Jump to content
Dogomania

MagdaB

Members
 • Content Count

  2,288
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Good

2 Followers

About MagdaB

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Czy te tabletki na pewno są wystarczające dla niego? Mój pies kiedyś je brał, teraz tylko Arthroflex.
 2. Dawno mnie tu nie było. Bardzo się cieszę, że Majkuś zostaje u Ewy. Tak sobie myślałam, że po takim czasie nie da rady go oddać. Buziaczki dla Pana Kota :*.
 3. Moja dziewczynka. Jestem taka szczęśliwa, że ona jest szczęśliwa :).
 4. Dzwoniłam do betoniarni gdzie przebywa Beza. Pan powiedział, że dziewczyna sprawuje się dobrze i że zaaklimatyzowała się. Wieczorami biega po terenie betoniarni. Pan zaprasza w odwiedziny. Jeśli wymyślę sposób to pojadę do niej w odwiedziny i sprawdzę, ale po cichu liczę, że gdyby było coś nie tak facet nie zapraszałby mnie.
 5. Aż mi się "gęba" śmieje czytając te informacje. Kochana Flawka potrafi podbić każdego serce, nawet Mańka podbiła, więc z filipowym nie mogło być inaczej :).
 6. Co za cudowne wieści, szczerze już nie wierzyłam, że uda się ją uratować, a tu taki cud :). Oby inny pies nie trafił do tych warunków.
 7. [quote name='mateoosh12']to znaczy?[/QUOTE] Psy ze schroniska są traktowane jak istoty drugiej kategorii. Nie będę przytaczać wszystkich przykładów, bo trochę się ich zbierało od czasu kiedy jestem wolontariuszką, ale kilka psów zostało uśpionych bo np. nie chciało im się zrobić badania krwi na czas, albo zwlekali z wynikami a były one konieczne do podjęcia dalszych kroków, albo wykonali nie takie badanie co mieli, albo nie chcieli podać środków przeciwbólowych psu po sterylizacji, podają jakieś przeterminowane leki na odrobaczenie, itp :(.
 8. Aguś, chciałabym Ci bardzo podziękować za tak dobrą opiekę nad "moją" Flawią. Gdyby nie Ty pewnie dalej siedziałaby w schronie i zapadałaby na zdrowiu. Pamiętaj o mnie jak będziesz jechać do Bielska. Oliwka zostanie z tatą, albo pojadą z nami na wycieczkę do BB :P.
×
×
 • Create New...