Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

Ciotki i wujkowie,
moja znajoma zdecydowała się na adopcję pieska - chciałaby znaleźć towarzysza dla siebie i swojej 13-letniej córki. Piesek ma być spokojny, zrównoważony, zdrowy, bezpieczny w kontaktach z dziećmi. Znajomość podstawowych komend byłaby dodatkowym atutem:smile:. Nie ma znaczenia czy będzie to suczka czy pies. Wiek - 2 lub 3 lata. Raczej z krótszą sierścią, ale nie jest to konieczny warunek. Wielkość - średni lub trochę większy (tak między 15 a 30 kg). Macie jakiś kandydatów w katowickim schronisku? Oglądałyśmy zdjęcia na stronie. W pierwszym rzucie spodobał się: 857, 534, 612, 622, 99/13 i Thomas. Opisy w miarę odpowiadały oczekiwaniom. Oczywiście, jeśli zarekomendujecie jakiegoś psiaka, chętnie podjedziemy i poznamy go osobiście. Serce już podpowie, którego zabrać do domu:-)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ossa98']Ciotki i wujkowie,
moja znajoma zdecydowała się na adopcję pieska - chciałaby znaleźć towarzysza dla siebie i swojej 13-letniej córki. Piesek ma być spokojny, zrównoważony, zdrowy, bezpieczny w kontaktach z dziećmi. Znajomość podstawowych komend byłaby dodatkowym atutem:smile:. Nie ma znaczenia czy będzie to suczka czy pies. Wiek - 2 lub 3 lata. Raczej z krótszą sierścią, ale nie jest to konieczny warunek. Wielkość - średni lub trochę większy (tak między 15 a 30 kg). Macie jakiś kandydatów w katowickim schronisku? Oglądałyśmy zdjęcia na stronie. W pierwszym rzucie spodobał się: 857, 534, 612, 622, 99/13 i Thomas. Opisy w miarę odpowiadały oczekiwaniom. Oczywiście, jeśli zarekomendujecie jakiegoś psiaka, chętnie podjedziemy i poznamy go osobiście. Serce już podpowie, którego zabrać do domu:-)[/QUOTE]
Witam, jako opiekunka jednego z tych wybranych, czyli Sansy [B]534/13[/B] powiem, że sunia jest bardzo grzeczna i kochana, zero agresji do innych psów, miała kontakt tylko ze starszymi dziećmi ale była bardzo chętna na pieszczoty z ich strony:) Potrafi komendy siad i waruj, ale nauka nowych to tylko kwestia czasu, ładnie chodzi na smyczy jak trzeba nawet przy nodze, spuszczona ma opiekuna na oku, nie oddala się zbytnio. Jeżeli byłby jakies pytania proszę o kontakt, mój numer telefonu 692269457:) Najlepiej jest przyjechać do schroniska i wszystkich kandydatów obejrzeć osobiście i poznać "na żywo";)
Tutaj jest wątek Sansy gdzie opisana jest całaj jej historia wraz z aktualnym opisem;) [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245138-SANSA-kłębek-niepewność-w-poszukiwaniu-domu[/URL]

Link to comment
Share on other sites

na ul. Kościuszki na wysokości stadionu AWF lezy sobie psiak, na tym pasie zieleni przy chodniku, lezy i sobie patrzy (żywy jak najbardziej), czarny, kudłaty, trochę na flata mi wyglądał. nie przyglądałam się bo jechałam i w ostatnim momencie mi mignął. dzienw trochę miejsce leżakowania. ja z pracy dzisiaj nie mam szansy wyskoczyc sprawdzić, czy ktos z okolicy może zerknąć?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Klementynkaa']na ul. Kościuszki na wysokości stadionu AWF lezy sobie psiak, na tym pasie zieleni przy chodniku, lezy i sobie patrzy (żywy jak najbardziej), czarny, kudłaty, trochę na flata mi wyglądał. nie przyglądałam się bo jechałam i w ostatnim momencie mi mignął. dzienw trochę miejsce leżakowania. ja z pracy dzisiaj nie mam szansy wyskoczyc sprawdzić, czy ktos z okolicy może zerknąć?[/QUOTE]

W godzinach późno popołudniowych pójdę sprawdzić, czy nadal jest. Wątpię, ale i tak idę do parku to i tam nie zaszkodzi się przejść

Link to comment
Share on other sites

Dziś zamówiłam następną porcję posłań, nasze pieski już za niedługo będą spać na suchych i ciepłych posłaniach a nie na mokrych deskach! Poprosiłam o dowóz posłań na czwartek!
Podnoście więc i zaglądajcie na nasz bazarek, to również dzięki bazarkom robionym przez naszą Anię pieski biedą spać na suchym posłaniu!

[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/246703-TOTALNA-WYPRZEDAŻ-wszystko-startuje-od-2zł!!-Na-Przystanek-Schronisko-do-23-09-13-r/page1[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='MagdaB']Więcc może Beza dostanie :)[/QUOTE]

obawiam się, że Beza musi mieć największe, czyli 12

nie będzie mnie w sobotę, czy mogłabyś sprawdzić czy w boksie zmieści się 12???

podaję linki z wymiarami do 10 (są w schronisku), ale 12 jeszcze nie mamy

nie sugeruj się ceną Animal City rozmiar 10 (93 x 60 cm) nam daje bez marży i ze zniżką za 85 zł brutto, 12 chyba 105 zł, ale takie duze psy coraz częściej trafiają to przydałoby sie mieć ze dwie 12(111x 80,5 cm), tylko sprawdź, czy się zmieszczą!

[URL]http://animalcity.pl/product-pol-1387-Ferplast-Siesta-Deluxe-12-legowisko-plastikowe-dla-duzego-psa.html[/URL]
[URL]http://animalcity.pl/product-pol-1386-Ferplast-Siesta-Deluxe-10-legowisko-plastikowe-dla-duzego-psa.html[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Dostałam alarmujący link od koleżanki, 1 dt już mam (u Iwony, która miała Misię) ale są 3 suczki, jedna z dziewczyn próbuje negocjować żeby wykupić je za jak najniższą kwotę, wszystkie są bardzo zaniedbane - ważą około 2-2,5 kg,

[url]http://tablica.pl/oferta/chinski-grzywacz-piekna-sunia-z-rodowodem-ID3GK99.html#4df800772c[/url]

Potrzebujemy jeszcze dwóch dt dla suczek - wszystkie z rodowodem, bardzo wychudzone, wsparcie finansowe do wykupu też bardzo by się przydało

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...