Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

2 godziny temu, anica napisał:

Basiu na skórę /taką poranioną ,chorą ,atopową/ dobre efekty daje przemywanie wrotyczą, dopytaj weta?

.. i co jest domek dla maluszków?

Aniu na razie siedzą u mnie, jutro je weźmie Kasia. Ja się co chwilę przebieram bo Pączka nie można niczym zarazić:(

Spytam o wrotyczę.

Link to comment
Share on other sites

,Problemy bez końca.

Malutki Badi wraca z adopcji. Domek wydawał się bardzo dobry ale niestety Pani ma wnuka , który ją odwiedził w niedzielę i się podobno uczulił.

Badi jest grzeczny, cichutki, nie brudzi. Piesek kompletnie nie radził sobie w schronisku, został pogryziony przez inne psy.

Przecież nie może tam wrócić:(

 

b2

Tu jeszcze w schronisku. To malizna, bardzo smutny , biedny, ma około 1 roku.

Tak się cieszyłam ,że znalazł dobry dom, niestety niepotrzebnie:(

Link to comment
Share on other sites

4 minuty temu, Tyś(ka) napisał:

Za wizytę trzymam kciuki. Na moim olx Kaja ma dwa wyróznione ogłoszenia, może jedno podmienić jednak na Badiego?

On ma już ogłoszenie ale może wrzuć go dodatkowo. On musi szybko opuścić dom:(

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, Poker napisał:

E tam , bzdury z uczuleniem. Pretekst

Też tak uważam tym bardziej ,że wczoraj Pani zadzwoniła  z histeriami ,że wnuk jest właśnie na inhalacjach bo się zaczął dusić przez to uczulenie. 

Wnuk miał , krótki kontakt z pieskiem w niedzielę... Niesamowita alergia na trzeci dzień przy braku kotaktu z alergenem ...hmmm

 

Link to comment
Share on other sites

Jakś fala problemów. Dt na cito potrzebne dla maltkiej suni , która  trafiła do schroniska z dziurą w głowie. To nie Wika , która ma cudowny dom ale inna . Nazwałyśmy ją Zuzia. Rana już wygojona, sunia potwornie wychudzona , młoda, malutka była przez dwa tygodnie w awaryjnym dt ale Państwo wyjeżdżają. 

Poślę elik zdjęcia okruszka. 

Proszę o pomoc.

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, ewu napisał:

Jakś fala problemów. Dt na cito potrzebne dla maltkiej suni , która  trafiła do schroniska z dziurą w głowie. To nie Wika , która ma cudowny dom ale inna . Nazwałyśmy ją Zuzia. Rana już wygojona, sunia potwornie wychudzona , młoda, malutka była przez dwa tygodnie w awaryjnym dt ale Państwo wyjeżdżają. 

Poślę elik zdjęcia okruszka. 

Proszę o pomoc.

Basiu przepraszam, że dopiero teraz dotarłam do Twojej wiadomości ze zdjęciami, ale cały dzień byłam zajęta. Zaraz wkleję zdjęcia bidusi :(

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Elu.    

Z Badim straszna sytacja:(  Pani wydzwania po kilka razy dziennie.

Miałam na dzisiaj umówione obiecujące spotkanie ale Państwo zrezygnowali .

Pani wymyśliła,że go odda do innego schroniska !!!!!!

Boję się,że zrobi coś głupiego:(  Proszę ją o trochę czasu a ona mówi ,że nie może ryzykować.

Jakie "ryzykować"?????????????????

Wnuczek na razie nie przychodzi a jak przyjdzie na Święta to nie musi Badiego dotykać. Pieska można dać do łazienki na czas wizyty.

Boję się ,że przez te Święta nie dadzą Badiemu czasu.  Przecież Święta należy uczcić wspólnym obżarstwem a jak się z tej okazji skrzywdzi psa to przecież nieistotne.

Link to comment
Share on other sites

Bardzo chciałabym przygarnąć na BDT i Zuzię i Badiego, ale Kikunia nadal blokuje mój DT :( Dzisiaj miałam telefon o nią i pani chciała adoptować ją jeszcze przed świętami, ale nic z tego. Muszę pojechać i sprawdzić warunki. Jestem umówiona na 8,04.

Boję się, że nawet gdy będzie to dobry dom i adopcja dojdzie do skutku, to TZ nie zgodzi się na bycie DT, bo mnie nie będzie przez tydzień od 14.04.

Link to comment
Share on other sites

Kiedy Państwo od Zuzi wyjeżdżają? Jaka psinka jest do kotów i innych psów?

Jeśli nie atakuje innych zwierząt, to czy dt na 10 dni w ogóle ją urządza? Jeśli ktoś przywiózłby ją do Warszawy, to mogę ją do 9 lub maksymalnie 10 kwietnia wziąć do siebie, potem niestety mam tygodniowy wyjazd służbowy za granicę :(

Samczyka nie mogę w ogóle brać pod uwagę mój Figaro ze strachu przed samcami często je atakuje. Psiaki nie mogłyby same zostawać w domu. 

Link to comment
Share on other sites

Raju, gdybym nie miała trzech psow w tym jeden samiec to wzięłabym Badiego ale czwartego nie mogę bo by się już sąsiedzi popukali w głowę. Jestem stara i sama i już ta trójka budzi zdziwienie, na szczęście nie niechęć.

Link to comment
Share on other sites

Czyli chociaż Zuzia na razie bezpieczna, ale Badiego szkoda :( 

Zapytam dziś koleżankę, która ma sunię i kota czy by go nie przyjęła na trochę. Jaki on jest w stosunku do innych zwierząt? Zalękniony chyba w stosunku do psów, ale z kotami coś wiadomo? 

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję Wam z całego serca. Dt bardzo potrzebne, Agat21 nie wiem jaki on ma stosunek do kotów ale myślę ,ze to generalnie poczciwina.

Zadzwoniła do mnie Figunia jeśli niczego nie znajdę to go weźmie ale tylko do 10 maja.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...