Jump to content
Dogomania

POKER w hotelu "Tymczasik"! Szukamy DOMU STAŁEGO!!!


Agnieszka.D

Recommended Posts

Poker ze spaceru na spacer jest bardziej otwarty. Ciągle merda ogonem i coraz bardziej reaguje na ludzi. :)
Super wychodzi mu nauka komendy "poproś". Wyobraźcie sobie tego ciapula proszącego - wygląda przesłodko :) :) :)
Apetyt ma ogromny. Pani Ania mówi, że zjada trzy michy i dalej mu mało. Mimo to nadal jest chudzielcem... Nie mówiąc o biegunce - właściwie, powinnam napisać o fontannie z tyłka... Na spacerze męczy go nawet kilkanaście razy! :/ Zdarzyło mu się też zwymiotować. W poniedziałek zostanie zapisany na kompleksowe badania. Mam nadzieję, że nic większego nie dolega miśkowi.

Link to comment
Share on other sites

Poszliśmy dziś z Pokerem przez miasto dla odmiany. Ciapuś wkładał głowę do każdych drzwi, chciał wejść do każdego mijanego budynku i na każdą posesję. Zdecydowanie trzeba mu domu :( Wpadł w oko pewnej Pani. Niestety nie ma szans na adopcję, ale Pokerowa łepetynka została wymiziana. Był zachwycony :)
Biegunka nadal okropna... Jutro ma mieć robione wszystkie badania na miejscu, nie będzie musiał jechać do kliniki. Wetka jutro ma się nim zająć.

Chłopak na tyle już ogarnia komendy i kojarzy je z nagrodami, że siada i podaje mi łapy jak tylko na niego spojrzę :D jest taki kochany!

Link to comment
Share on other sites

Nasza wolontariuszka Marta chce dać Pokerowi tymczas. Już od jutra! :D z samego rana wybieram się do biura, żeby chłopaka zaklepać a po południu zawozimy misiaka do Chorzowa, do Marty <3 po drodze prawdopodobnie do weta na konsultacje i ustawienie kuracji. Wiem, że niczego mu tam nie braknie i że raz dwa wróci do formy. Już nie mogę się doczekać aż nabierze masy i w końcu będzie wyglądał tak jak powinien :D
Oby wszystko poszło po naszej myśli i jutro pokerowa pupka mogła szczęśliwie grzać się w domu :) :) :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...