Jump to content
Dogomania

Schronisko w Katowicach - POMÓŻMY IM ZNALEŹĆ DOMY !!! Ruszył wolontariat!


Recommended Posts

Ta sunia poszła dzisiaj do domu z akcji w IKEA i mieszka w bloku obok mnie u znajomych :)
Chwilę temu ją widziałam i ma się świetnie i na prawdę dobrze trafiła ;)

[CENTER][IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-YdFfmPtuR2A/UcyAf5BemxI/AAAAAAADEGA/eBA_y3FzCG0/s640/DSC_0021.JPG[/IMG]

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Kochani,
w Tychach na Oświęcimskiej błąka się pies w typie ON, długowłosy, podpalany. Bardzo łagodny, chętny do zabawy (przynosi patyki do rzucania). Ma obrożę w kolorze brązowym, ale bez adresówki. Nie rzuciło Wam się w oczy, żeby ktoś takiego poszukiwał? Mam fotkę, ale nie mogę w pracy wkleić zdjecia, bo mam zablokowna tą funkcję. Gdyby ktoś mógł wkleić zdjęcie, to podesłałabym mailem.

Link to comment
Share on other sites

Sunia-mama - 862/13.
Szczeniaczki:
863/13 - sunia
864/13 - sunia
865/13 - piesek
866/13 - piesek
867/13 - sunia (brązowa).

Fifi - - 868/13.

Delma - 875/13.



Co to za psiak? Jaki ma numer?
To suczka 857/13?!

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-Vx__7RFbWDU/Ui4EyqnQZLI/AAAAAAAAIps/_PQP4YrJaeM/s640/DSC_2009.JPG[/IMG]

Edited by maciaszek
Link to comment
Share on other sites

A więc Rambo okazałam się Rambem. Jest wykastrowany, właściciele wykastrowali go od razu po adopcji i wówczas kilka dni po od razu zwiał, czyli było to bodajże w styczniu. Od tego czasu przebywał gdzieś... prawdopodobnie przygarnął go ktoś z okolicy, w której mieszkał. Państwo już go nie będą odbierać, gdyż adoptowali w późniejszym czasie szczeniaka.

Link to comment
Share on other sites

Na akcji powarkiwała na inne psy, tzn. nie przeszkadzało jej jak były obok ale nie lubiła zbytniej poufałości. Bardzo przyjazna w stosunku do ludzi, nawet do przechodniów merdała ogonkiem i od razu wystawiała brzuszek do głaskania. Jest raczej spokojna, dobrze wychowana i zrównoważona, ładnie chodzi na smyczy. Wydaje się, że potrafi zachowywać czystość, gdyż na akcji ani razu się nie załatwiła w środku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania91sc']Na akcji powarkiwała na inne psy, tzn. nie przeszkadzało jej jak były obok ale nie lubiła zbytniej poufałości. Bardzo przyjazna w stosunku do ludzi, nawet do przechodniów merdała ogonkiem i od razu wystawiała brzuszek do głaskania. Jest raczej spokojna, dobrze wychowana i zrównoważona, ładnie chodzi na smyczy. Wydaje się, że potrafi zachowywać czystość, gdyż na akcji ani razu się nie załatwiła w środku.[/QUOTE]
Poprawka raz się jej zdarzyło w sobotę

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania91sc']A więc Rambo okazałam się Rambem. Jest wykastrowany, właściciele wykastrowali go od razu po adopcji i wówczas kilka dni po od razu zwiał, czyli było to bodajże w styczniu. Od tego czasu przebywał gdzieś... prawdopodobnie przygarnął go ktoś z okolicy, w której mieszkał. Państwo już go nie będą odbierać, gdyż adoptowali w późniejszym czasie szczeniaka.[/QUOTE]


No to niestety... W takim razie jak skończy kwarantannę, postaram się z nim wychodzić i znowu szukamy domu. Dzięki za info

Link to comment
Share on other sites

[quote name='black_dorian']Kochani,
w Tychach na Oświęcimskiej błąka się pies w typie ON, długowłosy, podpalany. Bardzo łagodny, chętny do zabawy (przynosi patyki do rzucania). Ma obrożę w kolorze brązowym, ale bez adresówki. Nie rzuciło Wam się w oczy, żeby ktoś takiego poszukiwał? Mam fotkę, ale nie mogę w pracy wkleić zdjecia, bo mam zablokowna tą funkcję. Gdyby ktoś mógł wkleić zdjęcie, to podesłałabym mailem.[/QUOTE]

Wklejam zdjęcia psiaka, trochę marnej jakości, bo z komórki. Psiak przebywa aktualnie w schronisku w Tychach, sprawdzono, że nie ma chipa.

[IMG]http://i39.tinypic.com/ezop3r.jpg[/IMG]
[IMG]http://i41.tinypic.com/vi1s29.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...