Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='zuzolandia'][I][B]
witankoo nieśpiaca bezrobotna królewnoo :loveu:
jestes jeszcze w wieku ze łapniesz sie na galerianke :eviltong::evil_lol::evil_lol:[/B][/I][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:roflt: daj spokój za duże wrażenie na mnie zrobił ten film, teksty w nim mnie powaliły....a ten o dżinsach i lodzie jest stale przeze mnie używany ;) rozwala mnie[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonquilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Powinnaś być zazdrosna że gada w łóżku z Shiną a nie z Tobą :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]Będąc ze sobą 22 godziny na dobę (2h na spacery) to już nie bardzo mamy o czym gadać :evil_lol:. Ja siedzę przy kompie 4 metry od niego, więc nie ma się o co czepnąć :p.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Będąc ze sobą 22 godziny na dobę (2h na spacery) to już nie bardzo mamy o czym gadać :evil_lol:. Ja siedzę przy kompie 4 metry od niego, więc nie ma się o co czepnąć :p.[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Zawsze coś się może znaleźć np. to że w sieci sobie szukasz jakiegoś innego ;):evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Jak siedze za długo na kompie to slysze ,że go nie kocham już ,wole tą dogosekte bla bla....[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
no cóż...fajni jesteśmy i tyle :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='zuzolandia'][I][B]powiedz mu ze nie żadna sekta tylko masoneria hihihih

[/B][/I][/QUOTE]

:grin::grin::grin:

[quote name='chita']to sie porobilo:mdleje::evilbat:

i co tu taki ruch o tej porze, sami bezrobotni czy co:eviltong:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie no co Ty, wydaje Ci się :evil_lol:




idę się walnąć do wyra bo boli mnie siedzenie :shake:
ciaO młodzieży :diabloti::loveu:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Zawsze coś się może znaleźć np. to że w sieci sobie szukasz jakiegoś innego ;-):evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
To mi powie że żaden nie będzie mnie chciał po bliższym poznaniu :diabloti:

Jak wszyscy idą spać to idę i ja.. Ale najpierw cudowny nocny spacerek :razz:. Jak pójdę do pracy to tych spacerków będzie mi bardzo brakowało....

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Zawsze coś się może znaleźć np. to że w sieci sobie szukasz jakiegoś innego ;):evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
a Ty nie podpowiadaj takich pomysłów:razz: jak nie chcesz mieć związków na sumieniu:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']To mi powie że żaden nie będzie mnie chciał po bliższym poznaniu :diabloti:

Jak wszyscy idą spać to idę i ja.. Ale najpierw cudowny nocny spacerek :razz:. Jak pójdę do pracy to tych spacerków będzie mi bardzo brakowało....[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
:evil_lol: nie ma to jak miłe słowo od TŻta usłyszeć ;)

Praca w niczym nie przeszkadza :diabloti: najwyżej będziesz wstawać rano ciut mniej wypoczęta :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]
[QUOTE]
[quote name='zuzolandia'][I][B]dobranockaaaaaa ;-)[/B][/I][/QUOTE]

[quote name='Magda25']Branoc robaczki. Też idem śpioszkać :)[/QUOTE]
[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
:multi: a ja wstałam właśnie a Wy nie :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Obama']a Ty nie podpowiadaj takich pomysłów:razz: jak nie chcesz mieć związków na sumieniu:diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]a tam na dogo ciężko chopa znaleźć, który w dodatku lubiłby dziewczynki :diabloti:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Caachou_']Jaki mija dzień w ten szczególny piątek? :diabloti:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]gorąco niczym w Afryce :mad:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='M&S']Śpicie?

Juz piątek!!!!![/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]nie śpimy, muszę się ubrać i z Salsą wyjść na chwilkę bo coś się kręci mi tutaj :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]




[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]***
Suka mojej przyjaciółki - Azka (15 lat wczoraj skończyła), która kilkukrotnie gdzieś tu się przewijała na zdjęciach jest na ostatniej prostej :roll:
Aza to ONek bardzo rasowy bez papierów, problemy z łapami tylnymi pojawiły się uż dawno temu ale 2 lata temu zaczęło jej to utrudniać życie.. leki pomagały początkowo i sunia miała się dobrze, potem zaczęło się coraz bardziej chrzanić. Od jakiegoś pół roku bywają takie dni kiedy Aza nie może wejść po schodach do domu i trzeba ją wnosić, robiąc siQ nie może utrzymać się w pozycji kucającej...jak chodzi to ją zarzuca na boki, koszmarny widok. Najgorsze jest to że po takim konkretnym beznadziejnym dniu kolejny często jest dużo lepszy, co prawda chwieje się na nogach ale zaczepia do zabawy, ma siły żeby wolniutkim krokiem wejść po tych schodach i poczłapać kilka metrów dalej w głąb podwórka i dlatego właśnie kumpela nie podejmuje tej najgorszej decyzji pomimo tego że zdaje sobie sprawę że stan psa jest zły i będzie coraz gorszy. Dzisiaj mówi że Aza leży na balkonie i sika pod siebie, jak wstanie to też cały czas cieknie z niej więc nerki wysiadły :roll: Po południu jadą do weta więc zobaczymy co powie.
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Podjęcie Tej decyzji to cholernie ciężka sprawa tym bardziej jak widzi się że pies wykazuje jakąś wolę życia. Aza zawsze była radosnym psem i skorym do zabaw...teraz w lepsze dni też bierze na podwórku jakiegoś małego patyczka do pyska i podrzuca go albo łapie za nogawki spodni i szarpie w zabawie.
Teraz większość wakacji Aza spędza na domku nad jeziorem i kumpela mówi że tam jest w lepszej formie. Przede wszystkim nie musi schodzić i wchodzić na 3 piętro po stromych kręconych schodach. Dzisiaj też miały jechać tam ale teraz nie wiadomo bo dziś doszła sprawa z tym kompletnym nietrzymaniem moczu.[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[I][B]Dziendoberek ;-)
decyzja jest zawsze ciezka bo gdzies tam tli sie nadzieja ze moze jeszcze da rade ze to nie absolutny koniec...
gdy zapadnie i jest juz po wszystkim to dalej mamy balagan w głowie bo a nuż mozna bylo jeszcze coś zrobić...

mialam tak z 2 psiokami i do dzis sie zastanawiam czy dobrze zrobiłam a mineło juz nascie lat ..



jak tam piatek trzynastego? szcęsliwy praffda? hihih[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Kumpeli cała rodzina pojechała na działkę więc Aza też, mają tam zaprzyjaźnionego weta który oglądnie sukę ale kumpela sama powiedziała że wątpi w to żeby z nią wróciła.



Mój piątek trzynastego szczęśliwy...pogodziłam się ze znajomym :multi:
Salsa za to dostała dzisiaj ostatni zastrzyk z antybiotykiem, zdjęcie szwów za ok. 2 tyg. Ranka się nie paprze a suka jej nie męczy jakoś zbytnio także pozostaje mi czekać cierpliwie aż Ruda będzie mogła pobiegać. Już teraz zaczyna świrować w domu z braku ruchu a co dopiero będzie za kilka dni :roll:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...