Jump to content
Dogomania

ETNA z przytuliska "G" pojechała do DS. Teraz trzymamy kciuki za aklimatyzację!


Sara2011

Recommended Posts

Nie wiem czy to są emocję. To po prostu aktywna złodziejka. Ona wie że robi źle, tylko jej pokaże bez słów ukradzioną rzecz a od razu wie o co chodzi i zwiewa. Z kuchni ze stołu kradnie tylko zamknę drzwi za sobą. Penetruje stół co by można tam zeżreć. Albo np leży na łóżku ze mną i innymi psami i się jej nudzi, a tu pod łapą wystaje z poszewki guzik - zabić guzik! Myślę że to jest wynik raz - aktywności, dwa - emocji też trochę ale związanej z nad aktywnością, trzy wyuczonych umiejętności złodziejskich. Długa droga przed nią , między innymi obserwacji innych w stadzie oraz wyuczenia co wolno a co nie. Czyli wyplenienia już nabytych zachowań. Zamykanie w klatce w tej sytuacji nie oduczy ją tego , jedynie ja uratuje swoje rzeczy.

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem, dopiero wczoraj wróciłam ze świątecznych wojaży :). Właśnie nadrabiam zaległości i czytam co u Etny. Mam nadzieję, ze nie zjadła choinki:). Zdjęcia śliczne, LILU masz zdolności fotograficzne :). A ja chyba byłam niegrzeczna bo znowu nie mam paska z ikonkami, pewnie Św.Mikołaj mi je odebrał :(.

Link to comment
Share on other sites

Jestem, jestem, dopiero wczoraj wróciłam ze świątecznych wojaży :). Właśnie nadrabiam zaległości i czytam co u Etny. Mam nadzieję, ze nie zjadła choinki:). Zdjęcia śliczne, LILU masz zdolności fotograficzne :). A ja chyba byłam niegrzeczna bo znowu nie mam paska z ikonkami, pewnie Św.Mikołaj mi je odebrał :(.

 

Saro, nie jesteś sama... :( Jeszcze przed Świętami poznikały emotikonki połowie Dogomaniaczek...  U mnie też.

Inne problemy też są...

Z emotikonek są tylko te duże buzie, których nie było na starej Dogomanii. Jak cierpliwie przejdziesz na pasku przez kwadraciki, to je znajdziesz. Albo kliknij pod paskiem "pokaż wszystkie" i wtedy przy duuużej cierpliwości te duże się pokazują. Są na końcu listy.

Na przykład taka:  :angry: Dogo dziś strasznie mi wolno chodzi.

 

To że Lilu ma zdolności fotograficzne to wiemy.

Ale zaraz??? To znaczy, że na fotkach to nie jesteś Ty, Lilu? ;)

 

W albumie jest jak zwykle dużo więcej fotek. :)

Link to comment
Share on other sites

Kreacja sylwestrowa to chyba dres ;-)

A co do łupów, to wczoraj byłam we Wrocławiu. Zostawiłam Etnę w korytarzu. Etna wkradła się do szafki z butami i powyciągała wszystkie na swoje legowisko. Część z nich była poustawiana parami równiutko tak jak stały w szafce. Buty w całości. Za to Szarik wyrwał kolejny raz bramkę dzielącą dół z górą i Etna miała dostęp do wszystkiego.

Zniszczyła mi parę rzeczy między innymi latarkę czołówkę którą kupiłam przed świętami w zastępstwie tej wcześniej zgryzionej. Kolejny stanik, skarpetę, ulubioną czapkę i parę pierdół.

 

 

IMG_6283.JPG

 

IMG_6284.JPG

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...