Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

6 minut temu, ewu napisał:

Dzisiaj rozmawiałam z Opiekunką Dunaja.Niestety trzeba mu będzie zrobić rezonans. Zaczął chudnąć pomimo wilczego apetytu. Jest zakatarzony a leczenie tego kataru nie przynosi efektu. Od dłuższego czasu cieknie mu z noska:(. Jutro jedzie na kolejną wizytę do weta.

 

Biedaczysko  :(  Ale jeśli jest to konieczne, to trzeba zrobić. Jaki jest koszt rezonansu?

Link to comment
Share on other sites

2 minuty temu, elik napisał:

Biedaczysko  :(  Ale jeśli jest to konieczne, to trzeba zrobić. Jaki jest koszt rezonansu?

Elu nie wiem , jutro konsultacja i dowiem się więcej. Będziemy zbierać , bo pewnie będzie to kosztowne.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, ewu napisał:

Elu nie wiem , jutro konsultacja i dowiem się więcej. Będziemy zbierać , bo pewnie będzie to kosztowne.

Musimy chłopaka poratować!

Zaraz prześlę na Twoje konto 80,00 zł od Agnieszki dla Dunaja na rezonans.

EDIT
Poszło

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

Dnia 26.03.2021 o 11:49, elik napisał:

A ile obecnie waży?
Może coś więcej  tak, żeby Tysia mogła go ogłosić.

Dnia 26.03.2021 o 11:03, ewu napisał:

To Miki , ma ok 8 miesięcy. To chłopczyk. Strasznie się o niego martwię..

Siedzi w szczeniakarni ale wiadomo ,że to i tak niedobre choć na razie jedyne rozwiązanie.

Żeby jakiś tymczas się dla niego znalazł żeby spokojnie szukać domu. Jest  zaszczepiony.

Mikuś na Wrocław: https://www.olx.pl/d/oferta/drobniutki-mikus-cudny-dzieciak-w-malym-ciele-duzy-duch-CID103-IDJeWRn.html
Jako numer kontaktowy podałam ewu.

Mam nadzieję, że znajdzie DS jak najszybciej. Leży mi na sercu.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyśka) napisał:

Mikuś na Wrocław: https://www.olx.pl/d/oferta/drobniutki-mikus-cudny-dzieciak-w-malym-ciele-duzy-duch-CID103-IDJeWRn.html
Jako numer kontaktowy podałam ewu.

Mam nadzieję, że znajdzie DS jak najszybciej. Leży mi na sercu.

Dziękuję:)

Ja też go ogłosiłam ale na razie jeden do mnie ujął. Państwo się niestety zastanawiają.

Link to comment
Share on other sites

Ares musi być operowany, guz w obycie nadal pokrwawia.

Dunaj będzie miał rezonans głowy, niestety jest coraz gorzej. Katar zamienił się w ropny wyciek z krwią, dziwnie przesunęły się oczy, pojawiły niepokojące tiki. Boimy się,że coś się dzieje w mózgu Dunaja.

 

 

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Ares musi być operowany, guz w obycie nadal pokrwawia.

Dunaj będzie miał rezonans głowy, niestety jest coraz gorzej. Katar zamienił się w ropny wyciek z krwią, dziwnie przesunęły się oczy, pojawiły niepokojące tiki. Boimy się,że coś się dzieje w mózgu Dunaja.

 

 

A jest już umówiony na RM? Trzeba to zrobić jak najszybciej bo nie wiadomo co się tam dzieje.Miał robione RTG?

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, ewu napisał:

Dunaj będzie miał rezonans głowy, niestety jest coraz gorzej. Katar zamienił się w ropny wyciek z krwią, dziwnie przesunęły się oczy, pojawiły niepokojące tiki. Boimy się,że coś się dzieje w mózgu Dunaja.

 

Pech tych psów zdaje się nie mieć końca. Dunaj dopiero niedawno znalazł taki dobry dom tymczasowy, jest kochany i już się zdawało że wreszcie nacieszy się dobrym życiem a tu takie wieści.....

Ares też mógłby już być w domu który na niego czeka, w którym psy są szczęśliwe, a przez chorobę, czas który mu pozostał marnuje w schronisku.

To wszystko jest takie niesprawiedliwe.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, Anula napisał:

A jest już umówiony na RM? Trzeba to zrobić jak najszybciej bo nie wiadomo co się tam dzieje.Miał robione RTG?

To już dziewczyny załatwiają. Chyba zrobimy w Orzeszu bo we Wrocławiu byłoby później.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, ewu napisał:

Ares musi być operowany, guz w obycie nadal pokrwawia.

Dunaj będzie miał rezonans głowy, niestety jest coraz gorzej. Katar zamienił się w ropny wyciek z krwią, dziwnie przesunęły się oczy, pojawiły niepokojące tiki. Boimy się,że coś się dzieje w mózgu Dunaja.

 

Wyć się chce :( :( :(

Link to comment
Share on other sites

Wczoraj wieczorem do schroniska trafiła mała suczka w takim stanie ,że nie bedę tu opisywać.

Od rana jest w Arwecie w Wieliczce, była operowana. Proszę o dobre myśli żeby przeżyła.

Nie wiemy co się stało , mam nadzieję ,że nikt celowo nie skrzywdził tego maleństwa.

Czołgała się po wsi w końcu wezwali schronisko...

Dziewczyny dużo widziały ale czegoś takiego jeszcze nie....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...