Jump to content
Dogomania

Maszeńka, sunia z ruchliwego skrzyżowania za TM :( Będziesz zawsze w naszych sercach [*]


elik

Recommended Posts

Dziś ostatni dzień bazarku,doszły nowe fanty,zapraszamy,pośredniczymy
https://www.facebook.com/events/318991254911203/607204386089887/

Ciociu, bardzo, bardzo dziękuję w imieniu Maszeńki.

EDIT.
Dostałam smutną wiadomość. Wczoraj Maszeńka nie miała ochoty na kolację, dzisiaj rano także nie chciała jeść więc Makila, po konsultacji ze mną pojechała z sunia do weta. Maszęńka miała pobraną krew do badania i ze wstępnej analizy wetka stwierdziła, jeśli dobrze zapamiętałam, to jest bardzo mało czerwonych krwinek. Wetka podejrzewa, że zaburzenia hormonalne spowodowały zatrzymanie produkcji czerwonych ciałek. Makila opisała co wetka stwierdziła, ale że ja nigdy nie miałam pamięci do tych lekarskich wywodów, to niewiele tego zapamiętałam. Makila ma się jeszcze dzisiaj kontaktować z wetką, gdy będzie już pełny obraz analizy krwi. Od wyniku zależy czy Maszeńka będzie dostawała sterydy. Gdy dostanę kartę informacyjną, to wklejkę na wątek.
Bardzo się martwię o Maszeńkę :(
Link to comment
Share on other sites

Ech... :( Biedna jest nasza Maszeńka... :(
Trzymam kciuki.

Biedna, oj biedna :(

oj Maszeńko trzymaj się kochana


Babciuniu,nie daj się choróbsku


Dziękuję, że jesteście. Martwię się, bo Makila nie dzwoni :(
Link to comment
Share on other sites

Zadzwoni. Może jeszcze nie ma wiadomości. Może anemia nie jest bardzo powazna? napisałabym, że będzie dobrze, ale w wielu i stanie Maszy to nie wiadomo co to "dobrze" oznacza. Jedno wiem na pewno: nie będzie juz tak źle, jak zanim trafila na nią Elik.
Trzymaj się Masza!

Zadzwoniła i wygląda na to, że nie jest tak źle, jak początkowo się wydawało :) Konieczne są dodatkowe badania, bo wyniki z analizy krwi są niejednoznaczne, a niektóre wskazania są przeciwstawne. Pocieszające jest to, że wątroba, nerki są w dobrym stanie, ale chyba poziom mocznika jest za wysoki i tu ta sprzeczność, bo niby nerki ok. Nie wiem mogłam coś pokręci.
Po wykonania wszystkich analiz wetka powiedziała, żeby podać zastrzyk sterydowy, który Makila dostała w czasie wizyty z zastrzeżeniem, że ma podać dopiero jak będzie to możliwe. Jutro Maszeńka znowu pojedzie do weta na dalsze badania.

Trzymaj się babulinko

Dzięki za wsparcie :)
Link to comment
Share on other sites

no to chyba nie jest tak źle - może dieta wystarczy ......


Dieta to pewnie będzie zbyt mało, ale coś wspomagającego tworzenie czerwonych krwinek, jeśli jest coś takiego. Myślę, że jutro będziemy wiedzieć coś więcej :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...