Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='kasia_1982']ja juz jestem wstepnie umowiona na pazdziernik - zrobie tysiac zdjec moim beznadziejnym aparatem i wszystkie tu wkleje. Mam nadzieje ze ban mi za to nie grozi - zdjecia zrobie wlasnorecznie ;)[/QUOTE]

dowiem się dokładnie u źródeł ;)

Link to comment
Share on other sites

Przeczytałam(dziękuję za priv!) :)
W sam konflikt się nie wtrącam,natomiast droga [SIZE=3][B]JonQuillo[/B][/SIZE] przepraszam...przeczytałam tam,że "Żonkilą" jesteś dla przyjació, a ja Ci tu tak walnęłam ze dwa razy na Dogo.:smhair2::modla:
wybacz mła śmiałość :cool3:

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Drodzy użytkownicy mam już dość czytania ciągle raportów.
Watek został wyczyszczony,

Jeśli nie zaprzestaniecie tematu "deer" to watek zostanie zamknięty
Również jeśli zobaczę, ze na innych galeriach dyskutuje sie o deer to taka galeria zostanie zamknięta a userzy dyskutujący otrzymają właściwa "nagrodę".

Takie dyskusje uznawane są za trollowanie. Owszem w fotoblogach jest więcej luzu, można troche offtopować, ale bez przesady. Hamujcie sie troche.[/B][/COLOR]

[COLOR=Green][B]A i dyskusja na temat moderowania również jest zabroniona.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]regulamin[/B][/COLOR]

[QUOTE][B]12. [/B][B]PROBLEMY LUB PYTANIA DOTYCZĄCE DZIAŁANIA FORUM, MODEROWANIA[/B]

a) Zgłaszamy moderatorom lub administratorom na PW. Zanim zgłosisz problem/pytanie zajrzyj do FAQ u góry strony.

b) Zgłaszamy funkcją "raportuj zły post"

c) Swoją prośbę / problem zgłaszaj TYLKO do jednego moderatora. Jeśli w ciągu 12 h nie otrzymasz odpowiedzi – dopiero wtedy pisz do innego moderatora. Zgłaszanie jednego problemu kilku moderatorom naraz powoduje bałagan i niepotrzebne zamieszanie.

d) Wątpliwości i uwagi dotyczące sposobu moderowania zgłaszamy wyłącznie na PW moderatora odpowiedzialnego za dany dział, Margo, Admina lub Pogotowia Moderatorskiego.
Posty z uwagami dotyczącymi sposobu moderowania będą usuwane. Nieprzestrzeganie tej zasady będzie skutkowało punktami karnymi lub banem.[/QUOTE][COLOR=Green][B]pytania zadajemy na pw (wyjątek dział administracja)


odnośnie pytanie- nie, nie można
po to sie banuje kogoś aby nie mógł nic pisać.
Zabrania się wklejania informacji od osoby zbanowanej, bo to wyglada jakby sama tu pisala[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Pianka'][COLOR=Green][B]regulamin[/B][/COLOR]

[COLOR=Green][B]pytania zadajemy na pw (wyjątek dział administracja)


odnośnie pytanie- nie, nie można
po to sie banuje kogoś aby nie mógł nic pisać.
Zabrania się wklejania informacji od osoby zbanowanej, bo to wyglada jakby sama tu pisala[/B][/COLOR][/QUOTE]

[B]dziękuję za informacje

Czytałam regulamin i kurcze nie umie znaleźć takich informacji tych z ZAKAZEM :hmmmm:....czy to wewnętrzny przepis jakiś ???[/B]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]O zesz w mordee.........
wracam z urlopa i co widze że ...........Kffiatuszek zbanowany wrrrrrrrrrrrrrrrrrrr.......
jedyna pociecha ze konfidentka tez na przymusowym wygnaniu ;-)

jak mozna tak sie upodlić...żałosnee.......

trzymaj sie kochanaaa jakby cio moje gg 21779838[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...