Jump to content
Dogomania

Mapa Pomocy Dogomaniakow - dyskusje


rebellia

Recommended Posts

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

20.09.2008:

Mapa stoi na dogomaniackim serwerze :) Dziekujemy Adminie! :)
Dzialaja obydwa adresy:
[URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/[/URL] - tu fizycznie znajduje sie mapa
[URL]http://pieskiswiat.boo.pl/mapa/[/URL] - przekierowuje na pierwszy, wiec tez mozna na niego wchodzic :)

Jezeli czyjes konto "wyparowalo" ;) to zapraszam do ponownej rejestracji - nieaktywne konta usunelam, a wszystko to, co doszlo w czasie boju o ogonki tez polecialo...

Gdzie mialyby byc te mapki wojewodztw z zaznaczonymi miastami / skupiskami Dogomaniakow? Zerknijcie teraz na mape i mi powiedzcie, gdzie ja bym to miala wcisnac, jezeli faktycznie nadal jest tak potrzeba ;p

I w ogole, czy az tak brzydko zmodyfikowalam wyglad...? Bo hmm nie wiem, jak to ladniej i przejrzysciej zrobic... Chyba przekombinowalam...

Na razie linki w menu bocznym nie dzialaja jeszcze, ale beda ;] bo sie nad forma zastanawiam. No i o mnie tez nie dziala, bo chcialabym, zebyscie przetestowali, czy nic sie nie sypie :]

Aaa, jak gdzies zobaczycie
[QUOTE][B]Warning[/B]: session_start() [[URL="http://mapapomocy.dogomania.pl/function.session-start"]function.session-start[/URL]]: Cannot send session cache limiter - headers already sent (output started at /home/mapa/domains/mapapomocy.dogomania.pl/public_html/users.php:1) in [B]/home/mapa/domains/mapapomocy.dogomania.pl/public_html/...[/B] on line [B]2[/B][/QUOTE]
To sie nie przejmujcie ;) Durne znaki BOM, na samym koncu je usune.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Red][B][SIZE=3]Nastał [/SIZE][SIZE=3]wielki dzien! [/SIZE][/B][/COLOR][COLOR=Red][B][SIZE=3]o[/SIZE][SIZE=3]d dzis mamy swoj dom!!![/SIZE][/B][/COLOR]
[SIZE=3][B]Mamy swoje miejsce ! najprawdziwsze! w świecie Dogomanii!. [/B][/SIZE]

Zjawilismy sie tu wszyscy, by pomagać - każdy w miarę swoich możliwosci! Pamietajmy, ze nawet niby niewielka pomoc stanowi ogniwo do łańcucha pomocy!
Im nas więcej, tym będzie ona skuteczniejsza!
[COLOR=Red][B]
[SIZE=3][COLOR=Black]Dziękujemy[/COLOR] Adminowi [COLOR=Black]za ten wspaniały gest![/COLOR][/SIZE][/B][/COLOR][SIZE=3][COLOR=Black]:Rose:
[/COLOR][COLOR=Black]z[B]a to, że dojrzał nasze wysiłki i podał pomocną dłoń![/B][/COLOR]
[/SIZE]
[B]Jako pomyslodawczyni tej mapy dziekuje
i tym ktorzy do niej zglosili swoj akces i tym ktorzy z niej korzystaja
wszystkim za cierpliwosc, za kreatywnosc, za krytyke, za wszystko![/B]
[SIZE=3][COLOR=Red][B]
Dziękuję Wszystkim! [/B][/COLOR][/SIZE]

Skladam podziekowania tym, ktorzy na samym poczatku wpisywali dane zbierali informacje
lista dluga, bardzo dluga pomocnych dloni, glow, serc

Niejedno dziecko dogomaniackiezostalo poczęte w tym czasie,
niejeden dzidzius jeszcze w brzuszku Mamy juz byl dogomaniakiem z Mapy Pomocy
[B][SIZE=3][COLOR=Red]Kara.[/COLOR][/SIZE] [/B]w tym miejscu szczegolne podziekowanie dla Ciebie!:Rose:


Dziekuję bardzo[SIZE=3][COLOR=Red][B]Sonix[/B][/COLOR][/SIZE] :Rose:
Kasiu bardzo jestem Ci wdzieczna za czuwanie i koordynowanie Mapy Pomocy Weterynaryjnej / moze tez bedzie interaktywne kiedys...brakuje wilu danych szczegolowych nad tym teeraz bedziemy pracowac/

[B]Bez Was Wszystkich tej mapy by nie byo![/B]

[SIZE=3][B]Wreszcie najgorętsze podziekowania[/B] [/SIZE]:Rose:[SIZE=4][COLOR=Red][B]dog master,[/B][/COLOR][/SIZE] dzieki ktorej spelnilo sie moje marzenie - dzieki niej mapa przybrala oblicze interaktywne
[COLOR=Red][B]
dog master, [/B][/COLOR]ktora z uporem maniaka i dogomaniaka mozolnie pracowala rok, w ten trudny maturalny rok

[B][SIZE=3][COLOR=Red]Alu jestem Twoim dłużnikiem![/COLOR][/SIZE][/B]


__________________
[B][SIZE=1][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000000][SIZE=3][COLOR=Red][COLOR=Red]HURRA![/COLOR] [URL]http://mapapomocy.dogomania.pl/[/URL]
[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/FONT][/SIZE][/B][SIZE=2][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000000][COLOR=Red][COLOR=Purple]ADMINIE![/COLOR] [COLOR=Purple]dog_master[/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE][SIZE=2][B][FONT=Comic Sans MS][COLOR=#000000][COLOR=Red][COLOR=Purple][COLOR=Red]DZIĘKI[/COLOR]! [/COLOR][/COLOR][/COLOR][/FONT][/B][/SIZE]:Rose:

