Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

5 godzin temu, Anula napisał:

To super,bardzo się cieszę.Gdyby Żuczek znalazł wreszcie ten prawdziwy dom to daj znać i daj namiary na innego psiaczka.Wyróżnienie jest ważne do 12.05.20.

 

5 godzin temu, Tyś(ka) napisał:

Cudnie! Na fejsbuku wywołał niesamowite poruszenie, wpadł niejednej osobie w oko ;) Trzymam kciuki, aby pech Żuczka przeszedł już do historii.

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

6 godzin temu, ewu napisał:

Po Żuczka ustawiła się kolejka. Trzy domki wydają się super. Zaproponuję inne psiaki tym ,do których nie pójdzie.

Miałam od 15 aż 5 zapytań z jego ogłoszenia z Gliwic.

Kazałam - co pisze jak BYK w ogłoszeniu wszelkie pytania kierować pod podany nr telefonu :)

Link to comment
Share on other sites

Żuczek ma jechać w weekend do ds.

Zadzwonił do mnie Pan który opowiedział jak bardzo przeżyli śmierć swojego poprzedniego pieska. Zdrowy , młodziutki nagle upadł. Próbowali go reanimować ale piesek zmarł właściwie natychmiast.  Państwo poprosili weterynarza o sekcję bo byli w szoku i chcieli wiedzieć co się stało. Przyczyną była wada serca. Nie było żadnych oznak.Strasznie to przeżywali i dopiero po roku  są gotowi na nowego członka rodziny i pragną żeby był nim Żuczek. Pani nie pracuje , zajmuje się domem i sześcioletnim synem. Mieszkają w domu z ogrodem w ładnej miejscowości na Opolszczyźnie. Pani z hoteliku pojedzie z Żuczkiem , obejrzy wszystko i pozna rodzinę . Ja bardzo długo rozmawiałam z Panią i Panem, wysłałam ankietę i nie ukrywam ,że nie mam zastrzeżeń. Oby moja ocena pokryła się z opinią Pani Karoliny.Obu nam bardzo zależy na szczęściu Żuczka.

Bardzo mnie ujęło jak Pani powiedziała ,że są kochającą się trzyosobową rodziną i do pełni szczęścia brakuje im czwartego członka ich stadka i marzą żeby to był nasz Żuczek.

  • Like 3
  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

8 godzin temu, Jaaga napisał:

Oboje na Gliwice. Molka ma podmienione od Syriusza, a o wyróżnienie Fredka poprosiłam Tianku z pieniędzy na wyróżnieniaFreyi. https://www.olx.pl/oferta/fredek-malutki-mlody-radosny-wykastrowany-adopcja-CID103-IDEvhWG.html

https://www.olx.pl/oferta/molka-malutkasuczka-mloda-wysterylizowana-adopcja-CID103-IDDdIKD.html

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj dostałam zdjęcia staruszka , który ledwo chodzi. Jak trafił do schroniska wszyscy myśleli ,że jest potrącony przez auto ale okazało się ,że jest tak osłabiony. Jest lepiej ale schronisko to nie jest miejsce dla takiego dziadunia.

Posłałam Eli zdjęcia.

Nazwałam go Kosmo.

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, Anula napisał:

Basiu przypominam się z OLX wyróżnionym do 12.05.20 po Żuczku.Można innego psiaczka wstawić.

To zrób może któremuś, ktore ja ogłaszam Basi, tylko na inne miasto? Linki są powyżej. Chyba najtrudniej bedzie o wspólny dom Bolka i Lolka, mogę wysłać Ci zdjęcia na maila, jak z olx nie da się ściągnąć.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...