Jump to content
Dogomania

Mapa Pomocy Dogomaniakow - dyskusje


rebellia

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

IMHO punktacja moze sie przyda, bo bedzie widac, kto pomogl z sukcesem albo chociaz sie staral, a kto jest oszustem [taka osobe imho nie usuwac z mapy dogo, co by innych przestrzec].

Anashar, jak chcesz sprawdzic dane osoby? Moze to tez jest dobry pomysl, wiele osob, ktore maja juz dobre rzeczy na koncie ktos z pewnoscia potwierdzi, gorzej z "poczatkujacymi".

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']
Anashar, jak chcesz sprawdzic dane osoby? Moze to tez jest dobry pomysl, wiele osob, ktore maja juz dobre rzeczy na koncie ktos z pewnoscia potwierdzi, gorzej z "poczatkujacymi".[/quote]
hmmm.. :hmmmm:
Początkującym można zrobić jakiś "test" - to znaczy zainicjować jakąś sytuację czy coś takiego...:razz:

Link to comment
Share on other sites

Przy początkujących pisać poprostu "jeszcze niesprawdzony" czy coś ;) A jakby każdy każdemu chciał dawać punkty lub odejmować to by straszny bajzel powstał. Bo początkujący może komuś tak ot odjąć lub dodać punkty bez wiedzy, a i zaczełoby się robić kółko wzajemnej adoracji, a o niektórych bardzo dobrych by zapominano :cool1:

Link to comment
Share on other sites

Też się trochę tego boję... Bo widuję niekiedy jak wygląda sytuacja z czymś podobnym na forach. Ale to zazwyczaj małe dzieci się tak tym bawią. ;) Dlatego mam nadzieję, że poważną sprawę Dogomaniacy potraktują poważnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Anashar']Przy początkujących pisać poprostu "jeszcze niesprawdzony" czy coś ;) A jakby każdy każdemu chciał dawać punkty lub odejmować to by straszny bajzel powstał. Bo początkujący może komuś tak ot odjąć lub dodać punkty bez wiedzy, a i zaczełoby się robić kółko wzajemnej adoracji, a o niektórych bardzo dobrych by zapominano :cool1:[/quote]
Myslalam, co by przy kazdym +/- podac komentarz...

Hm, faktycznie, trudna kwestia... Sama juz nie wiem... E, to potem ;)

Link to comment
Share on other sites

ja bylabym raczej za podawaniem nickow osob poreczajacych za dana osobe
jesli np ktos chce wpisac wizyty p/adopcyjne lub po zawsze moze napisac ze jeszcze tego nie robil, takie wpisy sie zdarzaly w mapie
ale jesli ktos juz robil i taka kanwa moglaby powstac, , a najczesciej sa to osoby z tego samego miasta, ktore moglyby sie wzajemnie oceniac w pracy, czy tez przy pierwszych wizytach adopcyjnych dla niektorych po prostu chodzic jako asystenci" i podgladac przysluchiwac sie no i tez wlaczac w rozmowe

moznaby 'wyksztalcic' taka ekipe 'sprawdzona'
plus i minusy..hmmm jedni drugich lubia tutaj dolowac
raczej jesli poda sie nick jednej drugiej trzeciej osoby
tak jak pisalam

np nick XYZ.... referencje popierajace daje pixie, dog_master,Kara., gandzia, supergoga, wandaszostek...to dla przykladu

wtedy wystarczy troche poszukac, w watkach zakladanych przez dana osobe, postach wypowiedziach...plus te ktore np popieraja no i wypracowac obraz osoby
poza tym jak pisalam juz wczesniej, niektorzy juz sie znaja w realu, jak to sie mowi...
a adopcja przeciez to nie jest sprawa na za piec minut wiec troche czasu na przepytanie na gg np danych opsob jesli sie ma jakies watpliwosci bedzie

Link to comment
Share on other sites

Już od dawna wypatruję Mapy Dogo.....na początek wielkie całuski i ukłony dla dog_master :loveu: .....pixie i innych tak angażujących się :loveu: :loveu: :loveu: ...

Wszystkie pomysły są cudowne...bardzo podoba mi się pomysł pixie :
[QUOTE]
np nick XYZ.... referencje popierajace daje pixie, dog_master,Kara., gandzia, supergoga, wandaszostek...to dla przykladu[/QUOTE]

Zgadzam się również z Bonsai:
[QUOTE]Też się trochę tego boję... Bo widuję niekiedy jak wygląda sytuacja z czymś podobnym na forach. Ale to zazwyczaj małe dzieci się tak tym bawią. ;-) Dlatego mam nadzieję, że poważną sprawę Dogomaniacy potraktują poważnie.[/QUOTE]

Może zacznijmy wymagać podawanie swojego wieku itp. żeby było wiadomo jak z kim postępnować,czy komuś wierzyć,czy nie......

