnością przeczytałam na stronie KTOZu protokół z kontroli w hotelu U Leona i oglądnęłam zdjęcia  psiaków będących na wybiegu oraz  tuptającą Maszeńkę :)

 

Polecam.

Przeczytajcie inną ocenę, oglądnijcie inne zdjęcia tego samego hotelu

Link to comment
Share on other sites

Z przyjemnością przeczytałam na stronie KTOZu protokół z kontroli w hotelu U Leona i oglądnęłam zdjęcia  psiaków będących na wybiegu oraz  tuptającą Maszeńkę :)

 

Polecam.

Przeczytajcie inną ocenę, oglądnijcie inne zdjęcia tego samego hotelu

 

Cytuje swoj post:

 

Nie wiem ile osób tu wie, ze KTOZ (czyli krakowskie towarzystwo opieki nad zwierzetami) nie ma tak naprawde prawa robic kontroli w hotelach. I jeszcze same tak mowilyscie o AgiG, ze nie miala prawa.

Nie wiem ile osob wie, ze pseudokontrola zostala przeprowadzona przez przyjaciolke Makily (kto - zgadnijcie)

A sam inspektor KTOZu trzyma psy u Makily.

Wiec czego wy sie spoedziewalyscie? Ze przyjaciolka wystawi przyjaciolke ?

Ciekawi mnie, czy najwazniejsza osoba w KTOZie wie o tym wszystkim. Ze inspektor trzyma psy w hotelu, gdzie nie ma umów ani nie sa odprowadzane podatki ani aktualnych ksiazeczek nie ma.

I wy naprawde myslalyscie, Ze to byla niezapowiedziana wizyta zlozona przez dobra kolezanke?

 

Pokazujecie, jakie z was naiwne baby.

 

 

I jak Ty  , elik, możesz czuć się wspaniale z tym, że falszowałaś kiedys w PEWNEJ roli?

Może w końcu się przyznasz do czegoś? Bo widze, że myślisz, ze nikt o niczym nie ma pojęcia.

Link to comment
Share on other sites

Cytuje swoj post:


I jak Ty  , elik, możesz czuć się wspaniale z tym, że falszowałaś kiedys w PEWNEJ roli?

Może w końcu się przyznasz do czegoś? Bo widze, że myślisz, ze nikt o niczym nie ma pojęcia.

 

I ja się zacytuję z wątku Kajko, gdzie jeszcze o jakiejś hańbie mojej pisałaś:

 

Doda, nie pogrążaj się jeszcze bardziej !

Zastanów się co piszesz. Powiedz Twoim podpowiadaczkom, żeby same zabrały głos, a nie wystawiały Ciebie na odstrzał.

O jakiej hańbie fantazjujesz ? Co za fałszerstwa mi zarzucasz ???!!!


 

Link to comment
Share on other sites

Ciociu doda, jesli masz jakies podejrzenia wzgledem hoteliku slicznej Maszenki, prosze o opublikowanie konkretnych zdjec, opisow konkretnych zajsc albo swiadkow, ktorzy sa w stanie swoim nazwiskiem i imieniem potwierdzic to, co same zobaczyly. Inaczej, takie intrygi nie powinny miec miejsca na dogo. Niesluszne podejrzenia zniechecaja ciocie do otwierania kabzy na chore, potrzebujace stworzenia. To jest bardzo nieprzyjemne nawet dla mnie, osoby sponsorujace wiele zwierzat na dogo. Jeszcze jedna taka afera i trzeba bedzie sie pozegnac  z dogomania. W wiec, jak na slubie, albo mowisz teraz, albo milczysz na wieki. Mam dosyc takich podjazdow jak za czasow szlachty zasciankowej!!!!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Ciociu doda, jesli masz jakies podejrzenia wzgledem hoteliku slicznej Maszenki, prosze o opublikowanie konkretnych zdjec, opisow konkretnych zajsc albo swiadkow, ktorzy sa w stanie swoim nazwiskiem i imieniem potwierdzic to, co same zobaczyly. Inaczej, takie intrygi nie powinny miec miejsca na dogo. Niesluszne podejrzenia zniechecaja ciocie do otwierania kabzy na chore, potrzebujace stworzenia. To jest bardzo nieprzyjemne nawet dla mnie, osoby sponsorujace wiele zwierzat na dogo. Jeszcze jedna taka afera i trzeba bedzie sie pozegnac  z dogomania. W wiec, jak na slubie, albo mowisz teraz, albo milczysz na wieki. Mam dosyc takich podjazdow jak za czasow szlachty zasciankowej!!!!

 

Brawo!Cieszę się, że ktos to napisał, że nie wszyscy łapią się na półsłówka i niedopowiedzenia, że opinia "ja wiem ale nie powiem" albo "znam kogos kto widział" nie rusza wszystkich. Cieszę się, że jest więcej osób patrzących racjonalnie na sprawy.

Ile psów by ktoś nie miał w jakimkolwiek hotelu, to jednak publiczny raport z organizacji walczącej o egzekwowanie praw zwierząt, podpisany imieniem i nazwiskiem znaczy więcej niż przekazywane jako plotki spostrzeżenia tajemniczego sąsiada lub insynuacje kogoś anonimowego, kto równie dobrze może okazać się niedowartościowanym frustratem co złośliwym psychopatą.

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Powiem tylko tyle, że jestem spokojna i zadowolona, że Maszeńka znalazła bezpieczne lokum w Hotelu U Leona.

Bardzo jestem Wam wszystkim wdzięczna za to, że wzruszył Was los biednej suni i bardzo skutecznie pomagacie biedaczynie w utrzymaniu tego statusu, jakiego prawdopodobnie, sądząc z jej zachowania, nigdy w życiu nie doznała.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...