Jump to content
Dogomania

Mapa Pomocy Dogomaniakow - dyskusje


rebellia

Recommended Posts

A może ja się tu podepnę. Mam prawie gotowy skrypt, do którego automatycznie się dodaje strony adopcyjne psów rasowych, strony schronisk, lecznice, hodowle. Mogę tu dodać hotele i co tam chcecie, ale uważam, że podpinanie tego pod DogoMapę to za dużo. Mogą działać wspólnie na sadadzie wielkiego przekierowania (pół logo mówi o mapie, pół o linkach) i w zależności na co kto kliknie na to go przenosi. Skrypt będzie skończony po nowym roku.

Tak to min. bedzie wyglądać: [url=http://linki.ksoz.info/index.php?id=schroniska]Schroniska w polsce[/url]
Oczywiście będzie do tego odpowiednia grafika, na razie jest suchy kod.

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 316
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='Anashar']A może ja się tu podepnę. Mam prawie gotowy skrypt, do którego automatycznie się dodaje strony adopcyjne psów rasowych, strony schronisk, lecznice, hodowle. Mogę tu dodać hotele i co tam chcecie, ale uważam, że podpinanie tego pod DogoMapę to za dużo. Mogą działać wspólnie na sadadzie wielkiego przekierowania (pół logo mówi o mapie, pół o linkach) i w zależności na co kto kliknie na to go przenosi. Skrypt będzie skończony po nowym roku.

Tak to min. bedzie wyglądać: [URL="http://linki.ksoz.info/index.php?id=schroniska"]Schroniska w polsce[/URL]
Oczywiście będzie do tego odpowiednia grafika, na razie jest suchy kod.[/quote]

widze ze chcesz umiescic lecznice...
moj zamysl co do lecznic jest bardzo szeroki..chcialabym umiescic wszelkie mozliwe dane nie tylko godziny przyjec, lecz podobnie to zakaldek gdzies juz teraz widzianych w lekvet czy jakos tak..znajde przy okazji, by byly info dot izoltek, specjalizacji, sprzetu, karetki, etc etc

kliknelam w weterynarzy - w Twojej mapie -na razie nic mi nie wyskoczylo

mamy juz spis w Weterynaryjnej mapie pomocy /mrowcza praca dogomaniakow.../ niestety jeszcze nie interaktywnej...docelowo ma byc podpiety wlasnie do Mapy pomocy dogo
i schorniska takze mialy miec swoje miejsce tamze...
jak i zakladka wolontariusze i ich strony adopcyjne

nie chodzi o powielenie spisu lecznic...chodzi o informacje precyzyjniejsze

chodzi o to by byla to informacja na tyle [B]doglebna na ile pomocna[/B] moze byc w danym momencie gdy pies polamany i trzech weterynarzy w poblizu ale tylko jeden ma rtg na przyklad

Link to comment
Share on other sites

Skrypt jest nie ukończony, na razie dla przykładu działają tylko schroniska. Projekt już dawno miałem zrobić ale nigdy nie mogłem znaleźć czasu i przypadkowo tu przeczytałem o podobnym więc przedstawiłem swój. Oczywiście wszystkie informacje da się umieścić w każdej zakładce. Inne dane będą przy schroniskach, inne rpzy fundacjach, inne przy weterynarzach. Można także dodać możliwość komentowania danych lecznic, hodowli itd. Dlatego wrzuciłem tu projekt aby podyskutować co zmienić i czy połączyć to z DM ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

chyba jeszcze zajeta bo nie mam odpowiedzi na GG...
a mrozy ida
Anashar juz wie i zjawi sie lada moment

trzeba koniecznie pomyslec o tym "biegajacym" chocby na razie napisie o akcjach najpilniejszych, by osoby wchodzace w Mape pomocy wiedzialy co sie dzieje
zaraz to sie nazywa jkos...ruchoma gazeta, czy zywa gazeta..nie pamietam

i miejsce moze na jakies mini banerki akcji sie znalazloby
lecz to wszystko nie w zakladce, tylko widoczne dla wszystkich na wejsciu!

ala przed sesja pewnie wiec trudno bedzie teraz cos konkretnego zrobic

teraz [B]akcja szycia[/B] [B]kubrakow dla psow[/B]..nikt z mapy pomocy dogo nie pojawil sie...hmmm u arjune mimo ze juz dwa dni nosze ze soba apel a i arjune pisala do kilku osob i nic

Link to comment
Share on other sites

[quote name='pixie']
teraz [B]akcja szycia[/B] [B]kubrakow dla psow[/B]..nikt z mapy pomocy dogo nie pojawil sie...hmmm u arjune mimo ze juz dwa dni nosze ze soba apel a i arjune pisala do kilku osob i nic[/quote]

Edytuję, bo już parę osób się zdeklarowało do pomocy przy kubraczkach :multi: dzięki prośbom pixie :loveu::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Bamboo ®']hej, dog master!
jak tam porządki idą?
widzę,że część już poprzenoszona :cool3:
Pewnie już czytałaś info od pixie..?
Czy robimy wielki COME BACK czy jesteś jeszcze "w proszku" i potrzebujesz czasu, coby się ogarnąć ?;)[/quote]
Posprzatalam co moglam, tylko hmm dalej nie wiem.

