Jump to content
Dogomania

Tosia kiedyś mieszkała w klatce, teraz ma już dom i uczy się cieszyć życiem


Gabi79

Recommended Posts

[URL=http://www.dogomania.com/forum/topic/143531-tosia-mieszkała-przez-miesiąc-w-klatce-teraz-prosi-o-wsparcie-na-hotelik/]Tosia.jpg[/URL]

 

Dziewczyny, dziękuję za miłe słowa, mam nadzieję, ze banerek się Wam podoba. Ciężko było zamalować tło - Tosia jest kudłata, a w tle barwy były podobne. Jesli trafi się ładne zdjęcie, z kontrastującym tłem, piszcie, proszę, na PW. Zrobię nowy banerek. 

 

Tymczasem znikam z wątku na trochę, ale nie wyrabiam się na zakrętach. Za niecałe 3 tygodnie mam ślub - w dodatku przesuwany na wczesniejszy termin - a za kolejny tydzień przeprowadzkę o banalne 7000 km. Dowiedziałam się o wszystkim 2 tygodnie temu i jestem w rozsypce. Jak się ogarne w nowym miejscu napewno do Was i Tosi zaglądnę. A gdyby coś sie działo z banerkiem, Elisabeta mnie znajdzie :)

Link to comment
Share on other sites

Ayame, dziękujemy! :) :)

Banerek jest piękny i niepotrzebnie wybrzydzasz. ;) Bardzo mi się pysio Tosi podoba na tej fotce. :)

 

Znajdziemy Cię. Co to jest w necie 7000 km?... ;)

Teraz wszystko załatwiaj, Nie powiem, żeby spokojnie, bo to chyba niemożliwe.

Tam daleko odpoczniesz. Wszystko będzie dobrze. Trzymam kciuki. :)

Wszystkiego Dobrego dla Was, Ayame. :)

 

A jutro sobie ten baner wcisnę. ;) Teraz można miec duuużo banerków w podpisie. :)

Link to comment
Share on other sites

Tosia.jpg

 

Dziewczyny, dziękuję za miłe słowa, mam nadzieję, ze banerek się Wam podoba. Ciężko było zamalować tło - Tosia jest kudłata, a w tle barwy były podobne. Jesli trafi się ładne zdjęcie, z kontrastującym tłem, piszcie, proszę, na PW. Zrobię nowy banerek. 

 

Tymczasem znikam z wątku na trochę, ale nie wyrabiam się na zakrętach. Za niecałe 3 tygodnie mam ślub - w dodatku przesuwany na wczesniejszy termin - a za kolejny tydzień przeprowadzkę o banalne 7000 km. Dowiedziałam się o wszystkim 2 tygodnie temu i jestem w rozsypce. Jak się ogarne w nowym miejscu napewno do Was i Tosi zaglądnę. A gdyby coś sie działo z banerkiem, Elisabeta mnie znajdzie :)

 

 

Bardzo serdecznie dziękujemy, banerek jest śliczny.

 

Ayame, już teraz przyjmij życzenia wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia!!!

 

Czy ktoś mógłby mi podać instrukcję, jak mam na nowym dogo umieścić banerek???

Link to comment
Share on other sites

Gabi, przekazałam Myszy fanty na bazarek - przepraszam, że tak skromnie.

W domu mam jeszcze grzejnik - zrobię wieczorem takie bazarek jednofantowy.

Może akurat komuś się przyda przed zimą :oops: :oops:

 

Jaszko, bardzo serdecznie dziękuję!!!

 

Odwiedzam Tosieńkę :)

 

Ada, 20,- od Ciebie już na koncie Tosieńki, dziękuję serdecznie!!!

Link to comment
Share on other sites

"Robię" bazarek dla małej. Kto jest jej skarbnikiem? 

Jak nie muszę to nie biorę wpłat na swoje konto dlatego potrzebna mi osoba, która będzie wpłaty przyjmować a na końcu rozliczy się ze mną z kosztów wysyłki i pakowania  :)

Link to comment
Share on other sites

"Robię" bazarek dla małej. Kto jest jej skarbnikiem? 

Jak nie muszę to nie biorę wpłat na swoje konto dlatego potrzebna mi osoba, która będzie wpłaty przyjmować a na końcu rozliczy się ze mną z kosztów wysyłki i pakowania   :)

 b-b bardzo serdecznie dziękuję za bazarek dla Tosieńki.

 

Skarbnikiem jestem ja. Masz moje konto, czy Ci wysłać?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...