OFF'ując napiszę,że takie drastyczne środki powinny obowiązywać w dziale 'przyjmę psa' ...ogłoszenia np.10-latków zajmują tylko miejsce:eviltong: ..
Widziałam np.takie ogłoszenie:
[QUOTE]Z miłom chęciom przyjme psa-najlepiej szczeniaczka.Razem z merzem kohamy zwierzenta i pragniemy przyjąć pod swój dach jakiegoś słodkiego maluha....kontakt:****[/QUOTE]
albo:
[QUOTE]Przyjme za darmo szczeniaczka,ktorego trzeba czesac- koniecznie szczeniaczka,bo uwielbiam czesać.PILNE!!!!!!!![/QUOTE]

Litości:evil_lol: :evil_lol: :evil_lol: ...

Link to comment
Share on other sites

Nareszcie znalazłam chwilkę żeby coś napisać.

dog_master jesteś cudowna,wspaniała,niesamowita,fantastyczna i...i... Zabrakło mi określeń:evil_lol:
Ponieważ prowadzę drugą część Mapy Dogo, tą z podziałem na oferty, i w tych upiornych postach nic już się nie mieści mimo kombinacji i stawania na głowie, jestem Ci niewymownie wdzięczna. I zgłaszam sie na ochotnika do wstukiwania, wpisywania i co tam jeszcze będzie potrzebne;) na tej mapie.
Właśnie o takim czymś myślałam:lol:

Dziękuję:loveu::loveu::loveu:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Strasznie mi glupio bo nie mam dużo postów tak jak wy, ale to nie znaczy, że nic nie mogę zaoferować. Od pewnego czasu obserwuję postępy, mapa w wykonaniu dog-mastera bardzo mi się podoba. Kara. - naprawdę, bardzo się postarałaś w wykonaniu tego planu, każdy wie, że nie zajęło ci to 10 minut...Jesteście świetni, drodzy Dogo!
Jeśli moglibyście rozważyć coś, nad czym się zastanawiałam to...

1. cechy miejsca np. dt. (blok, bliźniak, wolnostojący) - ze względu na np. psy, które mają problemy z pokonaniem dużej ilości schodów

2. możliwość spacerów- dostosowanie się do rasy/zapotrzebowań psa na ruch na świeżym powietrzu
/do pkt. Kary. /

Co o tym myślicie? to tylko moje sugestie, nie muszą zostać zatwierdzone przez was, aczkolwiek myślę, że mogłyby one w pewnym stopniu stać się zaawansowaną cząstką danego punktu...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bobby']Strasznie mi glupio bo nie mam dużo postów tak jak wy, ale to nie znaczy, że nic nie mogę zaoferować. Od pewnego czasu obserwuję postępy, mapa w wykonaniu dog-mastera bardzo mi się podoba. Kara. - naprawdę, bardzo się postarałaś w wykonaniu tego planu, każdy wie, że nie zajęło ci to 10 minut...Jesteście świetni, drodzy Dogo!
Jeśli moglibyście rozważyć coś, nad czym się zastanawiałam to...

1. cechy miejsca np. dt. (blok, bliźniak, wolnostojący) - ze względu na np. psy, które mają problemy z pokonaniem dużej ilości schodów

2. możliwość spacerów- dostosowanie się do rasy/zapotrzebowań psa na ruch na świeżym powietrzu
/do pkt. Kary. /

Co o tym myślicie? to tylko moje sugestie, nie muszą zostać zatwierdzone przez was, aczkolwiek myślę, że mogłyby one w pewnym stopniu stać się zaawansowaną cząstką danego punktu...[/quote]


hmmmm

wazne uwagi, zwlaszcza w sytuacji DT dla psow, ktore wybagaja specjalnej troski
Dog master, co Ty na to?

aha no i witaj seerdecznie na lamach Dogo drogi/a?/ Bobby
milo dowiedziec sie, ze nie tylko ktos czyta ale i 'glowkuje' i przekazuje swoje pomysly, tym bardziej, jesli to nowy dogomaniak!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[B]3.09.2007@14:47:[/B]
- dziala klikalna strona glowna [mapka] :)
- dziala pod IE, FF, Opera
- menu z lewej
- dzialaja listy uzytkownikow [Dogomaniacy]
- dziala profil uzytkownika [tylko z zewnatrz, tzn z w/w list]
- dziala rejestracja! :D
- login, logout tez powinno ;)

[B]Next TO DO:[/B]
- szukajka
- wypisywanie po wojewodztwach
- panel usera [edycja pomocy, danych, etc]
- cos dla admina by sie przydalo ;)
- no i to Anasharowe menu ;) tzn kategorie [przekonales mnie :P]

:)

No i jak zwykle czekam na komentarze :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Poniewaz rebellia niestety odstapila od realizacji, stad nie ma tutaj nic, a watek jak widze zywy nadal, Julia zuzanna oblozona praca, rozniwez nie mogla pomoc... lecz Mapa dogo, bedzie w wersji klikanej juz za kilka dni...Pracuje nada nia, i to juz ostatni etap, Dog_master

Poszukajcie prosze w Psach w potrzebie.