Pixie, Ty przeklejalas wszystkie oferty tu wrzucane do tych Twoich spisow z podzialem na wojewodztwa, nie? Wszystko jest przekopiowane, moge usunac posty poszczgolnych uzytkownikow, a zostawic tylko te Twoje, zbiorcze?

[SIZE=1]Sesje & zalki teraz... Ale juz, juz niedlugo mam nadzieje... ;)[/SIZE]

[QUOTE]chyba jeszcze zajeta bo nie mam odpowiedzi na GG...[/QUOTE]Huh, nic do mnie nie doszlo... :( Moje gadu sie sypie notorycznie ;/ [wlasciwie nie gadu, a tandem Psi i chrome.pl, ale nvm ;)] i jezeli nie odpisze [a odpisuje zawsze jak jestem / moge / po czasie / etc], to znaczy, ze po prostu nie doszlo... ;/

[QUOTE]trzeba koniecznie pomyslec o tym "biegajacym" chocby na razie napisie o akcjach najpilniejszych, by osoby wchodzace w Mape pomocy wiedzialy co sie dzieje
zaraz to sie nazywa jkos...ruchoma gazeta, czy zywa gazeta..nie pamietam

i miejsce moze na jakies mini banerki akcji sie znalazloby
lecz to wszystko nie w zakladce, tylko widoczne dla wszystkich na wejsciu!

ala przed sesja pewnie wiec trudno bedzie teraz cos konkretnego zrobic
[/QUOTE]
Blagam, jak cos bedize konkretnego, to spokojnie zrobie :] Tylko np. teraz nie wiem, w czym rzecz. Info, ok, ale o jakiej tresci? Marquee? Taki sunacy pasek?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']Posprzatalam co moglam, tylko hmm dalej nie wiem.
Pixie, Ty przeklejalas wszystkie oferty tu wrzucane do tych Twoich spisow z podzialem na wojewodztwa, nie? Wszystko jest przekopiowane, moge usunac posty poszeczgolnych uzytkownikow, a zostawic tylko te Twoje, zbiorcze?
[/quote]

tak..usun prosze wpisy poszczegolnych osob, tzn akces do mapy w watku mapy, a zostaw stara mape dogo " na piechote" jeszcze mi sluzy..moze i niektorym jeszcze tez

przekleje na pw to co pisalam do Ciebie na GG, ale Baboo wie w czym rzecz bo jej przeslalam Fwd i pewnie sie wlaczy w temat
Anashar takze prosilam o pomoc i rade
co zrobic by akcje aktualne byly widoczne na otwarciu Mapy pomocy
moze ich banerki
przypominajace/informujace o tym co jest najpilniejsze teraz

akcja kubraczkowa
inne aktualne...
glosowanie na...karma ... krakvet
1 procent podatku odpisy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='dog_master']
Blagam, jak cos bedize konkretnego, to spokojnie zrobie :] Tylko np. teraz nie wiem, w czym rzecz. Info, ok, ale o jakiej tresci? Marquee? Taki sunacy pasek?[/quote]

Na razie może być taki najprostszy napis, hasło typu:
"1 kurtka = 1 życie" albo "stara kurtka=1 zycie".
I podlinkować go do wątku kubraczkowego: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f938/cieple-zimowe-kubraki-dla-psow-bezdomnych-ktos-jeszcze-chetny-126514/[/URL]
albo do [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f938/cieple-zimowe-kubraki-dla-psow-bezdomnych-ktos-jeszcze-chetny-126514/index38.html"]plakatu propagującego akcję[/URL] (bo tu wszystko w pigułce opisane).
Czerwone, duże litery, migające, biegające czy statyczne-jak uznasz za stosowne.
Umieścić gdzieś na wierchu, żeby było widoczne od razu po wejściu na MP.

Tak wstępnie uradziłyśmy z pixie. Mamy jakieś tam przemyślenia, ale to później będziemy omawiać.
Ważne, żeby już coś było, bo coraz większe mrozy idą, a ulepszać będziemy jak skończysz sesję.
Dałoby się zrobić taką prowizorkę? :razz:

Link to comment
Share on other sites

Wybaczcie, ale walcze, żeby kolejnego roku nie zawalić. Na szczęście udało mi się poprawić prawie wszystko :multi:

pixie - da się na główną stronę dogo mapy wrzucić ten apel. Można dodać podstronę aktualne akcje. Ale do strony ma dostęp tylko Dog Master, więc ja nie mam jak tego zrobić.

Link to comment
Share on other sites

  • 4 years later...
  • 8 months later...
  • 10 months later...

To ja z trochę innym tematem. Ponieważ maluję i fotografuję, a brakuje mi modeli, pomyślałam że może mogłabym sportretować (foto lub obraz) jakiegoś bezdomniaka psa, kota w potrzebie. Myślę, że taka akcja mogłaby zwiększyć szanse adopcji. Miszkam w okolicy Rybnika, mogę dojechać do Gliwic, Raciborza, Tychów i ewentualnie gdzieś dalej.

Co o tym sądzicie? Pytam ponieważ mam 16 lat, a żeby móc pracować jako wolantariusz w schronisku, trzeba mieć 18... A może w ten sposób mogłabym pomóc psom. Moje prace foto możecie zobaczyć tutaj http:// yasmeenphulpoto.blogspot.com a obrazy http://ETNOMUZEUMRUDYART.BLOGSPOT.COM

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...