Jump to content
Dogomania

Ruda Fałszywa, Rudy Długouch i Bury Agresor ... czyli Salsa, Teodor i Kiciuś


jonQuilla

Recommended Posts

[quote name='olekg89']Nauczyciel nocnego roznoszenia gazet chyba xD[/QUOTE]
Nie do końca. Planuję zostać Afrykanką, a oto rada Moni
[QUOTE]
Pojedź do Afryki, weź parę lekcji i po kilku testach może zostaniesz Afrykanką ;-)[/QUOTE]
:diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Moje kochane królisie lubiły się w nocy ten teges (dwie samiczki :cool3:) i odgłosy takie były że zostały wymeldowane na sam dół domu, a i tak było w nocy słychać tupanie :mad:.


No niestety u rodziców nie mamy tak cicho bo pies sąsiadki ujada pół nocy pod oknami :shake:.
Z policją ja mam milusie doświadczenia :loveu:. Do mnie przyjechali dopiero 3go dnia imprezy (pożegnanie mieszkania, w sumie trwało 4 dni) i przepraszali mnie że muszą mnie spisać, ale taki ich obowiązek i grzecznie poprosili o ciszę. Policjant jeden znał mojego TZa i moją mamę, oczywiście mamę ostrzegłam zanim do niej doszło co córcia wyprawiała jak jej nie było :p. Innym razem byłam troszku wstawiona i TZ wnerwiony na mnie rzucił butelką w górę. Oczywiście znikąd pojawił się nieoznakowany pojazd i później fajnie się działo - ja podpita więc wesoło miałam w główce :evil_lol:.
[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Miałaś królicze lesby, to paskudne :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Póki kary żadnej nie karzą płacić to jest wesoło ;)
Ja mam o tyle szczęścia że zazwyczaj jak gdzieś policja mnie dorwie to są to młode chopy, z którymi się pośmiejemy i wszystko rozchodzi się po kościach :evil_lol:
[/B][/COLOR][/FONT]
[quote name='olekg89']Kurna zacząłem dziś ZNÓW szukać pracy.I gdzie nie dzwonie to nieaktualnie jestem za młody ,albo za głupi ,bo nie mam statusu ucznia/studenta.W poniedziałek mam zadzwonić do jednej fabryki ,bo szukają na pakowaczy i na produkcje ludzi.K..... idzie dostać z tym brakiem pracy i dziwnymi wymaganiami.[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
miło wiedzieć że nie tylko ja mam problemy ze znalezieniem roboty :multi::multi::multi:[/B][/COLOR][/FONT]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]coraz poważniej zaczynam myśleć nad puszczaniem się za kasę ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='olekg89']O fak byłem pewien ,że pisze u siebie xD[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]bo tu jest po domowemu ;)[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='Tengusia']slodka ta twoja chudzinka :grins:
[URL]http://i687.photobucket.com/albums/vv233/jonQuilla123/DSC01786.jpg?t=1281612708[/URL][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]z grzeczności nie zaprzeczę :)[/B][/COLOR][/FONT]

[QUOTE]
[quote name='Caachou_']Nie wolisz zatrudnić się w Afryce jako nauczyciel? :cool3:[/QUOTE]
[quote name='olekg89']Nauczyciel nocnego roznoszenia gazet chyba xD[/QUOTE][/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]ej może daliby Ci taki seksowny uniform ze specjalną witrynką na plecach, w którą wkłada się świeży numer :p[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Magda25']Żonkilowa ale Ty masz słitaśnego nierodowodowego zoologicznego królisia :) Mój sie nie daje tak głaskać... jeszcze :P[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]jeszcze ;) męcz go tak długo aż przywyknie :evil_lol:
Teo ma to w dupie i pewnie czeka cierpliwie aż się odwalę i pójdę w swoją stronę a on będzie mógł spokojnie dalej leżeć [/B][/COLOR][/FONT]




