Jump to content
Dogomania

Asiula_d

Members
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

70 Excellent

About Asiula_d

 • Rank
  Advanced Member

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jak wiadomo, ja jestem super krytyczna. I oto uwaga! Po wizycie u Fryca zatkało mnie, bo suczynki jest mniej! Serio.
 2. Ciekawe, ja problemów nie mam, ani żadnych kontuzji:). A ponieważ muszę bronić dobrego imienia Iggiego, to dodam, że swojego czasu mój mąż ćwicząc pady siatkarskie zdołał, jak nikt inny, paść na gębę. Dodam, że nie na tym pad siatkarski polega:D Tak więc nie dziwi mnie, że nie potrafi stanąć miękko i stabilnie w miejscu. Zwłaszcza, że z natury chodzi z pięty i to tak, że go 2 piętra niżej na bank słychać:)
 3. Jezu, Mężu jak dobrze, że nie jesteś pilotem. To jest Twoja lewa strona...
 4. Z moich doświadczeń wynika, że takie stany w ogóle go nie martwią. Martwi się tylko i wyłącznie o Gajkę
 5. Bo okazuje się, że od zeszłego roku jest Bravecto w kroplach i jest równie skuteczne jak tabletka.
 6. Dobra, klamka zapadła, Gajka wejdzie na tabletkę. Frontline odpada - Norcia była na Frontline i od tego momentu te krople dla mnie nie istnieją. Zakuty łeb jestem i już. Na swoje szczęście mam fachowców naokoło i od nich wiem, że tabletki przede wszystkim kumulują się w podskórnej tkance tłuszczowej. Oczywiście, muszą potem zostać zmetabolizowane (wątroba), ale wg znajomych wet i techników wet, nie widzieli na oczy przypadku z problemami wątrobowymi po tabletce. Ani babeszji po tabletce, o ile była podawana na czas Myślę, że każdy z nas dokonuje wyboru zabezpieczenia w oparciu o własne doświad
 7. Nie dość, że Igulek dorasta, to i Pańcio zmiany zauważa. Chłopak mądry jest. Mocno obserwuje. Gdy nie wie, jak rozumieć daną sytuację, wyraźnie pyta. Naprawdę jest wspaniały. I nadal dureń, jak na młodego Labka przystało:)
 8. No właśnie on taki nielękliwy jest:). A obrazek ekstra!
 9. Radek na codzień spokojny, ostrożny, w domowym zaciszu igra z ogniem. Nie widzi tych spojrzeń ani nie słyszy pomruków. Zauważa i słyszy jedynie eksplodujące bomby;)
 10. To ja tylko dodam, że info od naszej wetki jest takie: wyniki bardzo dobre, kolejna kontrola za 6 miesięcy:D
 11. No naprawdę! To już lepszej scenerii do zdjęcia to na całym osiedlu nie było?!?! Jak w Bangladeszu jakimś, albo coś...
 12. Wybaczcie, ake jakieś tu chochliki mi edytowanie zakłócają. @TZmestudio - nie chciałam nic komentować:)
 13. Plus, niestety, ma obniżoną odporność na skutek corób autoimmunologicznych i dlatego łapie infekcje. Nie golimy jej, sierść ma min. 1,5 cm. A i tak nawet wtedy są takie miejsca, gdzie trudno rozchylić sierść tak, by było widać skórę. I potwierdzam, że byle rosa i pies schnie (po wytarciu!) 4-5 godzin. I często wtedy ma infekcje gardła.
×
×
 • Create New...