Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

1 godzinę temu, elik napisał:
Niektórym już się poszczęściło :)
To adoptowany w sobotę, jako jeden z trzech szczęśliwców, Misiek :)
 
Pierwsze chwile z Panem, jeszcze w schronie na betonie
 
20160402_093718.jpg.ab870d51af526bfde34c
 
A tu już we własnym domu na miękkim, czystym kocyku :)
 
5703d978616f0_mms_img-1981440944(1).jpg.
 
Dzięki Basiu :)

Misio :)

Pan Artur przyjechał do mnie z Mamą w sobotę( w domu jest 11-letni labek i znaleziony kotek) i razem pojechaliśmy do schronu z zamiarem wybrania psiaka.

 Państwo weszli na teren schroniska i po paru krokach zatrzymali się przed kojcem gdzie z boku , cichutko siedział nieśmiały Misio.

Jego towarzysze urządzali rwetes:)  Państwo w ciągu sekundy podjęli decyzję  i wybrali Misia:)

Misiek od razu wskoczył Panu na kolana i mocno się wtulił.

Wiedział ,że to jego Pan:) Niesamowite są takie sytuacje. Jestem z Państwem w kontakcie, Misio jest cudowny i bardzo grzeczny.

Link to comment
Share on other sites

35 minut temu, ewu napisał:

Trzymajcie jutro kciuki, wizyta pa dla Kamy i Ziny.

Jadę po 15-tej, bardzo bym chciała żeby suniom się poszczęściło.

Oby się udało...oby to był ten wymarzony dom.

Wstępna rozmowa rewelacyjna , trzymajcie proszę:)

Trzymammmmm :)

34 minut temu, ewu napisał:

Eliku kochany dziękuję:)

Nie m za co Basiu.

Przykro mi, że ja teraz tylko z doskoku. Dużo czasu zabierają mi wizyty u weta z Bingusiem. 2 x w tygodniu zajmuje nam to kilka godzin, ale nic to, byle Bingusiowi było lepiej, ale niestety :( Do tego inne zobowiązania...

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, ewu napisał:

Trzymajcie jutro kciuki, wizyta pa dla Kamy i Ziny.

Jadę po 15-tej, bardzo bym chciała żeby suniom się poszczęściło.

Oby się udało...oby to był ten wymarzony dom.

Wstępna rozmowa rewelacyjna , trzymajcie proszę:)

 

 

Suuuuuper :) Czyli są efekty ogłoszeń, cieszę się ogromnie i trzymam mocno kciuki! Czy to jeden dom dla obu suczek?? 

Link to comment
Share on other sites

41 minut temu, gluchypies napisał:

Suuuuuper :) Czyli są efekty ogłoszeń, cieszę się ogromnie i trzymam mocno kciuki! Czy to jeden dom dla obu suczek?? 

Tak, Państwo mają wspaniałe warunki. Jutro wszystko zobaczę ale znam adres i już sobie obejrzałam:)

Syn zakochał się w Kamie a Rodzice w Zinie.

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, elik napisał:

Trzymammmmm :)

Nie m za co Basiu.

Przykro mi, że ja teraz tylko z doskoku. Dużo czasu zabierają mi wizyty u weta z Bingusiem. 2 x w tygodniu zajmuje nam to kilka godzin, ale nic to, byle Bingusiowi było lepiej, ale niestety :( Do tego inne zobowiązania...

elik trzymam kciuki za Bingusia!!! 

Link to comment
Share on other sites

Już realacjonuję:)

Rano pojechałam do schronu i zabrałam Kamę. Strasznie się o nią martwiłam bo takie młodziutkie, psiaki często są zabierane "do pilnowania" a jak kończą wiadomo...

Postanowiłam ,że pojadę z nią na wizytę a jeśli uznam ,że dom jest niewłaściwy to wróci do mnie i jutro pojedzie do awaryjnego dt ( obiecano mi pomoc).

O Kamę dzwoniła też Pani zootechnik z lubuskiego!!!.

Uznałam ,że pomimo rezerwacji lepiej ją zabrać.

Wykąpałam ją, odrobaczyłam i zawiozłam do weta. Kama waży 15kg, jest zdrowa, miała drobne nici do wyjęcia, nie rozpuściły się do końca po sterylce.

