Jump to content
Dogomania

Łódź 22-23.09.07r


BlackSheWolf

Recommended Posts

  • Replies 248
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[B][SIZE="5"]JAZZY BOY Asiaczek - [COLOR="Red"]1 miejsce[/COLOR] w sekcji ras pierwotnych[/SIZE][/B]
[B][SIZE="5"]
KALIMERA Asiaczek -[COLOR="#ff0000"] II miejsce BIS PUPPY [/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE="3"]ASIACZKI JAK ZAWSZE GÓRĄ!!!!!! [B][COLOR="Olive"]GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B][/SIZE]:multi::multi::multi::multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe'][B][SIZE=5]JAZZY BOY Asiaczek - [COLOR=red]1 miejsce[/COLOR] w sekcji ras pierwotnych[/SIZE][/B]

[B][SIZE=5]KALIMERA Asiaczek -[COLOR=#ff0000] II miejsce BIS PUPPY [/COLOR][/SIZE][/B]

[SIZE=3]ASIACZKI JAK ZAWSZE GÓRĄ!!!!!! [B][COLOR=olive]GRATULUJE!!!!!!!!!!!!!!![/COLOR][/B][/SIZE]:multi::multi::multi::multi::multi::multi:[/quote]
Super gratki dla Asiaczka :multi:
A jak tam inne konkurencje na Klubówce V??? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Agappe']no to troche z klubówki szpiców

[B][COLOR=#0000ff]PSY
kl.szczeniąt[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]KENTARO WITH ME Asiaczek - wybitnie obiecująca, lokata I (na 3)[/SIZE][/B]

[B][COLOR=#0000ff]kl.pośrednia[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]JAZZY BOY Asiaczek - doskonała, lokata I, CWC, NDPwR, [COLOR=Red]ZW.KLUBU 2007, ZW.RASY[/COLOR]
JUMA MONGO Asiaczek - doskonała, lokata II[/SIZE][/B]

[B][COLOR=#0000ff]kl.otwarta[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]Abotere's WAHZIRI - doskonała, lokata II[/SIZE][/B]

[B][COLOR=#0000ff]kl.championów[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]Abotere's ADUNBI - doskonała, lokata I, CWC
FARIQUE FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - doskonała, lokata II[/SIZE][/B]


[B][COLOR=Blue]SUKA
kl.szczeniąt [/COLOR][/B]
[SIZE=4][B]KALIMERA Asiaczek - wybitnie obiecująca, lokata I, [COLOR=#ff0000]NAJLEPSZY SZCZENIAK W RASIE[/COLOR][/B]
[/SIZE]
[B][COLOR=#0000ff]kl.pośrednia[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]JELLY JOSHREEN Asiaczek - doskonała, lokata I, CWC, NDSwR, [COLOR=#ff0000]ZW.KLUBU 2007[/COLOR][/SIZE][/B]

[B][COLOR=#0000ff]kl.championów[/COLOR][/B]
[B][SIZE=4]FELMERIA FOR CHRISTMAS EVE Asiaczek - doskonała, lokata I, CWC[/SIZE][/B]

:multi: [COLOR=DarkSlateGray][SIZE=7]Brawa dla Asi i Artura :multi:[/SIZE][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A my wróciłyśmy zadowolone z w.o. i ładnym opisem :) Co prawda przegrałyśmy z suczką w klasie, ale moja ma trzy miesiące, a tamta ponad pięć i jest bezogoniastym marmurkiem (wzięła BIS baby III!):lol: Jestem z malucha bardzo zadowolona, świetnie się pokazała, co nawet zostało umieszczone w opisie:razz: Wystawiałam też jej mamusię i dostałyśmy bdb, sędzia powiedział, że to przez fakt, iż nie jest w kondycji wystawowej ;) [SIZE=4]A Sheina znowu BIS Junior- brawo!:multi:[/SIZE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Dziękujemy, working z 'dobrym kośćcem' bardzo nas zachęcił do dalszych wystaw:lol:
Tollerka, no wiesz co ;) Ja byłam zaganiana tylko w czasie aussikowych suczek, a tak to wolna i wesoła, chętna do nowych znajomości:)[/quote]

Oj, wtedy akurat byłaś zajęta rozplątywaniem się ze smyczy, nie chciałam przeszkadzać :evil_lol: chociaż wtedy i tak moja przyjaciółka podeszła, spytała czy można pogłaskać a ja z nią, może pamiętasz :cool3:? :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='zakla']Tollerka, to chyba Was kojarzę, o ile podeszłyście do nas a) przy ringu, kiedy miałam Scarlett (niebieskooka, dorosła i łysa red merlaczka), albo b) kiedy spacerowała ze Scarlett i z Suri (red tri szczylek) k.ringów... ;)[/quote]

To chyba było przy ringu, przy namiotach ;)

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie wszystkim gratuluję!!!
My również,pomimo iż pojechalismy tylko ze względu na konkurencje hodowlane (stała nasza "mama" oraz hodowla naszego psa) wróciliśmy z dość niespodziewanym sukcesem.Basti -I dosk, CWC w klasie pośredniej.Zabawa była wyśmienita.Dawno nie było tak udanej klubówki. [B][COLOR=SeaGreen][usunięte przez mod][/COLOR][/B]
Pogoda była super,większość ludzi uśmiechniętych, jedym słowem -oby kolejne klubówki takie były :)

Link to comment
Share on other sites

Klaudia dzięki za info;)

Z niedzielnymi fotkami uporam się do końca tygodnia;)

Aha, no i wielkie gratulacje dla suni mojej znajomej - błękitnej dożycy Tosi (TOSKA z Błękitnych Wydm), która zaliczyła bardzo udany debiut w babikach - pokonała swoja siostrę (tylko we dwie startowały w babikach) i dostała fajny opis:multi::loveu:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...