Ja caly czas dotep do netu mocn ograniczony....ale idea interaktywnej Mapy dogo nie umarla ! Chyba, ze po moim trupie :)
LInk...do tej klikanej spojrzcie w panel uzytkownika Dog _ mastera i tam znajdziecie watki zalozone no i dotrzecie..do efektu zmudnie wypracowywanej przez dog mastera Mapy

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[SIZE=6][COLOR=Red][B]01.01.2008r.

[URL]http://mapapomocy.dogomania.pl[/URL]

Zapraszam :)
M[SIZE=5]ysle, ze mozna juz z Mapa wystartowac :) Prosze o wszelkie informacje o bledach etc.

[SIZE=4][COLOR=Black][U]Skrocona instrukcja obslugi:[/U][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/B][SIZE=5][SIZE=4][COLOR=Black]
- wejdz na strone [url]http://mapapomocy.dogomania.pl[/url][/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][SIZE=6][COLOR=Red][SIZE=4][COLOR=Black]
- kliknij w REJESTRACJA
- wpisz swoj login, najlepiej z Dogomanii, zby bylo wiadomo, kto jest kto :) ale bez polskich znakow i znakow typu '~^ etc
- wymysl sobie haslo do systemu :)
- wpisz swoj adres e-mail
- wybierz, skad jestes :)
- potem sa opcjonalne dane [pole Dogo ID mozesz smialo pominac, sama to recznie bede wpisywac :) ale, wrzucilam, a niech sobie bedzie :)]
- zaznacz pomoc, jaka oferujesz poprzez zaznaczenie kwadracika obok kategorii - obok mozesz wpisac opcjonalny komentarz
- oferty pomocy i swoje dane mozna zmienic po zalogowaniu sie
- dane osobowe nie sa widoczne dla osob niezalogowanych
- odbierz maila z linkiem aktywujacym twoje konto, kliknij w niego
- teraz twoje oferty pomocy zostaly dopisane do bazy, a ty mozesz sie zalogowac

Milego uzytkowania :)

Jak cos to piszcie :)

Czekam na kolejne propozycje, co polepszyc etc, jaka opcje dodac etc.
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Wyslalam pw do strony 15 tej tj okolo 100 osob zostalo zawiadomionych
Mam nadzieje, ze szybko wypelnicie formularze i odeslecie dog masterowi

Jesli jutro bede miala dostep do netu bede kontynuowac, jesli nie prosilam juz Sonix o pomoc w wysylaniu gotowca na pw, by szybciej uzupelnic jak najwiecej danych
by ta Mapa byla jak najpelniejsza

Alu dziekujemy za wspaniala prace!:loveu:

Link to comment
Share on other sites

Tylko wypelniony przez KAZDEGO Z WAS formularz odeslany do dog mastera i otrzymanie od Ali/dog mastera potwierdzenia da gwarancje, ze w Interaktywnej Mapie dogo beda wszystkie aktualne dane

Shirraipeira trzeba sie na nowo zarejestrowac

REJESTRUJCIE SIE, aktualizujcie dane wchodzac w [B][COLOR="Red"]http://mapa.dog.pl[/COLOR][/B]
tam jest formularz

hmmm jesli mi nie padnie net postaram sie zawiadomic wszystkich
niektore maile niestety wracaja
np Mi. choc na innych forach widzialam ze jest - moze ja jakos wypatrzycie

Link to comment
Share on other sites

ufff skonczylam!

wszyscy, ktorzy zglosili akces do mapy w tym watku zostali powiadomieni o KONIECZNOSCI PONOWNEJ REJESTRACJI I AKTUALIZACJI DANYCH, Z WYJATKIEM OSOB ZBANOWANYCH, i tych, ktore od kilku miesiecy nie pojawialy sie na dogo


halbinko dziekuje za info o wpisach na GG
i za to, zze wkleilas to Abecadlo, Ala gdy wroci bedzie miala co robic...

Poprosilam Voess, by jej pomogl, moze Anashar, moze Radek...hmm pelne rece pracy
a jeszcze sporo do zrobienia

moze przyjac tez te czerwone i zielone wpisy przy DT i DTA czy HOT zajetych/czerwone i wolnych/zielone

o ile moglibysmy sami potem wpisywac zmiany to kolor latwo zmienic a poszukujacy nie beda zawracac glowy i tracic sczasu

nie wiem takze czy jest taka mozliwosc by np po wystukaniu nazwy miasta wysypalyby sie kontakty tj nicki by bylo wiadomo czy w danym miescie sa dogo do pomocy czy tez nie..
przy wiekszych aglomeracjach dogomaniacy mogliby np lamac nazwe miasta przez najblizsze duze w ktorym np pracuja, wiec bywaja codziennie i sa w stanie pomoc?


ciekawam co na to ala?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...