Jump to content
Dogomania

Schronisko w Radysach - psiaki do adopcji


Ayam1980

Recommended Posts

No właśnie,skąd brać pieniążki , tym bardziej,że to 400 miesięcznie.

Strasznie dużo,żeby zebrać.

Gdyby dt za wyżywienie i weta się znalazł.

Moze gdyby już były wieści od Pani co ma Gwiazdkę adoptować........

Może coś by się dało przerzucić na bidulkę.

Strasznie wylękniona malizna.

tak mi się wydaje,że mała.Szkoda ,że nie ma zdjęcia przy  "ludziu" było by odniesienie.

Pisze drobniejsza od Haszczaków....

 

Mnie strasznie Koral poruszył.

Malizna nie mniej jak sunia,wystraszony i tak strasznie skołtuniony.

Boziu,to się nigdy nie skończy.

Link to comment
Share on other sites

czy któraś z Was ma konto na przelewy paypal? mam zadeklarowaną wpłatę na pierwszy miesiąc,ale w tym systemie. Ktoś coś?

Jakby coś mogę służyć swoim paypalem.

Podczytuję Was od początku i jestem bardzo, bardzo pełna uznania... Jeśli mogę to chociaż tak chciałabym pomóc...

Link to comment
Share on other sites

O matko, ale tutaj się dzieje!

Ja mam tylko jedną prośbę do dziewczyn - mierzcie siły na zamiary. Trzeba mieć świadomość, że utrzymanie psa w hotelu (jednego, że o kilku nie wspomnę) to nie jest takie hop, siup. Kiedy pies jest już bezpieczny zainteresowanie jego losem drastycznie spada, a zebrać tyle kasy z samych bazarków jest naprawdę ciężko. A groźba powrotu do schroniska z powodu długów to nic wesołego.

Broń Boże nie chcę was zniechęcać, tylko upewnić się czy macie świadomość na co się porywacie i czy to przemyślana decyzja :)

 

Do szczęściarzy opuszczających schron 18 dołączyły też Feta i Fiona - jadą do dt: https://www.facebook.com/events/1530411603898135/?ref_newsfeed_story_type=regular

 

Bardzo się cieszę, siostrzyczki bardzo zapadły mi w serce i martwiłam się o nie, wielkie podziękowania dla osoby, która zdecydowała się im pomóc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...