Jump to content
Dogomania

Ma cudowny dom w Krakowie :) Duży czarny pies Ergo zabrany z nędznych warunków


AgaG

Recommended Posts

20 godzin temu, UlaFeta napisał:

Ona to taki "nasz"informatyk watkowy"))))

 

Ja to jestem tylko taki klikacz pospolity a wątkowym informatykiem jest kk - wszystko potrafi!! . Zresztą mam do kk prośbę, ale to może na Misiowym wątku poproszę - no i jak zbiorę się na odwagę, bo prośba jest poważna :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

9 minut temu, jolantina napisał:

Ja to jestem tylko taki klikacz pospolity a wątkowym informatykiem jest kk - wszystko potrafi!! . Zresztą mam do kk prośbę, ale to może na Misiowym wątku poproszę - no i jak zbiorę się na odwagę, bo prośba jest poważna :)

Jolu nie badz taka skromna:)

To ide do MICHA,bo ciekawi mnie ta prosba.

 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 3.03.2017 o 14:36, agat21 napisał:

Śliczności! :) :) :) Pychol taki uśmiechnięty, postawa dumna - pies co się zowie! :)

Czyli fakt, że przebywał w tej "cudnej" wiosze kochającej zwierzęta choc trochę wyszedł mu na dobre: miał czyste powietrze. 

 

 

hehe, trzeba zawsze szukać dobrych stron... wieści od erga przewspaniałe. i z pyska, z oczu - widac, że mu dobrze!

 

Pozdrówcie od watkowiczów dom erga i erga też :-)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 5.03.2017 o 11:47, jolantina napisał:

Ja to jestem tylko taki klikacz pospolity a wątkowym informatykiem jest kk - wszystko potrafi!! . Zresztą mam do kk prośbę, ale to może na Misiowym wątku poproszę - no i jak zbiorę się na odwagę, bo prośba jest poważna :)

Nie przesadzaj cioteczko, wiesz tyle co i ja :) 

Link to comment
Share on other sites

Dnia 6.03.2017 o 12:32, sleepingbyday napisał:

 

hehe, trzeba zawsze szukać dobrych stron... wieści od erga przewspaniałe. i z pyska, z oczu - widac, że mu dobrze!

 

Pozdrówcie od watkowiczów dom erga i erga też :-)

Bardzo cieszą te wieści. Z domem Ergunia jestem w kontakcie. Jak czas mi pozwoli, to tam podjadę, żeby go zobaczyć i uwiecznić aparatem to jego szczęście. :) Zauważyłam dopiero teraz, że jego Pańcia sprawiła mu nowe śliczne szeleczki, bo ja wydawałam do adopcji z czarnymi :) pewnie chciała, by przystojniej wyglądał, bo wiadomo, że czarnemu psu ślicznie w czerwonym. (Mój Homerek też w czerwonych chodzi. :)  

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Mattilu napisał:

Dobrze, że z Ergusiem wszystko w porządku :)

O tak, nie może być inaczej, bo ma cudowną kochaną Pańcię. Właśnie do niej dzwoniłam. Erguń obecnie jest przeleczany antybiotykiem, a w środę będzie miał prześwietlenie ząbków i co trzeba będzie to doktor usunie. Na pewno usunąć będzie trzeba, bo coś tam Ergusiowi przeszkadza i mimo leków swędzi. Dr Orzeł to będzie robił. Jakos wieczorem, bo dopiero wtedy będzie miał  czas. Tak więc trzymajcie kciuki. Poza tym nasze "Maleństwo" miało badania krwi, wszystkie parametry wyszły w porządku, poza tym, że jest lekki stan zapalny od tego zęba.

O charakterze Ergusia to Pani w samych superlatywach mówi, jaki dobry poczciwy kochany. :) Nawet u weta, jak miał krew pobieraną, przegrzeczny był. :) Wystarczyło glówkę mu przytrzymać i pozwolił na wszystko. 

Link to comment
Share on other sites

Erguś miał zabieg. Dwa ząbki trzeba było usunąć. Z jednym problem był, bo zakrzywiony jakoś był. I krwotok się zrobił. Ale już wszytsko w porządku. Erguś w domku. Je lekarstwa. Dobrze, że w dużej lecznicy to było ( w Krakvecie u dra Orła) robione, bo i rtg było od razu, gdzie ta ropa i chirurg bardzo dobry. AgaG na razie zajęta bardzo, bo dwie psinki bardzo jej chorują.

