Jump to content
Dogomania

ETNA z przytuliska "G" pojechała do DS. Teraz trzymamy kciuki za aklimatyzację!


Sara2011

Recommended Posts

Wykupię Etnie ogłoszenia na bazarku, czas świąteczny się skończył, może ruszą adopcje. LILU, czy mogłabyś jakieś cechy Etny, które należałoby wyeksponować w ogłoszeniu? Na pewno jest towarzyska i energiczna, czy może coś jeszcze? Z innymi zwierzakami chyba się dogaduje?

Link to comment
Share on other sites

Sara, jeśli dobrze się orientuję, to dopiero za grudzień - trochę się zagapiłam.

 

Bonsai, sprawdziłam historię wpłat i za grudzień Twoja wpłata wpłynęła 9 grudnia. Tę z 22 grudnia zaliczę na poczet stycznia. Także nie zagapiłaś się ale pośpieszyłaś :)
 

Link to comment
Share on other sites

Ja też wpłaciłam za styczeń.

A co z Etny niszczeniem? Chyba w rozmowie trzeba powiedzieć, bo napisanie odstraszy potencjalnych chętnych.

 

Tak Poker, wpłata dotarła. Bardzo dziękuję :). Wszystko ujęłam w poście rozliczeniowym.

O niszczeniu nic nie będziemy pisać w ogłoszeniu, trzeba będzie o tym wspomnieć podczas rozmowy telefonicznej. Coś czuję, że to będzie dość ciężka adopcja, obym się myliła...Tak w ogóle to jakiś czas temu zrobilam Etnie ogloszenie na OLX, wyróżniłam i było 20 odsłon nr telefonu i nikt chyba nie zadzwonił bo Bonsai nic nie mówila a to jej nr był podany w ogłoszeniu:(

LILU, czy Etna ma takie "całodobowe" zapędy niszczycielskie i trzeba ją mieć non-stop na oku czy to są takie raczej "napady" niszczycielskie od czasu do czasu? Już nie wiem jakiego domu dla niej szukać? Najlepiej byłoby gdyby był to domek gdzie ktoś stale przebywa, nie pracuje  no ale to raczej domek z emerytem/tką ale znowu Etna jest za energiczna dla takiej osoby.

Link to comment
Share on other sites

Etna jest pogodna, energiczna, uwielbia się przytulać. Czasem z tym domaganiem się pieszczot jest upierdliwa. Trzyma czystość.

Dogaduje się z psami, jest raczej uległa. Potrzebuje dużej dawki ruchu ale też uwielbia wylegiwanie się w łóżku.

Niestety uwielbia też wszystko kraść. A to na chwilę odłożoną rękawiczkę (robotnikom ciągle kradnie) a to korek na stole, końcówki od bluzek, śpiworów, wiecznie coś musi miętosić. Wczoraj ją zostawiłam w osobnym pomieszczeniu to podjadła drzwi, linoleum, kołdrę podzióbała. Podłoga była w resztach walki ;-)

Raczej do domu wielopokoleniowego gdzie raczej ktoś zawsze jest. Może być z dziećmi co by było co robić.

Link to comment
Share on other sites

Etna jest pogodna, energiczna, uwielbia się przytulać. Czasem z tym domaganiem się pieszczot jest upierdliwa. Trzyma czystość.

Dogaduje się z psami, jest raczej uległa. Potrzebuje dużej dawki ruchu ale też uwielbia wylegiwanie się w łóżku.

Niestety uwielbia też wszystko kraść. A to na chwilę odłożoną rękawiczkę (robotnikom ciągle kradnie) a to korek na stole, końcówki od bluzek, śpiworów, wiecznie coś musi miętosić. Wczoraj ją zostawiłam w osobnym pomieszczeniu to podjadła drzwi, linoleum, kołdrę podzióbała. Podłoga była w resztach walki ;-)

Raczej do domu wielopokoleniowego gdzie raczej ktoś zawsze jest. Może być z dziećmi co by było co robić.

Link to comment
Share on other sites

Nie będę jej kagańca zakładać, powoli ale się nauczymy.

co do maneli to niestety ale remont wisi jeszcze. Dziś robotnicy mieli być ale ani słychu ani widu. Za dużo wolnego było a jeszcze jutro wolne. Już mam dość przekładania wszystkiego z miejsca na miejsce.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...