Link to comment
Share on other sites

:oops::oops::oops:

O pixie:loveu: Jesteś na stałe już??? Masz internet??? To świetnie:loveu:

A co do lecznic.
Dostałam kiedyś takiego linka pocztą. Może go wykorzystać. Trzeba by tylko zachęcić dogomaniaków do wystawiania opinii. Nie byłoby wtedy potrzeby wypisywania wszystkiego od początku.
[url]http://www.vetopedia.pl/[/url]


A tu wspomniana mapowa 9-miesięczna dogomaniaczka:lol:

[IMG]http://img401.imageshack.us/img401/138/dogomaniakeg3.jpg[/IMG]

[IMG]http://img391.imageshack.us/img391/4937/dogoma1fn9.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

dziękujemy za fotki naszego mapodzidziusia!!!
po niej widac jak czas szybko leci...

co do podanego adresu hmmm stanowic moze bardzo dobra baze
lecz niestety brak w nim tego o czym mysle od poczatku
dokladnego zakresu lecznucy
tj lekarzy weterynarii o konkretnej specjalizacji np kardiolog, neurolog, dermatolog, onkolog etc
brak zakresu wykonywanych zabiegow glownie chirurgia twarda, miekka
brak informacji dot posiadania lub nie izolatki,
hoteliku przy lecznicy itp


ps. tak mam znowu staly tj mobilny, lecz na stale net! a i Ty widze uporalas sie z zajeciami na tyle ze na dogo zagladasz
ciesze sie bardzo!

Link to comment
Share on other sites

Super :) Huh, a teraz mi szwankuje. Ale walcze! ;p

Sprawdzcie wyswietlanie, przerobilam troche:
- z boku sa kategorie pomocy [te glowne, pogrubione, nie sa klikalne, bo... hm nie widzialam w tym sensu ;p], po kliknieciu jest wojewodztwo, user i komentarz
- po kliknieciu na usera zeby zobaczyc jego dane trzeba byc zalogowanym
- na gorze jest menu, hmm wiem, ze brzydkie, ale nie mam pomyslu, gdzie to wcisnac
- wiem, ze w me.php jest blad. ma byc. na razie ;p

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=4][B][COLOR=Red]ALU! JESTES WIEEEEEEEELKA ![/COLOR][/B][/SIZE]

juz sie zalogowalam!
a ilosc wpisow rosnie, z dnia na dzien! a jak to cieszy!
[COLOR=Purple][B]DZIEWCZYNO KIEDY TY ODPOCZNIESZ? :cool3:

[/B][COLOR=DimGray]ps.mam pomysl na logo- towklejone przy kazdym nicku ktory jest wpisany do mapy pomocy... psiak ktory jest w avatarku mapy i......hmmm napisze do Selengi
zobaczymy to albo tak jak proponowalas

a zadnego bledu php :roll: naturalnie nie widze..bo jak sie nie umie czytac to i liter nie odrozniasz...:eviltong: DLA MNIE JEST SUPER!
[/COLOR][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Aaarghhh, czemu nikt mi nie mówi, że się źle oferty poprzypisywały oraz, że podczas rejestracji wystąpił błąd, a ich konta nie ma? Że przy czyszczeniu tabel się wartości auto_increment zresetowały? :/

Trudno, usuwam, co widzę [błędne oferty]. Osoby, których kont nie ma, bo się przez błąd nie dodały, muszą się jeszcze raz zarejestrować. Problem dotyczy tylko kilku ostatnich użytkowników.

Za moment włączę rejestrację, tylko to poczyszczę...

Edit: włączone&naprawione.

Link to comment
Share on other sites

To super :) Tylko kilka kont nie ma, ale przy jakimś kroku musiało pisać, że konto się nie dodało. Zrobię wieeeeelkie czerwone informacje o błędach ;)

Jakiś? Jaki? 404?

Możesz na razie edytować swoje dane i hasło.

A oferty pomocy to ja chyba ręcznie nadłubie, albo w końcu znajdę błąd...

Link to comment
Share on other sites

:modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla: :modla:
[SIZE=4]
Uroczyscie i z wielkim wzruszeniem w imieniu Mapy Pomocy Dogo wręczam[/SIZE]:Rose:
[SIZE=6][SIZE=5][COLOR=Red]
Dog masterowi[/COLOR][/SIZE][/SIZE]

[SIZE=5][COLOR=Purple]Dyplom [/COLOR][/SIZE][SIZE=6][SIZE=5][COLOR=Purple]magistra dogoinformatyki

[COLOR=Black]G r a t u l a c j e! [/COLOR][/COLOR][/SIZE][/SIZE]:calus:[SIZE=6][SIZE=5][/SIZE] [/SIZE]

[SIZE=3]Alu odpocznij chwilkę:p i otwieraj przewód doktorski;)

[/SIZE] [SIZE=4][COLOR=Gray][SIZE=3]tematy do pracy doktorskiej zapewnione![/SIZE] [/COLOR][/SIZE]:eviltong:


:Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose: :Rose:


...wiedzialas jaki nick wybrac!;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']26.09.2008r.

Ufff, zrobiłam.

[B][COLOR=Red]Edycja ofert pomocy działa :)

[/COLOR][/B][COLOR=Red][COLOR=Black]Zapraszam do testowania :) Bekap oczywiście posiadam, więc można psuć ;p
[/COLOR][/COLOR][/quote]

Przećwiczyłam, nie spieprzyłam, pasuje mi. Od czasu gdy się zapisałam nieco się pozmieniało, zawęziłam swój "krąg działania" i aktualizacja była niezbędna. Fajną robotę zrobiłaś :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...