Link to comment
Share on other sites

To dobrze, że Erguś już po. Teraz niech wszystko się szybko goi i nie będzie znaku po zabiegu.

Bez ząbków sobie poradzi, tym bardziej ,ze jest w bardzo troskliwym domciu a ropa pod zębem mogła mu życie skomplikować.

 

AgaG, ślę dobre myśli w kierunku Twoich czterołapków, trzymajcie się.

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 13.03.2017 o 12:20, Mattilu napisał:

Dobrze, że z Ergusiem wszystko w porządku :)

Mattilu przyszedł Twój przelew 104, 19 zł z tytułem "na poczet długu Ergo" Mi się wydaje, że Ergo długu nie ma. Chociaż jestem tak zmęczona z powodu chorób moich psów, że moze coś pokręciłam?

dziewczyny help! Czy Ergo ma dług?

a jeśli nie ma, a sądzę, że nie ma, to Mattilu co zrobić z Twoją wpłatą? Może na jakiegoś innego psa przeznaczysz?

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, AgaG napisał:

Mattilu przyszedł Twój przelew 104, 19 zł z tytułem "na poczet długu Ergo" Mi się wydaje, że Ergo długu nie ma. Chociaż jestem tak zmęczona z powodu chorób moich psów, że moze coś pokręciłam?

dziewczyny help! Czy Ergo ma dług?

a jeśli nie ma, a sądzę, że nie ma, to Mattilu co zrobić z Twoją wpłatą? Może na jakiegoś innego psa przeznaczysz?

Erguś nie ma długu, wyszedł na zero :)

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, jolantina napisał:

Erguś nie ma długu, wyszedł na zero :)

Jolantino dziękuję za podpowiedź. No to czekamy na decyzję Mattilu :)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 18.03.2017 o 15:33, AgaG napisał:

Mattilu przyszedł Twój przelew 104, 19 zł z tytułem "na poczet długu Ergo" Mi się wydaje, że Ergo długu nie ma. Chociaż jestem tak zmęczona z powodu chorób moich psów, że moze coś pokręciłam?

dziewczyny help! Czy Ergo ma dług?

a jeśli nie ma, a sądzę, że nie ma, to Mattilu co zrobić z Twoją wpłatą? Może na jakiegoś innego psa przeznaczysz?

Ergo długu nie ma:)

Jest nawet nadpłata 10,70 zł - wędruje ta kwota wg ustaleń dla ONka bez ucha.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Mattilu napisał:

Skoro Erguś jest na czysto, a Onek bez ucha wreszcie u Murki, to tę wpłatę przekazuję na ppotrzeby Onka bez ucha (mam nadzieję, że się wreszcie biedaczek doczeka imienia!)


Wielkie dzięki Mattilu za taką decyzję. Oneczek bz uszka może długo na domek czekać, więc każda wpłata to wielka pomoc. Jeszcze dziś prześlę Twoją wpłatę do Murki.

 

 

Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Mattilu napisał:

Bardzo się cieszę, że Onek trafił do Murki :)

Ja też. Murkowie swietnie dbali o Ergunia tak pod względem fizycznej jak i psychicznej kondycji, zrobili naprawdę wszystko, co mozna było w warunkach hotelu. Ja byłam pod wielkim wrażeniem pamiętajac jakiego psa do nich zawoziłam, a jakiego zobaczyłam po tych latach w hotelu. No i teraz Ergunio kwitnie w swoim domu. Oby Owczuś miał też tyle szczęścia i znalazł swój domek.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam, że zapytam na wątku Ergo, ale w ten sposób więcej ludzi zauważy mój wpis. CZy jest ktoś z Krakowa, kto chciałby i mógłby zrobić wizyte pa dla jednej z suczek pod moja opieką. Wizyta w Krakowie i pytam na razie orientacyjnie.

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, doris66 napisał:

Przepraszam, że zapytam na wątku Ergo, ale w ten sposób więcej ludzi zauważy mój wpis. CZy jest ktoś z Krakowa, kto chciałby i mógłby zrobić wizyte pa dla jednej z suczek pod moja opieką. Wizyta w Krakowie i pytam na razie orientacyjnie.

Doris a w jakim rejonie Krakowa, jaka ulica? Ja jestem "komunikacja miejska" nie mam auta, jak w moim zasięgu, to chętnie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...