Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]spam? czy nie spam? oto jest pytanie[/B][/COLOR][/FONT]

[IMG]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/vcbfgbh.jpg?t=1281731153[/IMG][/QUOTE]

ależ te 2 posty bardzo dużo wnoszą w temacie jamników ...z KJ w Afryce ....tym od szelek :roll: ...otóż ....jamniki rozmnażają sie przez tarło :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Alicja']ależ te 2 posty bardzo dużo wnoszą w temacie jamników ...z KJ w Afryce ....tym od szelek :roll: ...otóż ....jamniki rozmnażają sie przez tarło :multi:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ależ ja jestem niekumata....no przecież to logiczne :splat:[/B][/FONT][/COLOR]

[QUOTE]
[quote name='Ppx']Kiedy nowe zdjęcia ;D ?[/QUOTE]

[quote name='olekg89']Jak Tz pożyczy jej aparat xD[/QUOTE][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]otóż to ;)
muszę znaleźć najpierw jakiegoś z super extra wypasionym lustrem :loveu::loveu:
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Boję się łamać prawo gdyż ktoś mógłby to zgłosić władzy absolutnej :shake:
Niby mam swój aparat ale to nie jest takie fajne jak napiszę "zdjecia z mojego aparatu". Sama nie wiem już co mam robić.[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]napisz że to od BYŁEGO TZta ;)[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Witaj mła żomkolko :loveu:
Ciekawe czy na wystawę poszłaś:lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]hej :)
a wygląda jakbym poszła? :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]siostra Zuzkę zaraz przytacha bo musi jechać gdzieś coś załatwić :placz:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]hej :)
a wygląda jakbym poszła? :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]siostra Zuzkę zaraz przytacha bo musi jechać gdzieś coś załatwić :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]Oj ja głupia, jak mogłam nie zauważyć, że świecisz na zielono :evil_lol:
O to współczuję, ja wolałabym parzyć się na słońcu na wystawie :lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]hej :)
a wygląda jakbym poszła? :mad:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]siostra Zuzkę zaraz przytacha bo musi jechać gdzieś coś załatwić :placz:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]było powiedzieć że masz wychodne w poszukiwanie TZta :diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Darianna']No przecie, pewnie piszesz z jakiegoś wypasionego ajpoda żeby nam przykro nie było że Ty się showujesz a my nie :D[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
a tam od razu ajpoda...mam grzebień z funkcją wysyłania esemesów, ememesów, dżipiesem, empetrójkami, aparatem fotograficznym 12megapixela, stały dostęp do internetu za friko i mogłabym wymieniać dużo dłużej ale nie chcę aby ktoś mi zazdrościł :eviltong:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']Oj ja głupia, jak mogłam nie zauważyć, że świecisz na zielono :evil_lol:
O to współczuję, ja wolałabym parzyć się na słońcu na wystawie :lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:roll: nie denerwuj misia ;)
dzisiaj słonko jakieś nieśmiałe bo za chmurkami się skrywa ale i tak gorąc :p[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='Alicja'][COLOR=Navy][B]było powiedzieć że masz wychodne w poszukiwanie TZta :diabloti:[/B][/COLOR][/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]o widzisz o tym nie pomyślałam :)
na wystawie na pewno nie będzie brakować chłopów z lustrzankami :roll:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:roll: nie denerwuj misia ;)
dzisiaj słonko jakieś nieśmiałe bo za chmurkami się skrywa ale i tak gorąc :p[/B][/COLOR][/FONT]

[COLOR=Navy][B]u nas w nocy była zarąbista burza i lało masakrycznie ...rano cudne słonko i teraz już mniej cudny :roll: upał [/B][/COLOR]



[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]o widzisz o tym nie pomyślałam :)
na wystawie na pewno nie będzie brakować chłopów z lustrzankami :roll:
[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]

[COLOR=Navy][B]no widzisz ....nie myślisz :diabloti:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

A ja byłem dziś na plaży.Miała co prawda 50cm szer i ok 2m długości ,ale był tam piasek więc to była PLAŻA.I moje pieseczki się tarły o kamyczki to było takie słodkie i śmieszne ,ale Tz nie pożyczył mi aparatu wiec nie uchwyciłem tych cudownych chwil.A mam tam daleko jakieś 3km pieszo i to przez 100milowy las i widzieliśmy jelonka i kaczuszki

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']A ja byłem dziś na plaży.Miała co prawda 50cm szer i ok 2m długości ,ale był tam piasek więc to była PLAŻA.I moje pieseczki się tarły o kamyczki to było takie słodkie i śmieszne ,ale Tz nie pożyczył mi aparatu wiec nie uchwyciłem tych cudownych chwil.A mam tam daleko jakieś 3km pieszo i to przez 100milowy las i widzieliśmy jelonka i kaczuszki[/QUOTE]
[COLOR=Navy][B]
pieski miały tarło :loveu: :diabloti: ...i co ...nie przeszkadzały im kamyczki :hmmmm:...no tak , przecież to plaża :roll:


Chciałam o coś zapytać :roll: ...ile ziarenek piasku tam było :grins:[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

trylion i tysionpincetstodziewincet ziarenek piasku i ok.150tys kamyczków czarnych i 100tys białych i troszkę kolorowych.A moje pieski boją się wody ,a jutro wkleje foty jak pływają.Potem powiem ,że sie nigdy ze sobą nie bawią ,a za 2dni wkleje fotki jak się jednak bawią.

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]przyznaj się że to była piaskownica, do której wstawiłeś miskę z wodą :eviltong:


Właśnie przed chwilką zaglądnęłam Salsie między paluchy i co? Wylizała jeden szew a drugi w zasadzie też zaraz pewnie zniknie bo wisi sobie luźno :mad: Wczoraj jeszcze były na swoim miejscu a dzisiaj cały dzień ze mną siedziała i widziałam co robi więc pewnie w nocy przy nich majstrowała :roll:
Na szczęście ranka się nie otworzyła, nic nie cieknie także jest spoko.
Mamuś Ty mi kiedyś podawałaś nazwę takiego żółtego proszku na lepsiejsze gojenie ran...pamiętasz jeszcze jak to się zwało? :hmmmm:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...