Jump to content
Dogomania

Łódź 22-23.09.07r


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

parking jest
a) wzdloz drogi - rarmowy ale zajety zawsze
b) na terenie stadionu ( takie klepisko) - zawsze platny

[SIZE=3][COLOR=Red][B]
UwAGA UWAGA ŁODZIANIE

ogladajcie jutro Łódzką trójke o godzinie 19.10 - w imieniu ZKwP bede w TV zapraszac na wystawy które maja sie odbyc w sobote i w niedziele :) [/B][/COLOR][/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']
[SIZE=3][COLOR=Red][B]
UwAGA UWAGA ŁODZIANIE

ogladajcie jutro Łódzką trójke o godzinie 19.10 - w imieniu ZKwP bede w TV zapraszac na wystawy które maja sie odbyc w sobote i w niedziele :) [/B][/COLOR][/SIZE][/QUOTE]
A ja mam być dzisiaj w TV TOYA o 18-stej :oops: z moimi szczurami :wink: .

Link to comment
Share on other sites

[quote name='karenina']3 razy byłam na wyst w Łodzi ( w tym takze na klubowej) i parking na ulicy zawsze był płatny - 20 zł.[/quote]
o kurde ?? [B]KARENINA :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B] jestem w szoku

czy my o tej samej drodze mowimy ?

ja mowie o ul. sw Teresy która się ciagnie spory kawal.
O ile pamietam stałam na ulicy ( co prawda ladny kawalek od wystawy bo mniej wiecej przed wejsciem jeszcze na hale Giełdy kwiatów i gieldy zoologicznej która jest troche metrów przed wejsciem na stadion START i tam zywej duszy nie było zeby probrac jakas opłate (pomijajac tych takich "etatowych staczy co chca za pare złoty popilnowac autko")

Jak ktos zdązy może się jeszcze wkręcic na plac owej wspomnianej giełdy kwiatów i zoo tam sie nie płaci - chyba ze sie znajdzie jakis cwany co bedzie zgarniał opłaty akurat tego dnia.

Parking natomiast zawsze jest płatny dopiero jak sie przejedzie "za bramke" na teren stadionu START.
Osobiscie proponuje wjechac na stadion, chocby z tego powodu ze u Sw Teresy jest teraz przejezda praktycznie w jednym kierunku bo od zgierskiej jest Szlabanik :p wiec pozostaje dojazd od al. Włokniarzy lub od ul. Kalinowej

TERAZ TLUMACZE JAK DOJECHAC:
Jak się juz ktos w Zgierską zapedzi to zeby do sw. Teresy wjechac - nalezy skrecic w ul. Kniaziewicza a potem w ul. Kalinową a potem w lewo czyli w ul. Sw. Teresy. (please - zaopatrzcie sie w plany łodzi - teraz wam to pomoze bo lodz jest przeryta w kazdym kierunku)

W razie pytan - piszcie (moze nawet na gg bo latwiej bedzie mi odopowiedziec bo nie zawsze zagladam na dogo)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Asiunia02']Powiatowy weterynarz w Poznaniu powiedziałam, że takie zaświadczenie jest bzdurą i nawet prawdopodobnie nie zgodne z prawem, bo tak naprawde to wypisując te zaświadczenia to weterynarz za dużo nie jest w stanie stwierdzić na temat zdrowia zwierzecia.

Ale Łódź jak zwykle musi sie wyróźnić. Ciekawa jestem czy ktoś mi to wypisze bo weterynarz który opiekuje się moją hodowlą juz nawet nie ma takich druków.
[/quote]

Mój wet tez tego nie ma, jak sie zapytałam czy mógłby wystawić takie zaświadczenie to on sie mnie zapytał czy są do tego jakieś druki xD, w kazdym razie ja nie mam zaswiadczen dla swoich psów, jak na majowa pojechałam i tez nie miałam, to nawet o ksiazeczke zdrowia sie nie spytali...