[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]***
Co za debilizm. Kumpela zawracała dupę żebyśmy sobie poszły gdzieś do pubu więc się ogarnęłam coby ładnie wyglądać bo dawno nic ze sobą nie robiłam i jakoś tak miałam ochotę a ona mi teraz dzwoni i mówi że jednak nie może bo telefon z pracy miała i musi się stawić :mad: Call Girl zasrana :mad::mad:
Teraz idę do lasu na browara z inniejszą kumpelą ;) może tam wyrwę jakiegoś typa z aparatem ;)
[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Hahha a wiesz ,że też myślałem o puszczaniu się.Nawet Arek był za ,po czym przyp..... mi podkładką pod talerz xD Powaga od kwietnia szukam pracy i już mnie szlag trafia ,roznosiłem Cvki po stacjach ,multikinach ,realach itp. wysłałem chyba milion cv.I albo 0odzew ,albo rozmowa i olew xD.Nerwica mnie bierze.W domu w sumie mi sie dobrze siedzi ,ale to bywa irytujące biorąc pod uwagę fakt ,że w Pozku praktycznie nie mam znajomych.I brakuje mi mojej gliwickiej ekipy:/ codziennie wieczorem psy i do parku na piwo i faje.Albo na glinianke popływać .Ehhh...Mam ochote sie spakować i wrócić do Gliwic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Miałaś królicze lesby, to paskudne :evil_lol::evil_lol::evil_lol::evil_lol:
Póki kary żadnej nie karzą płacić to jest wesoło ;)
Ja mam o tyle szczęścia że zazwyczaj jak gdzieś policja mnie dorwie to są to młode chopy, z którymi się pośmiejemy i wszystko rozchodzi się po kościach :evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT][/QUOTE]
Obrzydliwe :evil_lol:. Psycholog, behawiorysta i inni lekarze nie potrafili im pomóc, próbowałam wszystkiego żeby je z tego wyleczyć i się nie dało :shake:.
Ja się dziwię że wtedy TZ dostał tylko 50 zł za śmiecenie, bo po tym co ja wyczyniałam z siedzeniem na masce, pyskówkami i różnymi dziwnymi tekstami to się dziwię że nas nie zgarnęli :oops:. Miałam wtedy za dobry humor (wkurzyłam TZa więc humor mi dopisywał :evil_lol:) żeby się spinać tym że policja nas zatrzymała. Koleżanka prawie za włosy mnie odciągała żebym wiochy nie robiła :evil_lol:.


Dołączam się do grona bezrobotnych, tylko ja jakoś przez ten rok słabo szukałam - wysłane CV sztuk 5, rozmów sztuk 2, pracy sztuk 0 :evil_lol: (nie liczę tej w której zarabiałam grosze ;)). Po wakacjach biorę się za szukanie na serio :p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jonQuilla'][B][FONT=Georgia][COLOR=olive]Co za debilizm. Kumpela zawracała dupę żebyśmy sobie poszły gdzieś do pubu więc się ogarnęłam coby ładnie wyglądać bo dawno nic ze sobą nie robiłam i jakoś tak miałam ochotę a ona mi teraz dzwoni i mówi że jednak nie może bo telefon z pracy miała i musi się stawić :mad: Call Girl zasrana :mad::mad:[/COLOR][/FONT][/B]
[B][FONT=Georgia][COLOR=#808000][/COLOR][/FONT][/B]
[/QUOTE]

Ja to mam taką pracę, że potrafią zadzwonić dwie godziny przed wyjazdem i muszę się zbierać i jechać :roll:
I tym sposobem Ewa od Mafii i Mamby już dostaje kur...y, bo jadę i jadę do niej :evil_lol:

Ale teraz mam długi urlop, bo kolano poszło w drobny mak :multi::multi:

A teraz z innej beczki ...

[QUOTE]Moje kochane królisie lubiły się w nocy ten teges (dwie samiczki :cool3:) i odgłosy takie były że zostały wymeldowane na sam dół domu, a i tak było w nocy słychać tupanie :mad:.
[/QUOTE]

[QUOTE][B][FONT=Georgia][COLOR=#808000]coraz poważniej zaczynam myśleć nad puszczaniem się za kasę [/COLOR][/FONT][/B];-):evil_lol:

[/QUOTE]

[QUOTE]też myślałem o puszczaniu się[/QUOTE]

W jaką stronę zmierza ta galeria?? :evil_lol::evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

Ania-witam w klubie mnie kolano nap.....a od dobrych 2lat.Lekarz powiedział ,ze prawdopodobnie naderwane wiązadła(czy cuś) i na tym leczenie się skończyło.Więc mniej więcej 2dni w tyg. kuleje jak żul z gnijącą nogą.A co jakiś czas psy przywalą mi w kolano więc umieram wtedy tydzień.Ale cóż żyje się dalej.Operacji miec nie chce i nie mogę ,bo kto sie zajmie psa i je wybiega jak ja bd unieruchomiony?

