Jump to content
Dogomania

Szkieleciki Wiki i Milka. Pati z przepukliną na brzuszku. Wiki i Milka już w DS. Pati szuka DS!


Ewa Marta

Recommended Posts

Patka miała dzisiaj bardzo udane odwiedziny. W wyniku których i wizyty przedadopcyjnej zapadła decyzja o adopcji suni.

Pani na emeryturze ( 60 lat) z mężem, z Warszawy, mieli dwa psy jamnika 16 lat i haskiego 15 lat.
Patka bedzie teraz mieszkala w domku z duzą ponad 1000m2 działką na Siekierkach , po sasiedzku z Siostrą Pani i jej sunią. Psiaki poznały się i polubiły, będa też razem chodziły na spacery.

Państwo są zachwyceni Patką. Na działce spędzają praktycznie cały czas, Pati ma spać tam gdzie tylko będzie chciała, Ewunia zrobiła trochę zdjęć, więc jak wróci i będzie miała chwile to je wgra.

 

Niestety radość z adopcji Patki przyćmiewa bardzo zły stan Kubusia, który od trzech dni praktycznie nie wstaje. Jutro pojedzie do lekarza. :(

Link to comment
Share on other sites

Patka znakomicie odnalazła się w nowym otoczeniu. Państwo, którzy przyjęłi ją do swojej Rodziny przemili, kochający zwierzaki i mający dla nich czas. Ela wszystko w zasadzie napisala. Ja dodam, że Patka od razu zaczęła zwiedzać swoje włości, zupełnie się nie bala. Do każdego podchodzila ufnie i nawiązała znajomość z psiakiem siostry Pani, który sąsiaduje z nią. Dzisiaj miały juz bezpośrednie spotkanie.

 

To krótka relacja z dnia dziisjeszego:

 

Jeszcze u Ani, ale z nową Panią i Malutkim:

 

40889277550043671397.jpg

 

 

Pożegnanie z Anią. Anusia płakała, bo bardzo pokochała Patkę:

39606286929402952916.jpg

 

 

A tu już powitanie z nowym sąsiadem:

99746533756043351964.jpg

 

Zwiedzanie terenu bez żadnego stresu, tylko z zaciekawieniem:

82165496341619932912.jpg

 

34868327199962891123.jpg

Link to comment
Share on other sites

Dorotko, to nie Malutki poszedl do domu, tylko Patka:)

 

Mała łobuzica podbila już serca wszystkich dookola. Pierwszą noc przespała z Panem, ale zaglądala też do Pani do pokoju sprawdzając, co u niej słychać:) Zjadla wczoraj kolację biegala po nowym terenie i nic nie wskazywało na to, żeby się czegoś bała. Ona jak mało który psiak ma niesamowitą łatwość przystosowywania się do nowych ludzi i sytuacji!

Link to comment
Share on other sites

Dorotko, to nie Malutki poszedl do domu, tylko Patka:)

 

Mała łobuzica podbila już serca wszystkich dookola. Pierwszą noc przespała z Panem, ale zaglądala też do Pani do pokoju sprawdzając, co u niej słychać :) Zjadla wczoraj kolację biegala po nowym terenie i nic nie wskazywało na to, żeby się czegoś bała. Ona jak mało który psiak ma niesamowitą łatwość przystosowywania się do nowych ludzi i sytuacji!

 

 

Wiem wiem przejęzyczyłam się

Link to comment
Share on other sites

A propos podobieństw , to mówiłam Ewie ,że widziałam na peronie w Dąbrowie Górniczej sobowtóra Patki płci męskiej:) Zgadałam do Państwa, super Rodzina , psiak też po przejściach a teraz rozpieszczony pompon. Nawet kropeczki miał na łapkach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...