Jump to content
Dogomania

Mała 6kg.sunia po dwóch operacjach w domu . Córka Kulki i jej dzieci w nowych domach!


auraa

Recommended Posts

  • 2 months later...

Rozmawiałam właśnie z kulkową Panią. Są teraz na urlopie, z psami oczywiście. Kulka zdrowa, już normalnie chodzi, nie kuleje.

Widocznie skóra na brzuszku rozciągnęła się i nie ogranicza ruchów.

Chyba pogoń za zającem na dzień przed adopcją pomogła.

 

8fd794fa16eca500gen.jpg

 

ce3a47c2ab108d54gen.jpg

Dupcia się zaokrągliła jak na Kulkę przystało.

7144a467dedad32bgen.jpg

 

5e2614e9ad4dcc7agen.jpg

 

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Zaglądam, a tu zdjęcia, o których wspominała mi Mazowszanka, a jakoś dotrzeć nie mogłam, to do kompa, do na dogo, to wątki się pochowały... :/

Cieszę się wciąż ze świetnego domku Kulci, ale i łezka mi się zakręciła, jak kochaną mordeczkę zobaczyłam.

Nie w moim typie panienka za bardzo, ale jednak i tak mi serca kawałeczek skradła. :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Nie chcecie wiedzić :( Jest to nasza porażka .Córcia Kulki + trzy coć, małego  czarnego  w jamie wykopanej przez mamusię.... Za przeproszeniem cholera mnie trafia.... I co dalej?

Przecież wszystko było załatwione. Była by to sterylka aborcyjna ale nie byłoby nowych maluchów a teraz?

Chyba damy sedalin ale co dalej z nią zrobić? Co z maluchami? teraz jest zimno a one są takie bezbronne... Czy są zdrowe? Facet powiedział, że za późno zauważył, że sunia urodziła i teraz już ich nie może zakopać. Mika już je ponoć raz w tamtym tygodniu wyprowadziła z tej jamy. Łezka ma kolejne rodzeństwo......

Link to comment
Share on other sites

Straszne to  gif  płacz.gif  co za durne chłopy !!! Nie może teraz zakopać !!!!   Za to jemu należałoby się dokopać i to solidnie. Tak żeby mu rozum z tyłka do łba się przeniósł.

Maluszki koniecznie trzeba zabrać, bo w tej norce nie przetrwają :( Umrą z zimna i głodu :(  A mamuśka musi być wysterylizowana. Wiem, że to wiecie, wiem, ale trzeba to powiedzieć, żeby zacząć działać.  Ile maluszki mają teraz tygodni ? Czy można je już zabrać od mamci ?

Link to comment
Share on other sites

33 minut temu, elik napisał:

Maluszki koniecznie trzeba zabrać, bo w tej norce nie przetrwają :( Umrą z zimna i głodu :(  A mamuśka musi być wysterylizowana. Wiem, że to wiecie, wiem, ale trzeba to powiedzieć, żeby zacząć działać

Ona już miała być wysterylizowana. Wszystko było załatwione i tylko trzeba ją było złapać, bo to straszna dzikuska ale panowie się nie zgodzili, mimo, że wcześniej już to z nimi załatwiliśmy. Naprawdę nie wiemy jak ją złapać.Sunia nie podejdzie bliżej niż 5 m. Nawet jak oni leżą w domu pijani i nie są w stanie nic zobaczyć to mają życzliwych sąsiadów. Nie mozemy na podwórku nic zrobić. Sprawa jest trudna...

Link to comment
Share on other sites

Tak, wiem o przygotowaniach, bo czytam wątek, choć nie wypowiadam się, ale teraz sytuacja się zmieniła. Te półchłopki chyba nie zamierzają wychowywać całej czwórki. To można wykorzystać. Pewnie zgodzą się na zabranie dzieciaków, co koniecznie trzeba zrobić, a wtedy  może nadarzy się okazja do złapania i suni - pewnie będzie chciała bronić szczeniąt. Może teraz, po tym jak sunia urodziła młode, zgodzą się wreszcie i do końca na jej sterylizację, żeby sytuacja się nie powtórzyła. Może zaproponujcie im ze 2 litry wódki, albo więcej - dam kasę. Może to skłoni ich do zgody na sterylkę.

Link to comment
Share on other sites

My tam bez piwa nie załatwiamy poważniejszej sprawy. Wtedy, przed sterylizacją  Maciek też poszedł z piwem ale jeden zachowywał  sie bardzo agresywnie. a drugi  płakał, że jak jej się coś stanie,to on tego nie przeżyje. Oczywiście był pijany..

Kotkę do sterylizacji Marzena ukradła ale kotka do niej podchodziła. Ta suczka chyba nawet do nich nie podchodzi. Cały czas jest w pobliżu ale nie wiem, czy kiedykolwiek była pogłaskana. Ona chyba nie zna dotyku ludzkiej ręki

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...