Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='Kaja10014']Zdjęcia?! Chyba za długo przebywasz na słońcu :evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]chyba coś w tym faktycznie jest :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='olekg89']Salsa taka chuda pewno chora na nerki ,wątrobe ,trzustke ,dwunastnice ,żołądek ,serce ,płuca ,łapki ,tarczyce ,ogonek ,pazurki ,odbyt ,siuśke ,uszka i mózg.xD[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
:cool3: nie stać mnie na badania, zresztą szkoda kasy na nierasowego psa aczkolwiek bez konsultacji z lekarzem wiem na 100% że mózg ma uszkodzony i to ostro :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla']

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
:cool3: [/B]nie stać mnie na badania, zresztą szkoda kasy na nierasowego psa aczkolwiek bez konsultacji z lekarzem[B] wiem na 100% że mózg ma uszkodzony i to ostro[/B][B] :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

:roflt::roflt::roflt:nie ma jak wsparcie i bezgraniczna milosc ludzia:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

dobre było;)
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01781.jpg?t=1281612707[/URL]

piękny jest:loveu:
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04405.jpg?t=1281612993[/URL]

chyba już wystarczy......:razz:
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01807.jpg?t=1281612990[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT]


[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
:cool3: nie stać mnie na badania, zresztą szkoda kasy na nierasowego psa aczkolwiek bez konsultacji z lekarzem wiem na 100% że mózg ma uszkodzony i to ostro :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]Co z Ciebie za dogomaniaczka? :crazyeye: lepiej oddaj Salsę do schronu, bo u Ciebie tylko się męczy albo sprzedaj ją na targu, bo przecież jest bardzo rasowa:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='chita']:roflt::roflt::roflt:nie ma jak wsparcie i bezgraniczna milosc ludzia:eviltong:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]zgadzam się z Tobą :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='M&S']dobre było;)
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01781.jpg?t=1281612707[/URL]

piękny jest:loveu:
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC04405.jpg?t=1281612993[/URL]

chyba już wystarczy......:razz:
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01807.jpg?t=1281612990[/URL][/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]ta Salsa nie przepada jak w domu skaczę dookoła niej z aparatem :)[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Izabela124.']Co z Ciebie za dogomaniaczka? :crazyeye: lepiej oddaj Salsę do schronu, bo u Ciebie tylko się męczy albo sprzedaj ją na targu, bo przecież jest bardzo rasowa:diabloti:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Myślisz ze zarobiłabym na niej trochę? :hmmmm:
kusząca sprawa :evil_lol:
[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a mama Ci nie mówiła że nie wolno z piromanami się zadawać? :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
ktoś sobie posadził drzewo po tym jak spłodził syna i wybudował dom, drzewo porwała woda a Twój TŻ je spalił i się cieszył...brutalny :shake:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Niee... Mówiła tylko że jak się będę bawiła zapałkami to będę sikać w nocy... No i jak będę paliła papierosy to nie urosnę... I mam 162 cm wzrostu :placz:
Nie wpadłam na to że taka tragiczna mogła być historia tego drzewka :shake:

TY jesteś wandal, jajami rzucasz we wszystko i wszystkich. Strach pod Twoim oknem chodzić :cool1:.
Na fotach Ruda taka spięta a kłapouch luzak zadowolony z życia :lol:. Ona pewnie przez tą straszliwie bolącą łapkę cierpi... :evil_lol:


A ja się wyspałam i nikt mi snu nie zakłócał :multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Nie musisz mówić ,że wysterylizowana :P Wygląda jak sportowy Pit więc tak tysiaka mogłabyś wyciągnąć.[/QUOTE]

[COLOR=Olive][B][FONT=Georgia]zastrzegę sobie że zwrotów nie przyjmuję coby nie było kłopotu jak odkryją że nie wyda na świat kolejnych pięknych rasowych pitków :loveu:[/FONT][/B][/COLOR]

[quote name='*Monia*']Niee... Mówiła tylko że jak się będę bawiła zapałkami to będę sikać w nocy... No i jak będę paliła papierosy to nie urosnę... I mam 162 cm wzrostu :placz:
Nie wpadłam na to że taka tragiczna mogła być historia tego drzewka :shake:

TY jesteś wandal, jajami rzucasz we wszystko i wszystkich. Strach pod Twoim oknem chodzić :cool1:.
Na fotach Ruda taka spięta a kłapouch luzak zadowolony z życia :lol:. Ona pewnie przez tą straszliwie bolącą łapkę cierpi... :evil_lol:


