Jump to content
Dogomania

Mapa Pomocy Dogomaniakow - dyskusje


rebellia

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 2 weeks later...

Tak tak, Manu, wszystko doszlo, tylko, ze ja walcze z komputerem [skonczylo sie na formacie], a przez komorke do FTPa moze i bym weszla, ale jak tu pliki skopiowac :D :D i jestem w trakcie przywracania wszystkiego. Jeszcze kilka dni, prosze! :)

A tak btw, tu odpisze ;) Tegu numeru nie znalazlam, ale jeszcze poszukam... ;) A i hmm nie sprawdzalam jeszcze danych do bazy, ktore wiem, ze gdzies tam znajde ;p ale FTP smiga! :)

Dzieki :)

Link to comment
Share on other sites

Mam pytanie...

Zarejestrowałam się na mapie pomocy jakieś dwa tygodnie temu. Tak na szybko. Nie wpiywałam jaką pomoc mogę zaoferować. Myślałam, że to da się potem jakoś edytować. Szukałam na stronie. Nic takiego nie znalazłam.

Czy można po założeniu konta edytować profil ?

Link to comment
Share on other sites

mam taki pomysl
czy daloby rade do profilu uzytkownika dolaczyc wpis Mapa pomocy Dogoi jednoczesnie zamiescic ikonke Mapy czy logo pod nickiem w postach, by na wzor GG czy Skype bylo wiadomo od razu ze dana osoba oferuje pomoc?

czy tym samym mozna by polaczyc te ikonke z linkiem czy tez otwierajaca sie od razu mapa pomocy by nie przechodzic przez adres www?
nie mam pojecia czy technicznie jest takie sprzezenie mozliwe, alebyloby to duze ulatwienie i jak widoczne jak na dloni!

p.s. jest jakis problem z serwerem..czy juz zmieniamy adres mapy?

Adminie co Ty na to? dog masterze ? jak to widzicie ?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...