Jump to content
Dogomania

Żabka ma już Dom Stały !


MALWA

Recommended Posts

Chciałam jeszcze zapytac cyz ktos mógłby zrobić Żabce wyróżnione ogłoszenie, bo o te prosiła Angelika.

A jeśli ktoś wie kto tu na dogo robi takie ogłoszenia, to dajcie proszę znać, to kupimy te ogłoszenia dla Żabki. Ostatecznie ma jakieś pieniądze w swojej skarpecie.

 

Z moich ogłoszeń wyróżnienia może zrobić tylko Angelika, bo poszły na jej maila. Na olx, na miesiąc kosztuje to 5.99 zł.

Link to comment
Share on other sites

Przedłużyłam bazarek z cebulkami i dodałam nowe cebulki. Teraz Żaba ma pewne 15%

ze wszystkich zakupów . Zapraszajcie właścicieli ogródków. 

Niestety nie mogę wkleić linku. Może ktoś mógłby ?

 

 

http://www.dogomania.com/forum/topic/142739-dogrywkacebulki-wiosennych-kwiat%C3%B3w-tulipany-narcyzykrokusy-na-trzy-cele/#entry15776002

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór!

w końcu dodzwoniłam się do Angeliki i oto co ustaliłam:


Żaba nadal siedzi w kojcu, z tym, ze teraz ma kolegę, małego pieska. Małego, to znaczy niewielkiego, prawie taki wielkością jak Żabka. Buda w kojcu jest duża, i Śpią razem w tej budzie. Żabka pozytywnie reaguje na psiaka.
Jeśli chodiz o jej zachowanie wobec Angeliki, to bez zmian. Warczy i szczeka jak tylko Angelika zbliża się do kojca. Chyba nie do końca to rozumie, ż eskoro do niej podchodzi, to chce dać jej jeść lub posprzątać w kojcu. I nadal robi tak, ze ucieka do budy, a tam warczy dalej.

Żaba, odkąd jest w kojcu nie chodzi na spacery. Dzieje się to dlatego, że Żabka nadal nie daje przy sobie cokolwiek zrobić. Angelika potrzebuje dla niej obroży półzasiskowej. Tylko taką obrożę jest w stanie włożyć jej przez głowę i doczepić smycz. Angelika niestety nie ma takiej obrozy, i dlatego tzreba jej taką kupić. No, chyba, ze ktoś ma taką obrożę i nie potrzbeuje, to Żabka chętnie przyjmie.

Link to comment
Share on other sites

Kochani przepraszam za moją tu niebyłość ale ostatnie 10 dni ze wzgledu na chorobę miałam wycięte z życiorysu. Już napisałam na bazarku Ziutki że chcę pakiety i zaraz jak zapłacę podeślę tam Żabkę  :fadein: . Cały czas o niej pamiętałam ale sił nie starczało na dogo...

Link to comment
Share on other sites

Dobry wieczór!

w końcu dodzwoniłam się do Angeliki i oto co ustaliłam:


Żaba nadal siedzi w kojcu, z tym, ze teraz ma kolegę, małego pieska. Małego, to znaczy niewielkiego, prawie taki wielkością jak Żabka. Buda w kojcu jest duża, i Śpią razem w tej budzie. Żabka pozytywnie reaguje na psiaka.
Jeśli chodiz o jej zachowanie wobec Angeliki, to bez zmian. Warczy i szczeka jak tylko Angelika zbliża się do kojca. Chyba nie do końca to rozumie, ż eskoro do niej podchodzi, to chce dać jej jeść lub posprzątać w kojcu. I nadal robi tak, ze ucieka do budy, a tam warczy dalej.

Żaba, odkąd jest w kojcu nie chodzi na spacery. Dzieje się to dlatego, że Żabka nadal nie daje przy sobie cokolwiek zrobić. Angelika potrzebuje dla niej obroży półzasiskowej. Tylko taką obrożę jest w stanie włożyć jej przez głowę i doczepić smycz. Angelika niestety nie ma takiej obrozy, i dlatego tzreba jej taką kupić. No, chyba, ze ktoś ma taką obrożę i nie potrzbeuje, to Żabka chętnie przyjmie.

 

Złe wieści :(  Przydał by się domowy dt, tylko skąd go wziąć? Dobrze, że choć ma towarzysza w kojcu...

Link to comment
Share on other sites

W takiej sytuacji najlepszy bylby domowy dt, bo jak ona nie bedzie wychodzic na spacery to zrobi sie z niej mega dzikus :( pewnie nie da nikomu juz do siebie podejsc :( strasznie smutna ta jej historia...
 
to moze kupmy jej ta obrozke??



Pytałam Angelikę o tę obrożę, i podała mi link do aukcji:

http://allegro.pl/prof-obroza-polzaciskowa-reg-comfort-pa-hifica-i4652722710.html

by było wiadomo o co chodzi.

Mozemy taką kupić, póki co kasa jeszcze jest.
Link to comment
Share on other sites

Zapiszę sobie Żabkę..

Mam miejsce w DT, bo moja tymczasowa Torcia pojechała do nowego domku w niedziele, ale ponieważ obiecałam swoje miejsce IrenaKa, wiec Ona ma pierwszeństwo.. Zobaczymy czy jakaś sunia do mnie przyjedzie w najbliższym czasie, jesli nie to powaznie zastanowie sie nad Zabką..:)

A jak sunia do duzych psów ew. w ogóle do innych psów? Ile mała waży? Zachowuje czystosc? Ujada? Ja mieszkam w bloku, mam dwa duze psy - ddb i cc, wszystkie tymczasy były u mnie lubiane, oprócz jednej małej suni, ktora od pierwszego wejscia szczerzyła zęby i było sporo kłopotów z odizolowaniem, bo moją sunie, Gigi,  bardzo to irytowało i chciała wprowadzac porzadek... Dlatego przede wszystkim istotne bedzie czy mała Żabka nie atakuje (nawet ze starchu) innych psów..

Link to comment
Share on other sites

Pytałam Angelikę o tę obrożę, i podała mi link do aukcji:

http://allegro.pl/prof-obroza-polzaciskowa-reg-comfort-pa-hifica-i4652722710.html

by było wiadomo o co chodzi.

Mozemy taką kupić, póki co kasa jeszcze jest.

Przepraszam, że dopiero teraz odpisuję, ale nie miałam wcześniej możliwości. Czy ta obroża na aukcji jest w dobrym rozmiarze? Jeśli tak, to jutro ją kupię.

Link to comment
Share on other sites

Zapiszę sobie Żabkę..

Mam miejsce w DT, bo moja tymczasowa Torcia pojechała do nowego domku w niedziele, ale ponieważ obiecałam swoje miejsce IrenaKa, wiec Ona ma pierwszeństwo.. Zobaczymy czy jakaś sunia do mnie przyjedzie w najbliższym czasie, jesli nie to powaznie zastanowie sie nad Zabką.. :)

A jak sunia do duzych psów ew. w ogóle do innych psów? Ile mała waży? Zachowuje czystosc? Ujada? Ja mieszkam w bloku, mam dwa duze psy - ddb i cc, wszystkie tymczasy były u mnie lubiane, oprócz jednej małej suni, ktora od pierwszego wejscia szczerzyła zęby i było sporo kłopotów z odizolowaniem, bo moją sunie, Gigi,  bardzo to irytowało i chciała wprowadzac porzadek... Dlatego przede wszystkim istotne bedzie czy mała Żabka nie atakuje (nawet ze starchu) innych psów..

Aniu i co, masz inną psinkę na DT? Czy może jednak dałoby radę z Żabką?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...