A ja się wyspałam i nikt mi snu nie zakłócał :multi:[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
A i tak pewnie się bawiłaś żeby zrobić jej na przekór :evil_lol:
Przede wszystkim nie rzucam w zwykłych przechodni :eviltong: Sąsiedzi to patologiczne ćpuny więc można im troszkę dokuczyć a jak mnie ktoś nad ranem budzi to bywam bardzo impulsywna.
Taa Ruda bardzo cierpli...to zapewne przez ten ból wyrwała do podpitego faceta przed chwilą, dobrze że miała namordnik bo mój refleks zawiódł minimalnie.

Szczęściara, przygarnij mnie na kilka nocy cobym się porządnie wyspała :cool3:

[/B][/COLOR][/FONT][quote name='Izabela124.']Pewnie starczyłoby na jakieś używane lustro:lol: Rozważ tą propozycję:evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]lutro to od TŻta pożyczę jak sobie znajdę takowego :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][B][FONT=Georgia][/FONT][/B][/COLOR][FONT=Georgia][COLOR=Olive][/COLOR][/FONT]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]lutro to od TŻta pożyczę jak sobie znajdę takowego :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]To szukaj szybciej:lol: Jak bedziesz chciała to kasę za Salsę możesz mi oddać, wtedy będziesz należała do mego kółka wzajemnej adoracji:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Izabela124.']To szukaj szybciej:lol: Jak bedziesz chciała to kasę za Salsę możesz mi oddać, wtedy będziesz należała do mego kółka wzajemnej adoracji:evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a za co kupię sobie nowego rasowego psa jak Ci oddam? :roll:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]A i tak pewnie się bawiłaś żeby zrobić jej na przekór :evil_lol:
Przede wszystkim nie rzucam w zwykłych przechodni :eviltong: Sąsiedzi to patologiczne ćpuny więc można im troszkę dokuczyć a jak mnie ktoś nad ranem budzi to bywam bardzo impulsywna.
Taa Ruda bardzo cierpli...to zapewne przez ten ból wyrwała do podpitego faceta przed chwilą, dobrze że miała namordnik bo mój refleks zawiódł minimalnie.

Szczęściara, przygarnij mnie na kilka nocy cobym się porządnie wyspała :cool3:
[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Ja byłam majsterkowicz i wszystko musiałam sama sprawdzić żeby uwierzyć :razz:

To z Shiną byś nie wytrzymała, bo ona potrafi tak nagle paszczę rozedrzeć że wszyscy podskakują do sufitu. Mnie nic nie jest w stanie obudzić, ale TZowi zdarza się narzekać :evil_lol:.

Będziemy tu mieszkać jeszcze do soboty, więc musisz się pospieszyć :p. Tylko raz sąsiedzi mnie wkurzyli bo muzyka grała do 4.30 nad ranem i nikt nie zadzwonił po policję :mad: (ja tego nie zrobię, liczyłam że ktoś inny zostanie wyprowadzony z równowagi :cool1:)

Mój TZ trochę taki chyba Afrykański jest, bo mi aparatu pożycza :cool3: (no... może sama sobie biorę). Tylko on nie ma lustra :shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
no torche jesteś, jak my wszyscy spoza Afryki ;)[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]

Chciałabym zostać Afrykanką. Nikt nie miałby prawa mi czegokolwiek zarzucić... Myślisz, że dam radę? :hmmmm:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Ja byłam majsterkowicz i wszystko musiałam sama sprawdzić żeby uwierzyć :razz:

To z Shiną byś nie wytrzymała, bo ona potrafi tak nagle paszczę rozedrzeć że wszyscy podskakują do sufitu. Mnie nic nie jest w stanie obudzić, ale TZowi zdarza się narzekać :evil_lol:.

