Jump to content
Dogomania

Mapa Pomocy Dogomaniakow - dyskusje


rebellia

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

hmmm Bialobrzegi sa blizej - stamtad jest Gucio..niewpisana chyba do nowej mapy ? ale a starej mapie zanjdziesz namiary Moze bedzie znala kogos z okolic wlasnie stamtad i bedzie mogla pomoc
zawsze bardzo chetna do pomocy, moze szkola, inne przeszkody radze napisz do niej

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Pixie, wszystkie rekordy oprocz KILKU sa wpisane... Te KILKA i tak bylo na nowej mapie ;p A stary link przekierowuje na nową.[/quote]

znowu strasznie madrze piszesz...:oops:rozumiem ze wszystko jest dobrze:cool3:
pracusiu niestrudzony:roll:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='Selenga']Na prośbę pixie:

- logo mapy z napisami
[IMG]http://dogo.egonet.pl/mapa.png[/IMG]
- ikonka maleńka

[IMG]http://dogo.egonet.pl/mapa2.jpg[/IMG][/quote]

super! piekne dzieki...

a ikonka malenka ...
jakby byl ten sam pies o ksztalcie tj obrysunku czy jakos tak sie mowi mapy Polski - to znaczy wykroic go jakby mapa Polski albo ten sam maciupenki jak bedzie wygladal? zgubi sie? zatraci?
na ile mozesz go minimalnie zmniejszyc?


[COLOR=Red][B]selenga[/B][/COLOR] czy mozesz zrobic jeszcze wersje gdzie Mapa bedzie miala
napisy jednolite wersja zolto granatowa i wersja zolto czerwona..no i ta trzecia ktora jest juz wklejona
czy to bardzo duzo pracy ? nie chce Ciebie obciazac, ale tak sie zastanawiam czy nie lepiej jednolite hmm sama nie wiem

jeszcze raz serdeczne dzięki!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']
a ikonka malenka ...
jakby byl ten sam pies o ksztalcie tj obrysunku czy jakos tak sie mowi mapy Polski - to znaczy wykroic go jakby mapa Polski albo ten sam maciupenki jak bedzie wygladal? zgubi sie? zatraci?
na ile mozesz go minimalnie zmniejszyc?[/quote]
Będzie tylko kolorowa plamka, nie będzie widać, że to pies. Wrzucę taką wersję i sama zobaczysz.

[quote]
[COLOR=Red][B]selenga[/B][/COLOR] czy mozesz zrobic jeszcze wersje gdzie Mapa bedzie miala
napisy jednolite wersja zolto granatowa i wersja zolto czerwona..no i ta trzecia ktora jest juz wklejona
czy to bardzo duzo pracy ? nie chce Ciebie obciazac, ale tak sie zastanawiam czy nie lepiej jednolite hmm sama nie wiem[/quote]Mogę, to żaden problem

[quote]
[URL="http://dogomania.pl/forum/member.php?u=69347"]Selenga[/URL], to logo ma być także do podpisu na Dogo? Jeśli tak, to jest za duze...[/quote]Może nie do końca zrozumiałam o co pixie chodziło :) Zrozumiałam, że potrzebna jest mała ikonka, taka jak znaczek gadu-gadu. Logo mogę oczywiście dostosować do wielkości wymaganej w podpisach, to żaden problem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']Będzie tylko kolorowa plamka, nie będzie widać, że to pies. Wrzucę taką wersję i sama zobaczysz.

Mogę, to żaden problem

Może nie do końca zrozumiałam o co pixie chodziło :) Zrozumiałam, że potrzebna jest mała ikonka, taka jak znaczek gadu-gadu. Logo mogę oczywiście dostosować do wielkości wymaganej w podpisach, to żaden problem.[/quote]


[COLOR=Red][B]Selenga[/B][/COLOR] dobrze mnie zrozumialas...

z jednej strony ikonka a la sloneczko GG...jakby oznaczajac a jak teraz ze ktos jest w mapie lub nie jest..tylko czy ona bedzie przenosic do Mapy od razu, czy to sie da zrobic?
no tak łepek psa moze byc nieczytelny.....aha bo ten znaczek mapa MP to jest wlasnie wielkosci jak sloneczko GG czy inne..?
z pewnoscia bylobh dobrze by logo to w podpisie jak i znaczek by byly takie same tylko roznily sie wielkoscia, by kojarzyly sie z mapa

a moze sprobuj inaczej tj zmniejszyc tego psiaka do rozmiarow wymaganych przy GG...bedzie plamka lepka...ale jesli oswoi sie juz logo mapy ten psiak za kratkami z napisem .../moze nawet uda sie wkleic to logo do tytulu mapy w przyklejonym watku../ to ta plamka niebiesko szara psiaka lebek nawet mini moze wtedy pod spodem tylko mapa pomocy...

