Jump to content
Dogomania

Usia i Mila w swoich domkach:)


ewu

Recommended Posts

Przyszłam donieść, że w wyniku bazarku imiennego ( http://www.dogomania.com/forum/topic/143160-zako%C5%84czony-bazarek-cegie%C5%82kowo-imienny-na-dwie-male%C5%84kie-sierotki/) sunie dostały następujące imiona: ta ze stojącymi uszkami - Usia a jej siostrzyczka z uszkami oklapłymi Melinda, w skrócie Mela :)

Z bazarku będzie dla sierotek 80zł, jak tylko wszystko wpłynie na moje konto przeleję całą kwotę do ewu :)

 

O kurczaki gdzieś uciekła mi informacja o tym bazarku :(

 

Link to comment
Share on other sites

Przyszłam donieść, że w wyniku bazarku imiennego ( http://www.dogomania.com/forum/topic/143160-zako%C5%84czony-bazarek-cegie%C5%82kowo-imienny-na-dwie-male%C5%84kie-sierotki/) sunie dostały następujące imiona: ta ze stojącymi uszkami - Usia a jej siostrzyczka z uszkami oklapłymi Melinda, w skrócie Mela :)

Z bazarku będzie dla sierotek 80zł, jak tylko wszystko wpłynie na moje konto przeleję całą kwotę do ewu :)

 

Dziękuję:)

Cudne imiona:)

Dam znać Sylwii:)
 

Link to comment
Share on other sites

Jest to gdzieś na wątku kiedy prosiłam o odrobaczenie. Poszukam.

 

Były odrobaczone 25 września więc minął dopiero tydzień i 2 dni. Trzeba jeszcze poczekać. Kwarantanna to chyba 2 tygodnie.

 

Dostałam dzisiaj maila od Wandy.

Wet zalecił powtórkę odrobaczenia po 10 -ciu dniach.

Wanda wydała na pieski: 35 zł  Fripex, 10 zł książeczki zdrowia, 6 zł odrobaczenie.

Razem 51 zł.

Zrobię przelew ma konto Wandy.

Link to comment
Share on other sites

Potwierdzam wpłaty dla szczeniaczków:

165 zł z bazarku Elik 06.10.2014

150 zł Pan Wojciech K.  z FB 06.10.2014

 

Dziękuję :)

 

Basiu, te 165 zł, to nie jest z bazarku. Jest to suma wpłat, które podczas Twojej nieobecności wpływały na moje konto. Wszystkie wpłaty w kwocie 165 zł + 10 zł (moja deklaracja) przelałam na Twoje konto. W tytule przelewu napisałam, że to od darczyńców. Szczegółowe rozliczenie jest w poście 78 str. 4  a potwierdzenie w poście 203   

 

Mając tyle psiaczków pod opieką można się czasem pogubić :)

Link to comment
Share on other sites

Wszystko poprawiłam :kiss_2:  przepraszam za błąd ale już nie ogarniam tego co mam robić.

Wiszę na telefonie godzinami w sprawie psów a jeszcze muszę pracować :flaming:

 

Basiu, tylko ten się nie myli, który nic nie robi.

Przy Twojej górze obowiązków, to niezauważalny pryszcz i nie masz się czym stresować :)
 

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nie dostałam ciągle ostatniej wpłaty z bazarku imiennego to wysłałam przed chwilą to co mam czyli 70zł na konto ewu :) Ostatnią wpłatę doślę jak tylko ją dostanę. Jak pieniądze dotrą bardzo proszę o potwierdzenie: http://www.dogomania.com/forum/topic/143160-zako%C5%84czony-bazarek-cegie%C5%82kowo-imienny-na-dwie-male%C5%84kie-sierotki/ :)

Link to comment
Share on other sites

Ponieważ nie dostałam ciągle ostatniej wpłaty z bazarku imiennego to wysłałam przed chwilą to co mam czyli 70zł na konto ewu :) Ostatnią wpłatę doślę jak tylko ją dostanę. Jak pieniądze dotrą bardzo proszę o potwierdzenie: http://www.dogomania.com/forum/topic/143160-zako%C5%84czony-bazarek-cegie%C5%82kowo-imienny-na-dwie-male%C5%84kie-sierotki/ :)

 

Wpłynęła ostatnia wpłata, przelałam już do ewu. Razem będzie 80zł :)

Link to comment
Share on other sites

Dostałam e-mail z PayPal, że na moje konto wpłynęło 15 euro od Edyty L. PayPal przeliczył euro na złotówki i wyszło 61,58 zł. Jak pieniądze wpłynął na moje konto krajowe, prześlę je na konto ewu.

elik kochana dziękuję:) Jak tylko przelew dotrze zaraz potwierdzę:)

Już w niedziele wyjeżdża mój wnuk i będę robić mniej pomyłek, teraz mały szantażysta jest na etapie wrzasku o wszystko:)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...