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]O nie, tak to ja bym nie wytrzymała. Salsa w dzień też co chwile zrywa się i ujada ale na szczęście gdy zmoże ją porządny sen to zapomina że każdy szmer należy obszczekać. :multi: W innym wypadku chyba bym ją udusiła...wystarczy że królik w środku nocy napierdziela w klatkę.[/B][/COLOR][/FONT]

Będziemy tu mieszkać jeszcze do soboty, więc musisz się pospieszyć :p. Tylko raz sąsiedzi mnie wkurzyli bo muzyka grała do 4.30 nad ranem i nikt nie zadzwonił po policję :mad: (ja tego nie zrobię, liczyłam że ktoś inny zostanie wyprowadzony z równowagi :cool1:)
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
Cholera do soboty się nie wyrobię :roll:
Ja nie wzywam policji bo to nic nie daje...ani nie jest ciszej ani satysfakcji nie ma żadnej :)[/B][/COLOR][/FONT]

Mój TZ trochę taki chyba Afrykański jest, bo mi aparatu pożycza :cool3: (no... może sama sobie biorę). Tylko on nie ma lustra :shake:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]e to Cię nie poinstruuje jakiego ISO masz używać :shake:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Caachou_']Chciałabym zostać Afrykanką. Nikt nie miałby prawa mi czegokolwiek zarzucić... Myślisz, że dam radę? :hmmmm:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Myślę że tak ale musiałabyś porozmawiać z Osobą, która najlepiej się na tym zna. :diabloti:[/B][/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']A wiecie jakie super raporty idą do modów ahh już sobie wyobrażam ile setek reportów dostali w ciągu ost. kilku dni xD[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]niech zaczną banować każdego to za niedługo ostanie się tu tylko jedna osoba + władza absolutna :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]O nie, tak to ja bym nie wytrzymała. Salsa w dzień też co chwile zrywa się i ujada ale na szczęście gdy zmoże ją porządny sen to zapomina że każdy szmer należy obszczekać. :multi: W innym wypadku chyba bym ją udusiła...wystarczy że królik w środku nocy napierdziela w klatkę.[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Moje kochane królisie lubiły się w nocy ten teges (dwie samiczki :cool3:) i odgłosy takie były że zostały wymeldowane na sam dół domu, a i tak było w nocy słychać tupanie :mad:.

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Cholera do soboty się nie wyrobię :roll:
Ja nie wzywam policji bo to nic nie daje...ani nie jest ciszej ani satysfakcji nie ma żadnej :smile:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
No niestety u rodziców nie mamy tak cicho bo pies sąsiadki ujada pół nocy pod oknami :shake:.
Z policją ja mam milusie doświadczenia :loveu:. Do mnie przyjechali dopiero 3go dnia imprezy (pożegnanie mieszkania, w sumie trwało 4 dni) i przepraszali mnie że muszą mnie spisać, ale taki ich obowiązek i grzecznie poprosili o ciszę. Policjant jeden znał mojego TZa i moją mamę, oczywiście mamę ostrzegłam zanim do niej doszło co córcia wyprawiała jak jej nie było :p. Innym razem byłam troszku wstawiona i TZ wnerwiony na mnie rzucił butelką w górę. Oczywiście znikąd pojawił się nieoznakowany pojazd i później fajnie się działo - ja podpita więc wesoło miałam w główce :evil_lol:.

[quote name='jonQuilla'][COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]e to Cię nie poinstruuje jakiego ISO masz używać :shake:[/B][/FONT][/COLOR][/QUOTE]
Ja go instruuję :cool3:

[quote name='Caachou_']Chciałabym zostać Afrykanką. Nikt nie miałby prawa mi czegokolwiek zarzucić... Myślisz, że dam radę? :hmmmm:[/QUOTE]
Pojedź do Afryki, weź parę lekcji i po kilku testach może zostaniesz Afrykanką ;)

Link to comment
Share on other sites

Kurna zacząłem dziś ZNÓW szukać pracy.I gdzie nie dzwonie to nieaktualnie jestem za młody ,albo za głupi ,bo nie mam statusu ucznia/studenta.W poniedziałek mam zadzwonić do jednej fabryki ,bo szukają na pakowaczy i na produkcje ludzi.K..... idzie dostać z tym brakiem pracy i dziwnymi wymaganiami.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Kurna zacząłem dziś ZNÓW szukać pracy.I gdzie nie dzwonie to nieaktualnie jestem za młody ,albo za głupi ,bo nie mam statusu ucznia/studenta.W poniedziałek mam zadzwonić do jednej fabryki ,bo szukają na pakowaczy i na produkcje ludzi.K..... idzie dostać z tym brakiem pracy i dziwnymi wymaganiami.[/QUOTE]
Nie wolisz zatrudnić się w Afryce jako nauczyciel? :cool3:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...