bbylabym chyba za tym by nie tworzyc dwoch grafik dla jednego tematu
choc pomysl mapy Polski hmmm tez bardzo dobry

Dog master czy podlinkowanie do mapy tej plamki tj glowki psiaka jest mozliwe ?

wybaczcie strasznie marudze...okropnie...:mad:



[COLOR=Red][B]Dog master [/B][/COLOR]bardzo pilna prosba z innej beczki, choc juz raz chyba o tym wspominalam
jakby [B][COLOR=Purple]zrobic spis dogomaniakow wg wojewodztw miastami[/COLOR][/B] alfabetycznie / miasta nie dogomaniacy/
tzn np [B][COLOR=Purple]w najprostszej formie

[/COLOR]kujawsko pomorskie[/B]
[B]Bydgoszcz[/B] izmir, Estera, ..... ....... ........ .........

lub [COLOR=Purple][B]dodatkowo w ekskluzywnej[/B][/COLOR] gdy klikniecie w kazda z tych osob poprowadzi do jej propozycji pomocy, lub jesli to za skomplikowane chocby sam spis alfabetycznie wg miast[B]
Torun [/B]anula, ....... mefimej, ........viva vivi ........lenka_w[B]
Wloclawek[/B]....... ......... ..........


dzis w nocy byly bardzo potrzebne kontakty do Torunia i szuakalam oferta po ofercie w woejwodztwie..musialam przejsc przez wszystkie oferty pomocy od auta do ostatnich by wyszukac ..i dzieki ze juz wpisalas miasta..ale trwala to tez dosc dlugo...zwlaszcza jesli to robisz w srodku nocy i oczy masz juz na zaplakach

idem bylo dzis w nocy temat Boleslawca...Seaside pamietalam z dawnych akcji wiec zapukalam do niej od razu..gdybym miala szukac przez oferty pomocy w danym wojeowdztwie, juz po tym pierwszym poszukiwaniu nie dalabym rady..byl srodek nocy

czy da rade cos w tej kwestii?
jesli zbyt duzo pracy to wymaga to chocby doczepic zakladki z wymienionymi miastami i nickami bez podlinkowywania do ofert pomocy poszczegolnych osob
[B]
i duze miasta..tu jest nadal problem z dzielnicami[/B] a raczej ich brakiem w lokalizacji....
jesli bys mogla uszeregowac alfabetycznie wojwodztwa / miasta a w duzych miastach nawet po prostu spisac osoby zdanego miasta i te z dzilnica i te bez..razem wszystkie, to zwrocilabym sie do nich z prosba o doprecyzowanie dzielnic

Link to comment
Share on other sites

Tak, tylko dwie kwestie:

1. Gdzie to zrobic? Po kliknieciu na dane wojewodztwo, ok? I tam bedzie lista jak chcesz.

2. Chcialabym tylko wiedziec jedna rzecz... Potrzebowalas kontaktu do torunian w sprawie czego? Bo wybacz, ale raczej niewiele da dzwonienie do osoby, ktora jest z Torunia, a na Mapie ma wpisane robienie zdjec czy tez bannerow, gdy chodzi o jakies kontakty np...

Ok, to ja ten 1. punkt zrobie, w takim razie... To nie bedzie trudne.

[QUOTE]Dog master czy podlinkowanie do mapy tej plamki tj glowki psiaka jest mozliwe ?[/QUOTE]
Tzn? Co gdzie i jak? Do podpisu? No to tak jak banner, zwyczajnie, adres macie nawet w tytule ;p
[QUOTE][B] i duze miasta..tu jest nadal problem z dzielnicami[/B] a raczej ich brakiem w lokalizacji....[/QUOTE]
Rozmawialysmy o tym nie raz i nie dwa ;) To juz w kwestii uzytkownikow, zeby edytowali swoje dane i wpisywali konkretne informacje.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Tak, tylko dwie kwestie:

1. Gdzie to zrobic? Po kliknieciu na dane wojewodztwo, ok? I tam bedzie lista jak chcesz.
[COLOR=DarkSlateGray]
[COLOR=DarkRed]TAK BARDZO PROSZE!!!!!alfabetyczna miast i obok czy pod spodem w slupku czy jak chcesz nicki...[/COLOR][/COLOR]

2. Chcialabym tylko wiedziec jedna rzecz... Potrzebowalas kontaktu do torunian w sprawie czego? Bo wybacz, ale raczej niewiele da dzwonienie do osoby, ktora jest z Torunia, a na Mapie ma wpisane robienie zdjec czy tez bannerow, gdy chodzi o jakies kontakty np...