Kama to pies -cud:)

Na smyczy chodzi wspaniale, reaguje na komendy, jest niezwykle mądra, zachowuje czystość, ma świetny apetyt, nie rozpaczała jak ją zostawiałam i wychodziłam z domu, w samochodzie i w kąpieli bezproblemowa. Pomimo młodego wieku to niezwykle ułożony i inteligentny psiak.

Około 16-tej dojechaliśmy do Państwa. Dom, ogród, 13-letni foksterier i dwa znalezione , piękne kotki. Ludzie bardzo serdeczni, kulturalni, mili.

Państwo mają świetne warunki i postanowili pomóc psiakom w niedoli. Kama od razu poczuła się u siebie, ganiała po ogrodzie z piłką,szalała z Dżekim, który pomimo wieku wygląda cudnie i ma super kondycję.

Kama została natomiast Państwo chcą zobaczyć jak nowa lokatorka wpłynie na Dżekiego. Zina bardzo się im podoba ale nie chcą zrobić krzywdy staremu Dżekusiowi nadmiarem gwałtownych zmian.

W piątek dadzą mi znać czy adoptują Zinę. Jeśli tak , to w sobotę po nią pojedziemy.

To wspaniały dom i bardzo bym chciała żeby Zina tam trafiła.

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

12 godzin temu, gluchypies napisał:

elik trzymam kciuki za Bingusia!!! 

 

10 godzin temu, ewu napisał:

Ja też Elu.Trzymajcie się.

Bardzo Wam dziękuję. Niestety jest bardzo źle :(

Chore, niewydolne serce zaatakował wirus po zapaleniu krtani. Zapalenie mięśnia sercowego, odma płuc. Odma ustąpiła, ale serduszko zmaltretowane makabrycznie :( Rokowania są bardzo złe :(

Cieszę się z pozytywnej wizyty dla suni.

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

 

Bardzo Wam dziękuję. Niestety jest bardzo źle :(

Chore, niewydolne serce zaatakował wirus po zapaleniu krtani. Zapalenie mięśnia sercowego, odma płuc. Odma ustąpiła, ale serduszko zmaltretowane makabrycznie :( Rokowania są bardzo złe :(

Cieszę się z pozytywnej wizyty dla suni.

Elu przytulam Was mocno.

Link to comment
Share on other sites

19 minut temu, Poker napisał:

Niesamowite jak wspaniale idą adopcje. Tyle psów leci w kosmos ,gdzie im będzie lepiej.

 Poza internetem korzystam  z uprzejmości i przesyłam psiaczki , do lokalnej gazety, jest taki kącik adopcyjny. Muszę przyznać ,że jest to efektywna forma ogłaszania.

Link to comment
Share on other sites

Godzinę temu, elik napisał:

 

Bardzo Wam dziękuję. Niestety jest bardzo źle :(

Chore, niewydolne serce zaatakował wirus po zapaleniu krtani. Zapalenie mięśnia sercowego, odma płuc. Odma ustąpiła, ale serduszko zmaltretowane makabrycznie :( Rokowania są bardzo złe :(

Cieszę się z pozytywnej wizyty dla suni.

Eluś trzymam za Was kciuki, oby było dobrze

Link to comment
Share on other sites

Bardzo się cieszę, że Kama już w nowym domku :) I trzymam kciuki mocno za Zinę oraz za Cziko. 

 

ewu jak masz jakiegoś psiaka do ogłoszeń za Kamę, to prześlij mi na maila - niech skorzysta, póki jest ogłoszenie wyróżnione :) Może uda się tak szybciutko, jak jej :)

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, gluchypies napisał:

Bardzo się cieszę, że Kama już w nowym domku :) I trzymam kciuki mocno za Zinę oraz za Cziko. 

 

ewu jak masz jakiegoś psiaka do ogłoszeń za Kamę, to prześlij mi na maila - niech skorzysta, póki jest ogłoszenie wyróżnione :) Może uda się tak szybciutko, jak jej :)

Posłałam Tuptusia.

Dziękuję:)

Link to comment
Share on other sites

W końcu was znalazłam! Stęskniłam sie bardzo! Jak miło czytać o tych wspaniałych adopcjach:)

Ubolewam, że nie mamy w tej chwili z Ellig DT, do którego mogłybyśmy przyjąć jakąś bidę od ewu. Nie zapomniałam jednak o Was i zawsze z ogromną życzliwością myślę!

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...