Jump to content
Dogomania

Maleństwa ze schronu błagają o ratunek...


ewu

Recommended Posts

Przypomnij mi maila , bo mam wnuka pod opieką i nie daję rady z pilnowaniem łobuza :)

 

 

Proszę też o pomoc w aktywacji ogłoszeń bo zwariuję od aktywowania tych wszystkich ogłoszeń :)

Kto użyczy maila do aktywacji części ogłoszeń?

 

mój mail: gluchypies małpa gmail.com

 

Ja mogę dać swojego maila do aktywacji ogłoszeń, ale dane do kontaktu potrzebuję Twoje :)

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję :)

Właśnie siedzę i wymyślam teksty.

Niestety niewiele wiem o pieskach:(

 

To chyba trzeba jakieś ogólne napisać, najwazniejsze chyba zeby napisac mniej więcej w jakim są wieku i jakiej wielkości.

 

Będę wieczorem robić im ogłoszenia, postaram się też kilka wyróżnić na olx.

Link to comment
Share on other sites

Kolejna bida beksa_V6_orig.gif

 

Dostałam zdjęcia od ewu z opisem. Podobno Paula_t ma zrobić ogłoszenia, ale ona ostatnio zapracowana, więc gdyby ktoś był chętny do ogłoszeń :)

 

Kaj to młodziutki, niespełna roczny piesek.
Ma zaledwie 35cm w kłębie, jest niedużym przepięknie ubarwionym pieskiem.
Poza niezwykłą urodą Kaj odznacza się cudownym, wesołym usposobieniem i ogromną ochotą do zabawy.

Niestety piesek przebywa w schronisku i bardzo potrzebuje kochającego domu.

 

mKOL.jpg

 

m5.JPG

 

m6.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kolejna bidabeksa_V6_orig.gif

Dostałam zdjęcia od ewu z opisem. Podobno Paula_t ma zrobić ogłoszenia, ale ona ostatnio zapracowana, więc gdyby ktoś był chętny do ogłoszeń :)

Kaj to młodziutki, niespełna roczny piesek.Ma zaledwie 35cm w kłębie, jest niedużym przepięknie ubarwionym pieskiem.Poza niezwykłą urodą Kaj odznacza się cudownym, wesołym usposobieniem i ogromną ochotą do zabawy.
Niestety piesek przebywa w schronisku i bardzo potrzebuje kochającego domu.


Zrobiłabym mu ogłoszenia, ale niestety nie wiem, jak zrobić, żeby linki motywacyjne przyszły na inny adres niż adres do odpowiedzi na ogłoszenia.
Robiąc ogłoszenia nigdy nie widziałam takiej opcji.
Może gluchypies mi podpowie jak to zrobić.

Poza trym na zdjęciach robionych psom z tamtego schornu wszystkie psy wyglądają dużo większe.
Ten na zdjęciach wygląda jakby był wielkości dobermana, a nie jakby miał w kłębie 35 cm.
Ktoś szukając dla siebie psa, patrzy na zdjęcia i jak szuka małego, to nawet nie będzie czytał treści ogłoszenia, tylko będzie przeglądał zdjęcia dalej.
Jeśli mamy mu pomóc, a nie tylko zrobić ogłoszenia, to zdjęcia powinny oddawać faktyczny wygląd psa.
Czemu te psy z tego schornu wychodzą na zdjęcia takie duże.
Moja Tosia też wyglądała na znacznie większą niż była w rzeczywistości.
Link to comment
Share on other sites

Zrobiłabym mu ogłoszenia, ale niestety nie wiem, jak zrobić, żeby linki motywacyjne przyszły na inny adres niż adres do odpowiedzi na ogłoszenia.
Robiąc ogłoszenia nigdy nie widziałam takiej opcji.
Może gluchypies mi podpowie jak to zrobić.

Poza trym na zdjęciach robionych psom z tamtego schornu wszystkie psy wyglądają dużo większe.
Ten na zdjęciach wygląda jakby był wielkości dobermana, a nie jakby miał w kłębie 35 cm.
Ktoś szukając dla siebie psa, patrzy na zdjęcia i jak szuka małego, to nawet nie będzie czytał treści ogłoszenia, tylko będzie przeglądał zdjęcia dalej.
Jeśli mamy mu pomóc, a nie tylko zrobić ogłoszenia, to zdjęcia powinny oddawać faktyczny wygląd psa.
Czemu te psy z tego schornu wychodzą na zdjęcia takie duże.
Moja Tosia też wyglądała na znacznie większą niż była w rzeczywistości.