Link to comment
Share on other sites

Mi jakiś rezonans chcieli robić.Czy cuś ,ale nie poszedłem.Mniej wiesz dłużej żyjesz.
Jak miałem 19lat miałem 2zabiegi na ŻYLAKI hahaha bolało tak ,że na samą myśl chce mi sie kupe.Pomijam fakt ,że pielęgniarka podnosi mi tą zaje2bistą koszulke operacyjną "ooo jak sie pan ślicznie ogolił xD" inaczej sama by mi ogoliła ,bo tam też wycinali.5dawek znieczulenia miałem ,jak wstałem co cała koszula była mokra ,bo ze stresu spociłem sie jak szczur.Potem tydzień kuśtyk kuśtyk z 3piętra 3razy dziennie z psami.Bo z matką nie chcieli się załatwiać.Potem drugi zabieg i 10dni ,po czym szwy zarosły skórą i wycinali mi je na żywca ŻYLETKĄ też sie prawie skupkałem z bólu.I tekst lekarza ,że na mnie to sie goi jak na psie...I że mam mniej żreć ,bo to co jem i w jakich ilościach doprowadzi mnie do zawału w wieku 30lat.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]Dobry wieczór Państwu! :)
Widzę że zadbaliście o to ten cały syf pod moją nieobecność...dziękować.



Aniu, nie wiem dokąd to zmierza ale z pewnością nie tam gdzie powinno :evil_lol:
Nie fajna jest taka praca gdy nigdy nie wiadomo kiedy telefon przerwie ciszę...ja bym tak nie mogła gdyż wyszłabym z siebie po pewnym czasie o ile nie od razu.

Bezrobotna jestem od końca listopada zatem troszkę czasu minęło i cholera nie jest fajnie :roll: CV roznoszę, wysyłam i dupa dupa dupa a kasa jednak jest potrzebna. Spytałam dziś kolegi czy nie chce zostać moim sponsorem i dałam mu jeden dzień do namysłu...mam nadzieję ze się zgodzi :evil_lol:

Nie idźcie jeszcze spać bo mi się nie chce :mad:[/B][/COLOR][/FONT]




[quote name='Basia&Safi']ej foczko wpadlas mi w oczko ;P :)[/QUOTE]
[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]
rzeczywiście wygląda jak foczka :evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='wejherstaff']oj wpada, nie tylko Tobie :P[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]:cool3: chcesz ją? osobiście dostarczę do Wejherowa ;):evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

Ja też nie ide spać chociaż spod kołderki słysze nieprzerwanie "k... przestań nap... w tą j.... klawiature i śpij k...... m...ć" więc odpowiadam "Jakbyś spał to byś nie słyszał ,skoro nie śpisz znaczy ,ze nie jesteś zmęczony więc zamknij k.... tą krzywą morde" milusio prawda?I tak jest cały czas.Ah młode małżeństwo się dociera xD

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']:eviltong::eviltong:

No dobra, nie poszłam spać, Shina ma focha i leży na balkonie i muszę poczekać aż księżniczce przejdzie :evil_lol:[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]a coś Ty jej zrobiła że ma focha? :mad:[/B][/COLOR][/FONT]

[quote name='olekg89']Ja też nie ide spać chociaż spod kołderki słysze nieprzerwanie "k... przestań nap... w tą j.... klawiature i śpij k...... m...ć" więc odpowiadam "Jakbyś spał to byś nie słyszał ,skoro nie śpisz znaczy ,ze nie jesteś zmęczony więc zamknij k.... tą krzywą morde" milusio prawda?I tak jest cały czas.Ah młode małżeństwo się dociera xD[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]uroczo tam u Was ;) aż mdli od tej słodyczy :evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='*Monia*']Ale Wy się kochacie :loveu:. My to już rozmawiamy bez słów - posyłamy sobie zabójcze spojrzenia i każdy robi swoje :evil_lol:. Jak TZ zasypia to coś tam czasem mruczy ale zwykle to dotyczy Shiny i jej napadów miłości albo mojego śmiechu :lol:[/QUOTE]

[COLOR=Olive][FONT=Georgia][B]Powinnaś być zazdrosna że gada w łóżku z Shiną a nie z Tobą :evil_lol:[/B][/FONT][/COLOR]

[quote name='olekg89']A właśnie znalazłem folder ze zdjęciami ,które sobie dziś robił w kiblu i sikam.[/QUOTE]

[FONT=Georgia][COLOR=Olive][B]na zdjęciach sikasz? pokaż :diabloti:[/B][/COLOR][/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='olekg89']Ania-witam w klubie mnie kolano nap.....a od dobrych 2lat.Lekarz powiedział ,ze prawdopodobnie naderwane wiązadła(czy cuś) i na tym leczenie się skończyło.Więc mniej więcej 2dni w tyg. kuleje jak żul z gnijącą nogą.A co jakiś czas psy przywalą mi w kolano więc umieram wtedy tydzień.Ale cóż żyje się dalej.Operacji miec nie chce i nie mogę ,bo kto sie zajmie psa i je wybiega jak ja bd unieruchomiony?[/QUOTE]

[I][B]wcinaj arthroflex :diabloti::diabloti:

witankoo nieśpiaca bezrobotna królewnoo :loveu:
jestes jeszcze w wieku ze łapniesz sie na galerianke :eviltong::evil_lol::evil_lol:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...