Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

Mogę przesyłać (w rozmiarze ok. 650x430), tylko proszę o podanie adresu mailowego. Wysyłać będę same zdjęcia, wszelkie inne info - kiedy pies trafił, itp. będą do ściągnięcia ze strony.

super :) jak tylko dostane maila to Ci podesle :)

Dzięki

Link to comment
Share on other sites

W schronisku jest wyżeł weimarski, na szczęscie wykastrowany, więc pseudohodowcy sobie go odpuszczą. Ale dobrze by było, gdyby trafił w dobre ręce, doświadczone, znające się na rasie.

Mógłby ktoś z Was, kto jest na FB, podrzucić go na tą stronę: https://pl-pl.facebook.com/pages/SOS-dla-wy%C5%BC%C5%82%C3%B3w/119949001392874 ?

 

202-15-1.JPG

 

202-15-2.JPG

 

202-15-3.JPG

 

202-15-4.JPG

 

Ma koło 3 lat. Błakął się po Maciejkowicach i okolicach (na granicy Chorzowa, Siemianowic. Katowic). Jest mocno wychudzony. Jego wędrówka mogła trwać długo. Nie wiadomo skąd tak naprawdę przybył. Może ktoś go szuka?

W schronie sprawdzali - nie ma czipa, tatuażu.

Jest przyjaźnie nastawiony do ludzi. Nie wiem jak z psami. Do tych, z którymi mijał się podczas robienia zdjęć, nic nie miał.

Powinien trafić do osób, które znają rasę, które zapewnią mu dużo ruchu. Inaczej będzie zapewne demolował mieszkanie albo wył podczas nieobecności właścicieli.

Link to comment
Share on other sites

Dodam go do nas na fb Fundacji i schroniska. Do SOS dla wyżłów też napiszę.

 

Dziękuję!

 

Być może uda mi się mu załatwić naprawdę wspaniały dom ;)

 

Byłoby świetnie :)

 

Na SOS dla wyżłów napisali, że jakiś facet jakiś czas temu pisał do nich, że chce się pozbyć właśnie takiego psiaka... Ale już się potem nie odezwał. Chłop z Katowic, mieszka w blokach - tyle wiedzą.

 

Ekstra... To pewnie jego pies. Niektórzy ludzie to naprawdę debile.

 

wysyłam na pw maila ;)

 

Dostałam, zdjęcia już pofrunęły.

Link to comment
Share on other sites

na stronie katowickiego schronu jest młoda suka, cudo poprostu... nr 177/15. Troszkę mi manchestera przypomina :D czy ona ma swój wątek na dogo?
Pewnie nie, bo do schronu trafiła niedawno... ale ja się zakochałam od pierwszej chwili jak zobaczyłam zdjęcie. Mam nadzieje, że szybko znajdzie dom.
Tylko resztki zdrowego rozsądku i to że Cziko będzie kastrowany dopiero latem w czasie mojego urlopu, powstrzymują mnie od myśli, że może by tak jechać poznać pieska a potem... ;)

Link to comment
Share on other sites

na stronie katowickiego schronu jest młoda suka, cudo poprostu... nr 177/15. Troszkę mi manchestera przypomina :D czy ona ma swój wątek na dogo?
Pewnie nie, bo do schronu trafiła niedawno... ale ja się zakochałam od pierwszej chwili jak zobaczyłam zdjęcie. Mam nadzieje, że szybko znajdzie dom.
Tylko resztki zdrowego rozsądku i to że Cziko będzie kastrowany dopiero latem w czasie mojego urlopu, powstrzymują mnie od myśli, że może by tak jechać poznać pieska a potem... ;)

Ta sunia, nazywa się Sonia i od niedawna wychodzi na spacery z wolontariuszką :) Wątku raczej nie będzie mieć, bo jej wolontariuszka nie korzysta z dogo

Link to comment
Share on other sites

Ta sunia, nazywa się Sonia i od niedawna wychodzi na spacery z wolontariuszką :) Wątku raczej nie będzie mieć, bo jej wolontariuszka nie korzysta z dogo

o to cieszę się, że Sonia nie siedzi ciągle w boksie:) szkoda, że wątku nie będzie bo chętnie bym podglądała :D
Link to comment
Share on other sites

Renia w nowym domu :)

DSC01578.JPG

Szukamy naszej kochanej Reni! Adoptowana w czwartek z naszego katowickiego schronu. Kontakt z ludźmi urwany, adoptujący kłamie przez telefon, że nie wie o co chodzi. Bardzo nie chcą mieć z nami do czynienia. Kilkuosobową ekipą jeździmy do Jaworzna, gdzie Renia powinna przebywać. Od sąsiedztwa dowiedzieliśmy się rzeczy, które nas przeraziły i musimy znaleźć Renatkę naszą :( aktualnie nie mamy pewności, czy trzymają ją w Jaworznie, czy gdzie indziej. Mimo to BARDZO proszę osoby, które mieszkają w pobliżu o rozglądanie się. Renia równie dobrze może błąkać się po mieście... Poinformowane są schroniska w Chełmku, Jaworznicki Dom Tymczasowy, Bytom, Sosnowiec, Chorzów, Mysłowice. Renia jest zaczipowana. Jest bardzo łagodnym i ufnym psem.
Nie damy za wygraną, musi się znaleźć.
Jeśli znacie psiarzy z Jaworzna, również bardzo proszę o podsyłanie im tej wiadomości.
Kontakt do mnie: 534 877 984
Wątek Reni:
http://www.dogomania.com/forum/topic/144824-renia-renatka-potrzebna-chata-na-d%C5%82ugie-lata/page-8#entry16182422
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...