Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

Poniewaz definitywnie rezygnuje z Dogomanii, prosze wszelkie moje dotychczasowe niezakończone aukcje uznac za nieważne.
Jeśli komuś cos wiszę za zakończony bazarek to proszę o przypomnienie na PW z linkiem do bazarku (będe odwiedzać forum jeszcze przez najbliższy tydzień aby móc pozamykać wszystkie sprawy bazarkowe).

Przepraszam za zamieszanie i pozdrawiam,

Ania_Mor

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Chciałam dodać do listy [B]Ninke[/B] (użytkownik [B]Ninka[/B]).Bazarek skończony w lipcu, konto podane w pierwszym poście, do dzisiaj brak wpłaty.Wysyłałam jej 5 PW,tylko na 1 odpowiedziała.Ostatnie PW było z informacją o umieszczeniu na czarnej liście,nic sobie z tego nie zrobiła. Kwota 81 zł.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/99-ubran-buty-torebka-na-pomoc-psom-9-07-ceny-poszly-w-dol-140355/index19.html#post13096544[/URL]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jusstyna85']Chciałam dodać do listy [B]Ninke[/B] (użytkownik [B]Ninka[/B]).Bazarek skończony w lipcu, konto podane w pierwszym poście, do dzisiaj brak wpłaty.Wysyłałam jej 5 PW,tylko na 1 odpowiedziała.Ostatnie PW było z informacją o umieszczeniu na czarnej liście,nic sobie z tego nie zrobiła. Kwota 81 zł.

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/99-ubran-buty-torebka-na-pomoc-psom-9-07-ceny-poszly-w-dol-140355/index19.html#post13096544[/URL][/quote]


Chce wyjasnic w/w sytuacje.

Oczywiscie licytowalam przedmioty w w/w bazarku. Nie dostalam ZADNEJ informacji ojego zakonczeniu. Mimo prosb, nie dostalam rowniez maila z informacja o wylicytowanych przedmiotach, ani kwocie do zaplacenia-mimo prosb; co jest obowiazkiem osoby prowadzacej bazarek.

Od 1,5miasiaca nie mialam dostepu do netu. Sprawdzalam jedynie watek rozliczeniowy, ktory prowadze. Wtedy dopiero-jak wlasnie spradzilam, dostalam info o bazarku.

W wielu postach, jak i via PW pisalam o braku dostepu do netu, oraz podawalam swoj numer telefonu.

Uwazam, ze umieszczenie mnie na czarnej liscie jest bledem.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninka']Uwazam, ze umieszczenie mnie na czarnej liscie jest bledem.[/quote]
Nie jesteś na czarnej liście, tylko na liście do wyjaśnienia, a to ogromna różnica. ;)

[quote name='coronaaj']A to dobry pomysl z watkiem, brawo..[/quote]
[quote name='Ninka']O co Ci chodzi?[/quote]
Pewnie o to, że pomysł z powstanem wątku był trafiony, bo jak widać wątek jest bardzo przydatny. ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ninka']Chce wyjasnic w/w sytuacje.

Oczywiscie licytowalam przedmioty w w/w bazarku. Nie dostalam ZADNEJ informacji ojego zakonczeniu. Mimo prosb, nie dostalam rowniez maila z informacja o wylicytowanych przedmiotach, ani kwocie do zaplacenia-mimo prosb; co jest obowiazkiem osoby prowadzacej bazarek.

Od 1,5miasiaca nie mialam dostepu do netu. Sprawdzalam jedynie watek rozliczeniowy, ktory prowadze. Wtedy dopiero-jak wlasnie spradzilam, dostalam info o bazarku.

W wielu postach, jak i via PW pisalam o braku dostepu do netu, oraz podawalam swoj numer telefonu.

