Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='irysek']a ja chce zglosic uzytkowniczke GreenEvil (z Zielonki). bazar skonczyl sie wieki temu, pieniadze przelalam, a ona ani mysli o wysylce rzeczy. ignoruje privy itd.

sek w tym, ze bazarek byl na miau (ale tam napisalam na podobnym watku i zero reakcji ze strony moderatorow), ale na dogo osoba ta rowniez funkcjonuje.

co z tym zrobic? [B]najchetniej poszlabym na policje, ale 16zl to dla nich zadna kwota.[/B] dla mnie to juz cos, a poza tym trzeba jej utrzec nosa, za to zuchwale zachowanie.[/quote]

No gratuluję. Aż szkoda, że więcej nie wpłaciłaś... Na te zwierzaki znaczy.

Link to comment
Share on other sites

Irysek idź na policję, nie zapomnij się pochwalić swoim bazarkiem z filmami. To ich powinno zainteresować.

Jeśli bazarek był na miau to niestety nie wiem jak możemy Ci pomóc w wyjaśnianiu tej sprawy. Jeśli moderatorzy nie reagują to może zgłoś to do Administracji? Albo próbuj jednak skontaktować się z użytkownikiem. Może i na miau i na dogo.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']a ja chce zglosic uzytkowniczke GreenEvil (z Zielonki). bazar skonczyl sie wieki temu, pieniadze przelalam, a ona ani mysli o wysylce rzeczy. ignoruje privy itd.

sek w tym, ze bazarek byl na miau (ale tam napisalam na podobnym watku i zero reakcji ze strony moderatorow), ale na dogo osoba ta rowniez funkcjonuje.

co z tym zrobic? najchetniej poszlabym na policje, ale 16zl to dla nich zadna kwota. dla mnie to juz cos, a [B]poza tym trzeba jej utrzec nosa,za to zuchwale zachowanie.[/B][/quote]
Dostałas odpowiedź na Miau.pl Irysku ,tylko nie wiem czy taką o jaką Ci chodziło?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='irysek']pewnie zenujace, jak samo miau i 70% jego uzytkownikow :placz:[/quote]

Irysku, jest mi niesamowicie przykro, że wszędzie spotykasz się z niesłownymi osobami i wszyscy działają na Twoją niekorzyść.
Nie mam pojęcia jakim sposobem takie przykrości mogą spotykać osobę, która jest (co doskonale wynika z postów na miau)[B] tak słowna jak Ty, tak doskonale i terminowo wywiązuje się ze wszystkich swoich bazarkowych zobowiązań [/B]i do tego robi tyle dobrego (na przykład jeździ po koty drogimi samochodami, nie zważając na przykre konsekwencje, jakie mogą z tego wynikać), nie szuka poklasku - jedyne co robi to chce pomagać, tak sama dla siebie a nie po to, by uzyskać uznanie u innych...
:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='teapot']Irysku, jest mi niesamowicie przykro, że wszędzie spotykasz się z niesłownymi osobami i wszyscy działają na Twoją niekorzyść.
Nie mam pojęcia jakim sposobem takie przykrości mogą spotykać osobę, która jest (co doskonale wynika z postów na miau)[B] tak słowna jak Ty, tak doskonale i terminowo wywiązuje się ze wszystkich swoich bazarkowych zobowiązań [/B]i do tego robi tyle dobrego (na przykład jeździ po koty drogimi samochodami, nie zważając na przykre konsekwencje, jakie mogą z tego wynikać), nie szuka poklasku - jedyne co robi to chce pomagać, tak sama dla siebie a nie po to, by uzyskać uznanie u innych...
:p[/quote]
Masz rację teapotko. Ja też nie wiem jak to się dzieje, że los jest taki okrutny dla takich wspaniałaych, skromnych i dobrych ludzi. To jest zwyczajnie niesprawiedliwe :placz:
:p

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Selket']Masz rację teapotko. Ja też nie wiem jak to się dzieje, że los jest taki okrutny dla takich wspaniałaych, skromnych i dobrych ludzi. To jest zwyczajnie niesprawiedliwe :placz:
:p[/quote]

ależ się uśmiałam... istnieje taka stara metoda świetnie sprawdzająca się w społecznościach pierwotnych... ostracyzm się nazywa...
w necie też funkcjonuje: [url=http://pl.wikipedia.org/wiki/Forumowy_ostracyzm]Forumowy ostracyzm – Wikipedia, wolna encyklopedia[/url]

Link to comment
Share on other sites

30.03.2009. użytkownik o nicku [B]Monia i Marta[/B] zakupił u mnie na bazarku ikonę. Nie ma z użytkownikiem kontaktu ponieważ ostatni raz logowała się na forum 05.04.09. Pieniążki nie wpłynęły, odpowiedzi na priv brak. Czy mam ofertę uznać za niebyłą?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='basia']30.03.2009. użytkownik o nicku [B]Monia i Marta[/B] zakupił u mnie na bazarku ikonę. Nie ma z użytkownikiem kontaktu ponieważ ostatni raz logowała się na forum 05.04.09. Pieniążki nie wpłynęły, odpowiedzi na priv brak. Czy mam ofertę uznać za niebyłą?[/quote]
o kurcze ,zapomniało mi się, u mnie też z ponad miesiac temu sweterek zakupiła i nic,od tamtej pory zero kontaktu.

Link to comment
Share on other sites

Przedmioty możecie wystawić ponownie po takim czasie, a sprawę z użytkownikiem próbować wyjaśnić. Jak nie będzie kontaktu wpiszemy na listę. Jak będzie chciała to będzie próbowała wyjaśnić wszystko. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

Ja chciałabym wyjaśnić sprawę kolczyków zakupionych od użytkownika Vitka, kolczyki zakupione przed wielkanocą, kasa tez poszła, kolczyki nie zostały wysłane. Był kontakt z Vitką ale za każdym razem obiecała wysłać, jednak do dziś nie ma ich.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='snuszkak']Ja chciałabym wyjaśnić sprawę kolczyków zakupionych od użytkownika Vitka, kolczyki zakupione przed wielkanocą, kasa tez poszła, kolczyki nie zostały wysłane. Był kontakt z Vitką ale za każdym razem obiecała wysłać, jednak do dziś nie ma ich.[/quote]
Ja nie aż przed wielkanocą, ale się zsolidaryzuje ze snuszkak... bo utknęłam na tym samym bazarku... z zapłaconą kasą, a bez kolczyków :sad:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...