 

U mnie linki aktywacyjne idą na mój adres, jeśli mam założone na danym portalu konto. Jeśli jest możliwość wstawić ogłoszenie bez rejestracji/logowania się to wtedy podaje się maila i można dać do kogoś innego (już tak robiłam).

 

Jeśli chodzi o zdjęcia, to wydaje mi się, że one chyba są po obróbce-wycięciu z większej fotki i dlatego psy wydają się dużo większe. One wszystkie wyglądają jakby miały ok 17-20 kg, a nie takie maluszki, jak są w rzeczywistości.

Link to comment
Share on other sites

U mnie linki aktywacyjne idą na mój adres, jeśli mam założone na danym portalu konto. Jeśli jest możliwość wstawić ogłoszenie bez rejestracji/logowania się to wtedy podaje się maila i można dać do kogoś innego (już tak robiłam).

 

Jeśli chodzi o zdjęcia, to wydaje mi się, że one chyba są po obróbce-wycięciu z większej fotki i dlatego psy wydają się dużo większe. One wszystkie wyglądają jakby miały ok 17-20 kg, a nie takie maluszki, jak są w rzeczywistości.

Dziękuję:) Nie wiem czemu tak to wychodzi na zdjęciach.Też mnie to martwi:(

Link to comment
Share on other sites

Fakt - jak się robi fotkę z bliska, żeby dobrze było widać psa i nie ma żadnego odniesienia typu właśnie człowiek obok, psiaki wychodzą o wiele większe niż są w rzeczywistości. Nasza Imcia też na zdjęciach wydaje się większa niż jest - tak zeznały dziewczyny, które znały ją tylko ze zdjęć, a teraz poznały w realu ;)

Link to comment
Share on other sites

Na wszystkich praktycznie portalach, na których ja robię ogłoszenia jest tak, że linki aktywacyjne idą na maila, na którego mogą też się kontaktować ludzie potencjalnie zainteresowani adopcją, nie da się tego rozdzielić niestety. Można jeszcze zrobić tak, z uwagi na to, że do Basi i Anetki idzie muuuultum linków aktywacyjnych, żeby robić po prostu na siebie i ewentualnie, jak przyjdzie zapytanie to na nie odpowiedzieć, o ile znamy odpowiedź albo przekazać Basi czy Anetce. Im będzie prościej, a nam nie sprawi to zbyt wielu problemów raczej.

 

Basiu, dzisiaj postaram się przynajmniej dwa psiaki ogłosić, mam nadzieję, że mi się uda, choć jeszcze mam koty, a od jutra do piątku nie będę miała dostępu do internetu, bo jadę do znajomych na sylwestra.

Link to comment
Share on other sites

Można jeszcze zrobić tak, z uwagi na to, że do Basi i Anetki idzie muuuultum linków aktywacyjnych, żeby robić po prostu na siebie i ewentualnie, jak przyjdzie zapytanie to na nie odpowiedzieć, o ile znamy odpowiedź albo przekazać Basi czy Anetce. Im będzie prościej, a nam nie sprawi to zbyt wielu problemów raczej.

 

Ja właśnie tak zazwyczaj robię :) Jesli ktoś jest na poważnie zainteresowany danym psem, to na pewno nie będzie widział nic złego w tym, żeby skontaktować się z osobą nadzorującą adopcję. Ja tak odpisuję do ludzi, że ja odpowiadam za ogłoszenia, a za adopcję danego psiaka osoba, do której jest telefon podany :) Oczywiście, jeśli znam odpowiedzi na ich pytania to odpisuję też, ale i tak piszę, że najlepiej skontaktować się już z daną osobą.

Link to comment
Share on other sites

U mnie linki aktywacyjne idą na mój adres, jeśli mam założone na danym portalu konto. Jeśli jest możliwość wstawić ogłoszenie bez rejestracji/logowania się to wtedy podaje się maila i można dać do kogoś innego (już tak robiłam)...


Na wszystkich praktycznie portalach, na których ja robię ogłoszenia jest tak, że linki aktywacyjne idą na maila, na którego mogą też się kontaktować ludzie potencjalnie zainteresowani adopcją, nie da się tego rozdzielić niestety...

Na wielu portalach ogłoszeniowych nie można wstawić adresu e-mail, ani numeru telefonu w treści ogłoszenia, bo od razu pokazuje się komunikat, że to jest niedozwolone i nie da się przejść do następnego etapu ogłaszania, póki się tych informacji nie usunie z treści. Adres e-mail i telefon wstawiają się automatycznie takie, jakie podaje się przy logowaniu, czyli mój.
Tak jak proponuje glychypies i paulat_t, tam, gdzie będzie to możliwe podam nr telefonu do Basi, a adres e-mail mój, żeby to do mnie przyszły linki aktywacyjne.
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...