[COLOR=DarkRed]
Mowiac krotko kto jest z Torunia w mapie pomocy dogo
Chodzilo o to by wszyscy miejscowi zebrali mysli i wypowiedzieli sie co moga we tej sytuacji..

pomoc, owszem konkretna, pies musi opuscic dom..[B]sprawa wlecze sie od tygodnia na dogo[/B] i zaczela sie robic alarmowa..nie wchodze zawsze w nowe watki, staram sie ale bywa ze nie wylapie..no i beka napisala do mnie pytanie kto jest z Torunia, bo PIES MUSI NATYCHMIAST OPUSCIC DOM! labek z golden retriverem, zawsze domowy pies...

no i zaczelo sie szukanie torunian, po prostu wszystkich...bo w takich sytuacjach tylko to mozna zrobic...na dzien na dwa..potem moze do bydgoszczy..czy wloclawka..ale tylko oni razem na miejscu moga cos wykombinowac na juz! nawet jesli nie maja oferty pomocy DT..maja znajomych rodziny etc w sytuacji absolutnie ekstremalnej

to tak jak alarm w warszawie w dzielnicy x...niewazne kto co oferowal, wszystkich zawiadamiam, bo pomoc kazda..obecnosci nawet w watku potrzebna
[/COLOR]
Ok, to ja ten 1. punkt zrobie, w takim razie... To nie bedzie trudne.


Tzn? Co gdzie i jak? Do podpisu? No to tak jak banner, zwyczajnie, adres macie nawet w tytule ;p

[COLOR=DarkRed]nie:shake: ja myslalam o tym malutkim malenstwie malupacim MINI...z boczku:cool3::roll: pod nickiem...juz nie pamietam cos mi tlumaczylas, i to by przenosilo do osoby ale hmmm pojawia sie temat logowania...
albo by to bylo jakby wyroznikiem ze sie jest w mapie pomocy tzn na mnie mozesz liczyc....

a takze by przy poscie przyklejonym na poczatku tytulu..jakby taki emotikonek mapy pomocy dogo - mini pieska z kratami? by sie identyfikowalo z mapa pomocy..jak sloneczko z gg
[/COLOR]
Rozmawialysmy o tym nie raz i nie dwa ;) To juz w kwestii uzytkownikow, zeby edytowali swoje dane i wpisywali konkretne informacje.[/quote]

[COLOR=DarkRed]wiem pamietam, powtorzylam tylko bo jak bedziesz robic liste alfabetyczna miast w ktorych mamy oferty pomocy to ja juz tych z duzych miast poprosze o wpisy, teraz musze chodzic po wszystkoch ofertach pomocy by wyluskac miasta..jak juz to zrobisz to pomkne jak gazela...:evil_lol: z prosba by sie doprecyzowali[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

1. ok, postaram sie na dniach, jakbym zapomniala do łikendu, to prosze, przypomnijcie, mam na glowie studia i nie jest fajnie ;) [tzn jest ;) ale za duzo glupich rzeczy ;p].

2. tak, tylko, ze co Ci pomoze 12latka robiaca banerki? Nic. Co Ci pomoge taka ja, ktora w Mapie jest, bo jestem od Mapy ;), ale z Trojmiasta nie znam ani schonisk, ani tamtych ludzi - bywam w nich baaaaaardzo rzadko. To taka dygresja tylko, ze po to sa kategorie :]

Taki jest cel Mapy - kto moze, to oferuje pomoc, kto nie - ten nie pisze. Wiec po to sa kategorie, zeby nie pisac do osoby od stron www z prosba o przetrzymanie psa... ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']1. ok, postaram sie na dniach, jakbym zapomniala do łikendu, to prosze, przypomnijcie, mam na glowie studia i nie jest fajnie ;) [tzn jest ;) ale za duzo glupich rzeczy ;p].

