Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Ja tak sobie myślę,że może z nadejściem wiosny,słoneczka,ciepła, Masza odzyska chęć do życia,tak jak to wygląda w przyrodzie,wszystko budzi się w tym momencie do życia.W moim odczuciu ona w tej chwili jak to wynika z opisu elik wegetuje,nawet nie potrzebuje kontaktu z człowiekiem,ciepłej ręki.Nie wiem,może jednak potrzebuje tylko warunki,które zostały stworzone dla niej nie są wystarczające siłą rzeczy.Może gdyby Masza trafiła do DT,który by jej poświęcił więcej czasu być może by było inaczej.Nie wiem,takie są moje myśli.Masza jest ogłaszana?

Anulka, przepraszam, że dopiero terasz zauważyłam Twój post. Mam oczywiście watek Maszeńki w subskrypcjach, ale widocznie przeoczyłam powiadomienie. Doppiero post cancer43 zwrócił moja uwagę :)
Jeśli chodzi o Maszę, to moim zdaniem ona nie tyle wegetuje, co żyje w swoim świecie. Co do obecnych warunków Maszeńki, to przypuszczam, że takich nigdy, a już na pewno od dawna, nie miała. Ma zapewnione stałe posiłki, opieke weterynaryjną w razie potrzeby, swoje ciepłe, suche miejsce, gdzie nikt jej nie niepokoi, jest wyprowadzana na siusiu. Na pewno czuje się bezpieczna, bo nikt jej do niczego nie zmusza i nie narzuca się. Ma możliwość kontaktu z psią bracia i człowiekiem. Wystarczy skorzystać.
Myślę, że zachowanie Maszeńki nie jest spowodowane nieodpowiednimi warunkami lecz jej stanem psychicznym w połączeniu z wiekiem.
Masza nie jest ogłaszana. Nie wiem nawet co można byłoby napisać w ogłoszeniu :(
Nie znam DT który przyjąłby Maszeńkę. Masza niestety nie zawsze sygnalizuje potrzeby i zabrudza kenel, a potem siebie :( Nie piszę o tym, bo po co, ale niestety Maszeńka nie jest psem łatwym w utrzymaniu :(
Link to comment
Share on other sites

Gdzieś przeczytałam w poście Elik, ze zainteresowanie wątkiem Maszeńki spadło... ;)

Moje zainteresowanie Maszą się nie zmieniło. :)

Tylko co tu pisac?... Wiem, że sunia jest bezpieczna, zaopiekowana, zaglądam często i czuwam. :)

Na pewno nie tylko ja, prawda?  :D

Link to comment
Share on other sites

Gdzieś przeczytałam w poście Elik, ze zainteresowanie wątkiem Maszeńki spadło... ;)
Moje zainteresowanie Maszą się nie zmieniło. :)
Tylko co tu pisac?... Wiem, że sunia jest bezpieczna, zaopiekowana, zaglądam często i czuwam. :)
Na pewno nie tylko ja, prawda? :D

Elisabeta kochana, na Ciebie zawsze można liczyć :) Dziękuję :D
Zaopiekowana i bezpieczna owszem, ale biedniutka jak myszka kościelna :(
Liczę tylko na bazarki. Dostałam 3 paki fantów od Nutusi, której bardzo gorąco dziękuję, ale moje zdolności fotografa stoją pod znakiem zapytania, a fanty mają wzięcie pod warunkiem, że ładnie wyglądają, a ja nie potrafię zrobić zdjęć tak, żeby ładnie wyglądały. Ubrania najlepiej wyglądają, gdy są zrobione na manekinie, ale ja go nie mam, a zdjęcia robione na wieszaku są słabe :(
Cancer43 wspomniała, że z Kamą zamierzają zrobić dla Maszeńki i jeszcze jednego psiaka bazarek na fb.
EVA2406 też obiecywała bazarek, ale pewnie jeszcze jest chorusia. Zdrowiej nam Ciocia :)

Może nie będzie tak źle :)
Link to comment
Share on other sites

I ja zaglądam do Maszeńki, która w końcu ma spokojną i zasłużoną emeryturkę 


I to mnie cieszy, tylko, że wątek jest mało atrakcyjny i nie przyciąga sponsorów, których Maszeńka bardzo potrzebuje. Ma tylko 35 zł deklaracji/m-c :(
Link to comment
Share on other sites


Kama202 i moja skromna osoba zapraszamy na bazarek na FB ,z którego część jest przeznaczona dla Maszy ,co prawda jeszcze wstawiamy fanty,ale już zapraszamy .

Jeżeli ktoś nie ma konta na FB ,to nie problem,chętnie pośredniczymy w zakupach


https://www.facebook...18991254911203/



Cancer, Kama Kochane Dziewczyny ogromnie Wam dziękuję

0kiss3.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Kasa bardzo Maszeńce potrzebna.
Dowiedziałam się, że Maszeńce skończyły się tabletki przeciwbólowe, bez których bardzo niezdarnie się porusza. Masza zużywa 1 tabletką dziennie. Koszt tej tabletki to 4,00 lub 3,50 zł w zależności od gramatury.
Potrzebne też są pieluszki, bo dziewczynka moczy się w nocy, a i kupencja też się nocą zdarza :(
Ja też będę chciała zorganizować bazarek, bo potrzeby finansowe są duże.


Bardzo proszę o pomoc. Sama nie udźwignę tego ciężaru finansowego.

Link to comment
Share on other sites

 

Kama202 i moja skromna osoba zapraszamy na bazarek na FB ,z którego część jest przeznaczona dla Maszy ,co prawda jeszcze wstawiamy fanty,ale już zapraszamy .

Jeżeli ktoś nie ma konta na FB ,to nie problem,chętnie pośredniczymy w zakupach

 

https://www.facebook...18991254911203/

 

ja niestety na FB-kowa :( trzymam kciuki aby uzbierało się jak najwięcej pieniążków :)

Link to comment
Share on other sites

 

Kama202 i moja skromna osoba zapraszamy na bazarek na FB ,z którego część jest przeznaczona dla Maszy ,co prawda jeszcze wstawiamy fanty,ale już zapraszamy .

Jeżeli ktoś nie ma konta na FB ,to nie problem,chętnie pośredniczymy w zakupach

 

https://www.facebook...18991254911203/

 

 

Ciocia kochana,mam dwie pary nowiutkich bucików,jeżeli była by możliwość ich wstawienia,to chętnie podaruję :)
 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Ja przepraszam, że dzisiaj tak późno do Maszeńki wpadłam, ale od rana do popołudnia byłam poza domem - wizyty przed i poadpocyjne, a potem musiałam poogarniać to i owo m.in. spacerki z piesami, bo do soboty sama urzęduję w chałupie i czasu przez to na wszystko mało.

Dziękuję bardzo, bardzo, bardzo za bazarek i Bogusik za bucionki. Kasa Maszeńce ogromniście potrzebna, bo oprócz hotelu trzeba kupić suni pastylki p/bólowe i pampersy, bo starka nie trzyma moczu podczas snu :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...