Uwazam, ze umieszczenie mnie na czarnej liscie jest bledem.[/quote]


Nie lubię kiedy ktoś kłamie.Nie było żadnego PW z Twojej strony, żadnego odzewu na bazarku.Wszystkie wysyłane PW do Ciebie mam, Twoje 2 odpowiedzi również. I konto i całe rozliczenie było podawane wielokrotnie
Nie rozumiem osób,które coś licytują,a potem olewają.Przecież te pieniądze są dla psów, bez powodu nie wystawiałabym bazarku.Pieniądze są nadal potrzebne ,jest dług ponad 1400 zł za leczenie psów z nosówką.Wywiąż się z bazarku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='gonia66']Przepraszam, ze zapytam...czy tu na tej liscie mozna tez umieszczac osoby, ktore deklarowaly stale wplaty na hotelik dla psa i wycofaly się bez zadnego slowa, mimo ponaglen i przypomnien????:razz::oops:[/quote]
To jest wątek dotyczący osób nierzetelnych na bazarku.

Osoby które się deklarowały a nie płacą może wrzucać na czarne kwiatki? Albo założyć inny wątek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']To jest wątek dotyczący osób nierzetelnych na bazarku.

Osoby które się deklarowały a nie płacą może wrzucać na czarne kwiatki? Albo założyć inny wątek.[/quote]

czarne kwiatki to może zostawmy dla podejrzanych adoptujących:razz:

ale taki wątek o deklarujących, a nie płacących, bez żadnych info i podania powodu(bo może ktoś nie płacić ze względu na np. utratę pracy, chorobę itp.) to by się bardzo przydał.
[B]Nie po to, by te osoby ścigać czy piętnować...tylko po to żeby nie robić sobie ich deklaracjami złudnych nadziei, a potem na lodzie z psem w potrzebie zostać[/B]...Bo pal licho, ktoś zadeklaruje 5 czy 10 zł, ale jak ktoś deklaruje np. 50 czy 100 zł i nie płaci bez powodu, zero info z jego strony, to jest na prawdę duuuży kłopot:shake:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Viris']Z innymi Moderatorami dyskutujemy na ten temat. Jeśli powstałby nowy wątek to raczej wypadałoby żeby był "podpięty" - a takich wątków nie może być za dużo, bo traci to sens. Jak ktoś ma pomysły to oczywiście proszę pisać do nas.[/QUOTE]
Czarne Kwiatki mają sens (podpięte) przy każdym dziale, dotyczącym działania na rzecz bezdomnych zwierząt.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']co mam zrobić jeśli megii1 kupiła u mnie cos na bazarku a teraz kasy nie wysyła i wogóle przepadła?odpuścić?czy wy robicie coś z takimi ludźmi :p nie wiem kurcze może wyjechała :shake:

oto bazarek
[url]http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=148259&page=5[/url][/QUOTE]

do mnie megii w sprawie bazarku wysłała pw wczoraj, wiec nie wyglada jakby sie migała od bazarków, moze napisz kolejną wiadomość :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']ogk dzięki mam nadzieję że to ta sama megii1 bo takich podobnych naw jest dużo :)[/QUOTE]
dokładnie ta megii1 :)
bazarek skonczył sie 13 pw dostałam wczoraj i wszystko jest dobrze :)
poczekaj jeszcze chwile, ew wyslij ponowne pw :)

Link to comment
Share on other sites

Regularnie czytuję ten wątek i mam wielką prośbę.:oops: W związku z tym, że jestem (niestety) człowiekiem zapracowanym, uprzejmie proszę o przypomnienie na pw o niezapłaconym bazarku albo innego rodzaju zobowiązaniu, którego się podjęłam (nim wyląduję tu jako przykład nierzetelności).

Link to comment
Share on other sites

[quote name='piechcia15']ogk dzięki mam nadzieję że to ta sama megii1 bo takich podobnych naw jest dużo :)[/QUOTE]

Piechciu kochana, pieniązki z kolczatkę w kwocie 12 zł zostały przelane w ten piatek:) dostałaś ode mnie napewno pw z danymi do przesyłki. Przepraszam, ze tak długo ale mam hotelik, duzo pw i spraw na głowie. Ale zawsze przelew prędzej czy później zrobię;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...