Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[FONT=Arial][COLOR=Navy][B]A my dziś po spacerze z Klockiem i Grosią vel Balbiną vel Demoniką nad żółtą rzeczkę ;) ....
uprzedzając pytania :roflt:Klockowa ma od siebie nad rzeczkę dużo dalej niż ja :roflt:


a ja mam deprechę z tego powodu że Ozzy nie należy do Klubu i nie ma szelek na zamówienie :(........................... :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ortopedyczne szelki dla psów :multi:
nie wiedziałam że coś takiego istnieje :)

[COLOR=Navy][B]za mało czytasz mądre blogaski na 4:hmmmm: grupie [/B][/COLOR]

i Klockowej tak sie chciało bez auta i TŻta? :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]jak bez auta :diabloti: ...Rządową pojechałyśmy :grins:.....a na co nam TZ-ty na spacerze :hmmmm:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][COLOR=Navy][B]za mało czytasz mądre blogaski na 4:hmmmm: grupie [/B][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]najwyraźniej, już nadrobiłam zaległości
czy mi się tylko to przyśniło czy Ona rzeczywiście poprosiła o przeniesienie wątku? :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B][COLOR=Navy][/COLOR][/B][/COLOR][/FONT][quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]jak bez auta :diabloti: ...Rządową pojechałyśmy :grins:.....a na co nam TZ-ty na spacerze :hmmmm:[/B][/COLOR][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a od kogo aparaty pożyczyłyście? :crazyeye:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ala pisała ,że clockowa ma dalej niż ona do rzeczki ,ale ciekawe jak daleko.Ile km i czy na ulicy mocno przekraczają prędkość.I czy Demonika miała odpowiednie szelki na spacerze z klubu malucha.Jak myślisz?
A ciekawe jak Ty masz daleko do tej rzeczki , na pewno dalej niż ja.No nie?

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Mówisz o tej rzecze złotej, nad którą Ala zabrała Klockową z Dominisią pomimo tego że mają dalej niż Ona?
W ogóle czy to odpowiedzialne żeby zabierać małe dziecko nad taką rzeczkę, która jest tak daleko od domu...nawet jeśli miała szelki z klubu malucha to jest to mało odpowiedzialne posunięcie wg. mnie.
Ja do rzeczki pewnie mam bliżej niż Chińczycy aczkolwiek dalej niż Niemcy z Drezna. [/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Ej kolego a możesz mi tu nie spamować? Bo przeniosę wątek do galerii grupy III i skończy się rumakowanie.


dla zainteresowanych ostatnie zdjęcia są tutaj
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/74851-Ruda-Fa%C5%82szywa-Rudy-D%C5%82ugouch-i-Bury-Agresor-...-czyli-Salsa-Teodor-i-Kiciu%C5%9B/page1275[/URL][/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]wiesz co mnie boli? że napisałam na FB tyle postów i poszły na zmarnowanie, nie odznaczyły się pod moim avatarkiem i nikt nie wie jaka jestem fajna :placz:

a myślisz że długo trwa proces przenoszenia wątku z FB do grupy?[/FONT][/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]wiesz co mnie boli? że napisałam na FB tyle postów i poszły na zmarnowanie, nie odznaczyły się pod moim avatarkiem i nikt nie wie jaka jestem fajna :placz:
?[/FONT][/B][/COLOR][/QUOTE]
ja wiem ze jestes fajna ;P ja tez sie naklepałam a tu mi pozabierali :/

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Kurde no fakt musimy mieć dużo pościków wtedy wszyscy będą wiedzieli ,że jesteśmy mądrusi ,bo mamy dużo postów uj z tym ,że tej samej treści "zapraszam do nas" "czemu do nas nie zaglądacie" "a kiedy będą fotki?" xD[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]jak się wszyscy przeniosą do grup to będziemy mieli extra wyniki :multi:
bo niestety ale Ona nie pozwala mi u siebie się wykazać :shake: a przecież napisałam jej słit komencia...już sama nie wiem o co tej dziewczynie chodzi :roll:
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='Basia&Safi']ja wiem ze jestes fajna ;P ja tez sie naklepałam a tu mi pozabierali :/[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]:multi: chociaż Ty znasz się na ludziach :)
spoko, jak już pisałam...wszystko jest do nadrobienia
[/B][/FONT][/COLOR]
[quote name='M&S']Cześc:)

Wpadniesz jutro na wystawę?[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Witam :)
Molestuję koleżankę coby ze mną się przejechała ale jutro da mi ostateczną odpowiedź jednak jestem gotowa sama się wybrać także jest ogromne prawdopodobieństwo że się pojawię :cool3:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Navy][B]:grins:
po1. pozyczałyśmy sobie aparaty nawzajem ....można tak :hmmmm: o fotograficzne mi chodzi :roll:
po 2. Klockowa ma z Jebia do Mła 17 km ...a od Mła na Żółtą Rzeczkę ja mam 9 km ...na metry , centymetry , milimetry , kroki , stopy , cale przeliczać nie będę :diabloti:
po 3. Demoniczka nie miała szelek z Klubu :roll:
po 4. Klocek też nie miał szelek :shock:
po 5. w rzeczce było mało wody ... nie wiem ile kropelek wyparowało od ostatniego naszego spaceru tam :roll:
po 6. uff ufff udało nam się nie przejechać na czerwonym świetle :grins: ...ale nie pamiętam z jką prędkością pomykałyśmy ....
po 7. qrna ... :splat: a ja trąba miałam blogasa na III grupie a poprosiłam o przeniesienie na FotoBlogi :roll: a mogłam sobie nabijać posty :roll:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...