Jump to content
Dogomania

[Szczecin]ONka Luka -STAŁ SIĘ CUD - LUKA W PRAWDZIWYM DOMU !!!!!


doris_day

Recommended Posts

  • Replies 433
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Nie mam czasu zapoznać się ze wszystkimi stronami wątku, dlatego chciałam się upewić, że widziałyście tatuaż (i stwierdziłyście jego nieczytelność), a nie Wam o nim powiedziano w schronisku. Bo to niestety dwie różne rzeczy... Jest w uchu, czy w pachwinie? Pytam, bo podobno te z ucha łatwiej odczytywać. Wiem, że na dogo są specjaliści w odczytywaniu nawet z porozu nieczytelnych tatuaży - może warto podesłać zdjęcie? Gdyby udało się odczytać chociaż część liter, albo cyfr, może pozwoliłoby to na ustalenie hodowcy. Kontakt z hodowcą to ważna rzecz, bo niektórzy biorą odpowiedzialność za swoje psy, a nawet jeśli człowiek nie byłby chętny do pomocy, to chociaż powiedziałby, ile Luka ma faktycznie lat.

Wiem wiem, znów wtrącam się w nie swój topic, wymądrzam i w ogóle...

Link to comment
Share on other sites

O jak ja się cieszę :multi::multi::multi:

Mama wczoraj pyta przez telefon (śledzi Dogo):
A Ty wiesz jak świetnie radzą sobie dziewczyny ze Szczecina?????
Ja mówie WIEM!:evil_lol:
Poznałam jeszcze jedną Wasza wzruszającą historię z opowieści mamy.:loveu:
Ale nie mam linku, więc tylko ze słyszenia.

Link to comment
Share on other sites

Mama znalazła wątek, na którym nie wiem dokładnie kto, bo tego już nie umiała mi powiedzieć, dziewczyny ze Szczecina, pomagaja pewnej starszej Pani utrzymać pieska.
Starsza Pani musiala go oddac do schronu, bo chorowal a jej nie bylo stac na leczenie. I odwiedzala go i chodzila z nim na spacerki.
Az ktos ja dojrzal, wyciagnal psa ze schronu, oddal wlascicielce i pomaga w jego leczeniu i utrzymaniu. Wiem też, że bierze w tym czynny udzial cioteczka z Holandii (jak dobrze pamietam). i nie tylko ona, ale cale grono. Chyle czoła.
Wiesz coś na ten temat? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

ta historie znaja chyba wszyscy :) nawet w gazecie byla :) fajna sprawa, a musze sie pochwalic ze widzialam Luke na zdjeciu na fotowystawie w galaxy, wyszla cudnie, smutno ale slicznie, ciotki ze szczecina same pedzcie zobaczyc :)

doris przypominamy ze Luka jest na tymczasie a nie na stalym :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...