Jump to content
Dogomania

Żabka ma już Dom Stały !


MALWA

Recommended Posts

[quote name='Mela Jakimiuk']To bedzie na inne cele[/QUOTE]

[quote name='Mela Jakimiuk']np. na karme.[/QUOTE]

Dziekuje, bardzo sie przyda np. na karmę.

Tak sobie myślę, ze teraz mamy sporo kasy, ok. 400 zł. Na samą karme to starczy na długo, ale Żabka może potrzebować np. nowych szelek (poprzednie zeżarła) czy obroży, a także na chłody ubranko. Nie była też jeszcze szczepiona na wściekliznę.
Jak pozbieramy istotne rzeczy dla Żabki, to okazuje sie, ze nie sama karma najważniejsza.

Link to comment
Share on other sites

Witam po kiludniowej nieobecności...........ale nam dogo zaszalało.......nieczynne przez całe 3 dni..................

 

Co do Żabki, to wczoraj dostała ostatnią dawkę antybiotyku. Ranka ładnie zagojona. U małej pojawił się w kale tasiemiec.

Angelika dała jej lek na tasiemca. Dała jej ze swoich zapasów, bo ma u siebie  sporo kotów. 

 

Co do zachopwania, to bez zmian.

Pytałam jak to wygląda np. przy karmieniu.

 

Wygląda to tak:  Angelika wchodzi do kojca, Żaba najpierw szczeka, a później uciek ado budy, siedzi tam schowana i warczy, i trwa to tak długo, aż Angelika nie wyjdzie. A wychodzi dopiero wtedy, keidy posprząta i poda świeże miski z żarełkiem i wodą.

Link to comment
Share on other sites

Rozmawiałam z Angeliką i ustaliłam, ze ogłoszenia dla Żabki mogą być na następujące miasta:  Kraków, Warszawa i Katowice.

 

Tekst do ogłoszeń jest taki, jaki podałam ostatnio nanosząc na ten poprawki:

 

 

Żaba do adopcji – sunia porzucona po 4 latach………….

Żaba, to młoda sunia, która przez ostatnie 4 lata miała swoją rodzinę. Rodzina pół roku temu wyjechała za granicę. Sunia została pod opieką obcej osoby. Nie wiadomo co się stało,  ale sunia panicznie wszystkiego się boi. Prawdopodobnie była bita. Przy próbie dotyku próbuje odstraszać warczeniem, ale jednoczenie kuli się z przerażenia. Żaba obecnie przebywa w hoteliku pod Krakowem. W mieszkaniu sunia zachowuje czystość. Żabka zostanie oddana tylko do domu,w którym nie ma dzieci.Sunia ma około 4,5 roku, waży 6,5k ilograma, ma 30 cm wysokości. Została wysterylizowana i zaszczepiona przeciw chorobom wirusowym. Żabka czeka na człowieka, który zabierze ją do swego świata, który pomoże przezwyciężyć strach i zaufać ludziom.Daj Żabce dom, pokochaj zagubioną, porzuconą sunię!

 

Kontakt do obecnej opiekunki Żabki:

Angelika tel.            e-mail:

 

 

Dane do Angeliki i tekst do  ogłoszeń prześlę wszystkim trzem osobom, które tu zadeklarowały zrobienie ogłoszęe na pw,  poza ania68, która poprosiła o dane na   e-maila.

 

Czy ktoś mógłby zrobić Żabie wyróżnione ogłoszenie ?


 

Link to comment
Share on other sites

Niestety nie mogę wysłać do  bela51  i  ALFA LS  wiadomości na pw..............

 

Do  ania68 wysłałam e-maila  z treścią do ogłoszenia oraz danymi Angeliki.

 

Poprosiłam, by Ania zrobiła ogłoszenia na Kraków.

 

 

Proszę, by ALFA LS oraz bela51 przesłały do mnie swoje  e-maile, to prześlę te dane i poproszę o zrobienie ogłoszeń na konkretne miasto.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...