Jump to content
Dogomania

Żabka ma już Dom Stały !


MALWA

Recommended Posts

Czekałam na decyzję Kluby Wytrwałych Baloniarek w sprawie dofinansowania kosztów sterylki (poprosiła o to Gusiaczek), a tymczasem Ellig odpisała na tym wątku, ze skoro od Meli Jakimiuk wpłynęły pieniądze na sterylizację, to Gusiaczek musi napisać czy dalej wnioskuje o pomoc dla Żaby.

Gusiaczek wycofała swoją prośbę............


Niestety nie doczytano postu nr 98 i 99, który napisała Mela.

Dziękuję i tak za chęć pomocy, choć wiele z niej nie wynikło........

Obecnie mamy dla Żabki 400 zł. Z tych pieniędzy trzeba zapłacić 150 zł za sterylizację oraz 30 zł za karmę.

Jutro podam do gluchypies nr konta do wpłat - do weterynarza oraz do hoteliku, w którym Żabka jest na DT.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wysłałam tekst do ogłoszeń na wskazane e-maile:

 

ALFA - proszę o ogłoszenia na Katowice,

 

Bela - proszę o ogłoszenia na Warszawę.

 

Ania68 poprosiłam o ogłoszenai na Kraków, ale do  niej e-maial pisałam wcześniej.

 

Co do banerka Żabki - Ayaame - dziękuję za ponowne wstawienie.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny wysłałam tekst do ogłoszeń na wskazane e-maile:

 

ALFA - proszę o ogłoszenia na Katowice,

 

Bela - proszę o ogłoszenia na Warszawę.

 

Ania68 poprosiłam o ogłoszenai na Kraków, ale do  niej e-maial pisałam wcześniej.

 

Co do banerka Żabki - Ayaame - dziękuję za ponowne wstawienie.

 

Dane do ogłoszeń wysłałam do Ziutki, czekam na realizację. Ogłoszenia będą na Kraków.

 

Jeżeli chodzi o banerek, to nie pomogę, bo ciężko mi cokolwiek zrobić na tym nowym dogo :(

 

Obiecany bazarek zrobię, tylko chcę troszkę odczekać, aż ludzie troszkę ogarną nowości, na razie mam wrażenie, że jest nas na dogo mniej niż przed zmianami :(

Aha, jak będą już ogłoszenia, oczywiście wstawię tutaj linki do nich.

Link to comment
Share on other sites

Dostałam tekst ogłoszen, ale identyczny z tymi powyzej. Obie z ania68 korzystamy z tego samego bazarku  ( wiec ogłoszenia sa na tych samych portalach ) Nie moga byc z tym samym tekstem, tytułem i zdjeciami na inne wojewodztwo, bo usuną. :lookarou:

 

Belu kochana, nie znam się na ogłoszeniach, ale słyszałam, że trzeba zmienić opis zdjęcia i tytuł, wtedy wchodzą. Może napisz do Ziutki, może Ona to pozmienia?

Link to comment
Share on other sites

Zaktualizowałam rozliczenie Żabki w poście 9, aktualnie jej konto to 455 złotych. Jak tylko dostanę dane do wpłaty za sterylizację i karmę, to zrobię przelew.


Dziękuję za rozliczenie.

Cieszę się, ze Żabce trochę kasy przybyło, bo zaraz zniknie z konta 180 zł(zwrot za karmę i sterylizację).
Link to comment
Share on other sites

Belu kochana, nie znam się na ogłoszeniach, ale słyszałam, że trzeba zmienić opis zdjęcia i tytuł, wtedy wchodzą. Może napisz do Ziutki, może Ona to pozmienia?


A moze warto zrobic ogłoszenia na innych bazarkach ogłoszeniowych?

Tylko sugeruję, bo nie wiem czy to ma jakiekolwiek znaczenie kto robi, czy raczej chodzi o to na jakich portalach robi osoba, która je wykonuje.
Link to comment
Share on other sites

Chciałam jeszcze zapytac cyz ktos mógłby zrobić Żabce wyróżnione ogłoszenie, bo o te prosiła Angelika.

A jeśli ktoś wie kto tu na dogo robi takie ogłoszenia, to dajcie proszę znać, to kupimy te ogłoszenia dla Żabki. Ostatecznie ma jakieś pieniądze w swojej skarpecie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...