[quote name='filonek_bezogonek']p.s. obawiam sie ze nie bedzie :(

ale mozna dzwonic - podadza telefonicznie stawke w kazdej klasie.[/quote]
ja tam od znajomej pare info dostałam, wiem ze welsh corgi jest w sumie 77 xD a w klasach moich psów jest po 7 sztuk



aaaa i tak co do opłat to ile sie płaci teraz tzn przed wystawą?? bo kurcze nie mge otworzyc tego folderu na stronie zk łodzkiego...

Link to comment
Share on other sites

U nas w groenendaelach i tervuerenach już pozamiatane. Widzę, że w ostatniej chwili przyjęli węgierską ekipę. Cóż, życie :)

Tylko jedno "ale" - nie uwzględniono konkurencji hodowlanych tervuerenów (które na pewno były zgłaszane). Mam nadzieję, że to tylko błąd w planie sędziowania, a nie całkowite zniknięcie owych zgłoszeń[B].[/B]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']o kurde ?? [B]KARENINA :crazyeye::crazyeye::crazyeye:[/B] jestem w szoku

czy my o tej samej drodze mowimy ?

ja mowie o ul. sw Teresy która się ciagnie spory kawal.[/quote]

Potwierdzam- tam też się płaci, choć nie pamiętam ile ;)
Zwykle jestem na wystawie ok 7-8. W tym roku, w maju, nie było o tej porze jeszcze człowieka z biletami.
Jednak, kiedy podeszłam w pewnym momencie do samochodu po rzeczy, ochrona poprosiła o kupienie bileciku :lol:

[quote name='Frytela']ponawiam pytanie niech ktos mi napisze kwote za wystawe...
tzn ze jakbym dzis wpłacała[/quote]

Frytela, wygląda na to, że folder ze strony ZK zniknął.... :roll:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Frytela']ponawiam pytanie niech ktos mi napisze kwote za wystawe...
tzn ze jakbym dzis wpłacała[/quote]
Ja płaciłam dziś. 75 zł za pierwszego psa i 70 za drugiego. Ale jak ktoś zgłaszał równiez na sobotnią wystawe brytyjskich pastuchów to było taniej (chyba 65 i 60). Folder zniknął w południe, jak szłam wpłacac to jeszcze był

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Puliszonka']Ja płaciłam dziś. 75 zł za pierwszego psa i 70 za drugiego. Ale jak ktoś zgłaszał równiez na sobotnią wystawe brytyjskich pastuchów to było taniej (chyba 65 i 60). Folder zniknął w południe, jak szłam wpłacac to jeszcze był[/quote]

dzieki, ale niestety juz za pozno :( bedziemy musieli te 300 zloty zapłacic :/ :(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='filonek_bezogonek']
TERAZ TLUMACZE JAK DOJECHAC:
Jak się juz ktos w Zgierską zapedzi to zeby do sw. Teresy wjechac - nalezy skrecic w ul. Kniaziewicza a potem w ul. Kalinową a potem w lewo czyli w ul. Sw. Teresy. (please - zaopatrzcie sie w plany łodzi - teraz wam to pomoze bo lodz jest przeryta w kazdym kierunku)

W razie pytan - piszcie (moze nawet na gg bo latwiej bedzie mi odopowiedziec bo nie zawsze zagladam na dogo)[/quote]
To a propos dojazdu przypomnę, iż na wystawę można się dostac autobusem Z2 (trasa oraz rozkład jazdy dostepne na stronie [URL="http://www.mpk.lodz.pl"]www.mpk.lodz.pl[/URL] )
Należy wysiąść na przystanku Zgierska-Biegańskiego (bodajże jedenasty przystanek licząc od Centralu i trzeci od rynku), następnie dojść kawałek "zadrzewioną ścieżką", przy starych torach skręcić w lewo i prosto. Na rozstaju dróg chyba obojętnie, w którą stronę, bo i tak i tak można dotrzeć na teren stadionu. ;)

Mam nadzieję, że w miare zrozumiale napisalam

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...