2. tak, tylko, ze co Ci pomoze 12latka robiaca banerki? Nic. Co Ci pomoge taka ja, ktora w Mapie jest, bo jestem od Mapy ;), ale z Trojmiasta nie znam ani schonisk, ani tamtych ludzi - bywam w nich baaaaaardzo rzadko. To taka dygresja tylko, ze po to sa kategorie :]

Taki jest cel Mapy - kto moze, to oferuje pomoc, kto nie - ten nie pisze. Wiec po to sa kategorie, zeby nie pisac do osoby od stron www z prosba o przetrzymanie psa... ;)[/quote]

Alu bardzo bardzo Ci dziekuje..

tak co do 2 punktu masz racje..stale zapominam ze jest duzo nieletnich...
mierze swoja miarka...a jak swoja to mysle..mam znajomych nie jestem w ofertach ale mam znajomych moze choc na jedna noc czy dwie moga przetrzymac w alarmowej sytuacji no i przede wszystkim jestem juz mocno dorosla..doswiadczenie wiec niejedno i niejeden chwyt nieprzewidziany wypalil...

stad to grupowanie lokalne przydatne- w razie absolutnie alarmowych sytuacji pisze do wszystkich z danego rejonu, nawet tych nie oferujacych nic, nawet do tych nie z mapy dogo, gdy juz zapisalam z boczku kto jest skad..taka mini lista na gg juz jest

Dog master jeszcze raz bardzo dziekuje i trzymam kciuki za te dyrdymaly na studiach bys je przelknela gladko, choc to glupotki...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Lulka']pixie - czy ta mapa pokazuje ludzi po miastach?
szukam kogos w skarzysku kamiennej ale nie wiem jak to zrobic?[/quote]


wlasnie poprzednie posty mowily o tym ze spis miast wg wojewodztw gdzie sa dogomaniacy bedzie

jesli [COLOR=Red][B]dog master[/B][/COLOR] :roll: zdola w ten we to zrobic ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Huh, szczerz mowiac, chyba nie zdazy... Aczkolwiek stara sie ;][/quote]

[B]Alu [/B]nie martw sie:roll:czuwam jak moge..:roll: tzn szperam...

juz znalazlam sporo osob z okolic tak z mapy nowej jak i starej oraz innymi sposobami i z szufladek mojej pamieci

odpowiedzialam Lulce w watku

[B]Ze Skarzyska Kamiennej jest [/B][B]Aquirre. Kontakt do niej powinnam miec niebawem

[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='SZPiLKA23']Nie wiem czy dobrze pisze ale moze ktos tu mi pomoze mam chetna (dziewczyna z forum muzycznego- nie znamy sie osobicie) ktora chciała by byc wolontariuszka w schronisku lub przytulisku moze dac mi ktos namiary na jakies osrodki? Interesuje mnie Trójmiasto[/quote]

napisz do Brazowa1 udzieli z pewnoscia pelnych informacji - to Trojmiasto

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selenga']obiecane obrazki:

oryginalny zmniejszony do 100x100px
[IMG]http://dogo.egonet.pl/mapa21.gif[/IMG]

różne wersje jednolite

[IMG]http://dogo.egonet.pl/mapa22.gif[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/mapa23.gif[/IMG] [IMG]http://dogo.egonet.pl/mapa24.gif[/IMG]

i ikonka typu gg z psiakiem zamiast literek

[IMG]http://dogo.egonet.pl/mapa20.gif[/IMG][/quote]


selenga bardzo Ci dziekuje
ikonka z Polska a bialo czerwona Polska i na tym pies nie wyodrebni bardziej tej glowki
tzn nie bedzie bardziej widoczna czy juz za duzo tego dobrego bedzie

wtedy bedzie lepiej widac ze to obrys Polski czy mozesz jeszcze taka wersje zrobic?

nad literkami mysle..
mowiac szczerze brak mi jednej wersji ...tyle zrobilas a mnie brak tej pierwszej z Mapa zolta obrysowana na czerwono jak pierwszy twoj wzor
tzn gora i dol jednakowa
zolta i zolta obrysowane litery na czerwono
litery czerwone gora i czerwone dol najzwyczajniej takie alarmowe

a jeszcze mi cos w tej chwili przyszlo do glowy...
a gdyby SOS i w O wstawic glowe psiaka..tzn mysle o tym gdyby Mapa Polski nie byla czytelna tylko ze litery to juz odleglosc wieksza...hmmm a to z zalozenia ma byc malutkie i czytelne

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...