Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

Anecioreczek -:shake:w marcu zrobiła bazarek na „ PEKIŃCZYKI Z OTWOCKA”
wylicytowaną kwotę wysłałem na podane konto fundacji ? + na jej konto kaskę na przesyłkę do tej pory nic nie przyszło.na pw mnie ignoruje ostatnio logowała się w czerwcu.Z mojch ustaleń wynika że nie jestem jedyny.

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj doczytałam że [B]Anecioreczek[/B] jest na czarnych kwiatkach..
Przykro mi że tak się stało.
[B]Anecioreczek [/B]wystawiła bazarek z własnej inicjatywy - nie z ramienia fundacji "Koci Świat" i były to jej prywatne fanty - wystawiła bazarek nikogo z Fundacji nie pytając o zgodę.

[B] [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/rozne-rzeczy-na-zlikwidowana-pseudohodowle-pekinczykow-pilne-do-29-03-a-134080/[/URL][/B]

W nawale pracy naiwnie wzięłam to, za dobrą monetę - i to był błąd.
Wszystkim do których wygrane fanty nie zostały przez [B]Anacioreczek[/B] wysyłane, a wpłacili pieniążki na konto Azylu "Koci Świat" zostaną one zwrócone na podane konta.
Przykre to bardzo, że ktoś podejmuje się pomocy i tak już pokrzywdzonym psiakom i nie wywiązuje się ze zobowiązań.:shake::shake::shake:
Nieładnie....Tak się nie robi..
Żenujące ...Tyle osób bezinteresownie pomagało i pomaga nadal, czy to w postaci indywidualnych wpłat czy też darów rzeczowych...I nigdy nie było najmniejszych problemów a tu...
Brak słów..:shake:
[B]Przepraszamy wszystkich oszukanych.[/B]
Wiemy o dwóch oszukanych osobach:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/83398.html"]Negri_2008[/URL] -[B]książka[/B] = [COLOR=Red][B]5PLN[/B][/COLOR]
oraz
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/members/79613.html"]jsp27 [/URL]-[B]trzy płyty CD[/B]=[B][COLOR=Red]15PLN[/COLOR][/B]
Kochani macie wysłane PW -prosimy o kontakt.
[COLOR=Blue][B]Na konto "Kociego Świata" z tego bazarku wpłynęło łącznie[COLOR=Red] 20PLN.[/COLOR][/B][/COLOR]
[COLOR=Black][B]JEŚLI JEST KTOŚ JESZCZE BARDZO PROSIMY TAKIE OSOBY O KONTAKT Z koci-świat LUB ZE MNĄ NA PW.[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Ogromnie mi przykro. Osa i Zmysł podbijali ten bazarek w dobrej wierze, sądząc, że ktoś chce naprawdę pomóc maluchom....
Ja przyznam uczciwie dowiedziałam się o nim dzisiaj. W marcu nie byłam w stanie wejść na Dogo, bo zasuwałam przy najeździe Gremlinów, a wpłaty zwyczajnie przegapiłam. Nie szukałam ich, tak jak wpłat z naszych bazarków, więc nie zauważyłam.
Jednomyślnie z Osą piszę-podajcie proszę jaka to była kwota-oddamy pieniążki.
Nie mam pojęcia kto to jest Anacioreczek i nie mam nic wspólnego z jej fantami. Zwrot pieniędzy to jedyne co mogę zrobić...
Raz jeszcze zwracam się z prośbą.
Wszystkich którzy zechcą zorganizować bazarek na rzecz KŚ prosimy o wcześniejszy kontakt ze mną lub z Osą.

Link to comment
Share on other sites

[B]Anecioreczek[/B] nie jest wolontariuszem Fundacji "Koci Świat"
I tak już więcej zaszkodziła niż pomogła zwierzakom będącym w tragicznej sytuacji i potrzebującym pomocy na CITO...

Sama kupuję na bazarkach dla rożnych bid i rozumiem Cię doskonale...
Mam nauczkę i zapewniam, że nikt więcej takich samowolnych bazarków nie wystawi na zwierzęta z Kociego Świata.
Bardzo dziękujemy za wpłacone pieniążki bo każdy grosz jest na wagę złota ale w tej sytuacji naprawdę wolelibyśmy je oddać.

I tak dla jasności sytuacji:
[COLOR=Red]Na prywatnym koncie [B]Anecioreczek[/B] z tego bazarku znalazły się[B] koszty dwóch wysyłek[/B][/COLOR]- reszta, czyli [COLOR=Red][B]20 PLN[/B][/COLOR] jest na koncie fundacji.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest Elżbieta481

Nigdy nie myśleliśmy,że będziemy wpisywać się na tym wątku-a jednak.
Do wyjaśnienia:
[B]CD bazarek na sterylizacje Fruzi | 31.05.2009 [/B]
[B]-------------------------------------------------[/B]
[B]Tak jak pisaliśmy na wątku czekaliśmy przez kilka dni na nr.rachunku na który mamy wpłacić pieniądze.Byliśmy zdziwieni,bo wg nas osobie wystawiającej powinno zależeć,by zwierzę dla którego jest zakładany wątek jak najszybciej otrzymało pomoc-i podaje konto.Doczekaliśmy się jednak i wpłaciliśmy.Na wątku pojawiła się infirmacja,że wysłane i proszono o trochę cierpliwości.Czekaliśmy do dziś tj.5.07-wcześniej wysłaliśmy prośbę o złożenie reklamacji-nie mamy na to odpowiedzi.Z PW wiemy,że wysłane zostały zwykłym listem.Wiadomo,że pieniądze idą na potrzebujące zwierzęta,ale bywa i tak,że są potrzebne licytowane rzeczy.Tak było w naszym wypadku.Jeśli nawet za mało wpłaciliśmy by wysłać poleconym-jesteśmy codziennie na dogo,można było wysłać do nas Pw-dopłacilibyśmy.Zresztą-faktycznie wpłaciliśmy za mało,ale jesteśmy omylni,więc po zwróceniu uwagi-dopłacilibyśmy.[/B]
[B]Prosimy o zamieszczenie [/B]Michal__-do wyjaśnienia.
Oczywiście jeśli przesyłka dotrze-w co nie wierzę,ale gdyby dotarła też tu napiszę..
I od tej aukcji będziemy brali udział tylko w bazarkach gdzie konta Fundacji są podane.
waldi481

Link to comment
Share on other sites

[quote name='waldi481']Nigdy nie myśleliśmy,że będziemy wpisywać się na tym wątku-a jednak.
Do wyjaśnienia:
[B]CD bazarek na sterylizacje Fruzi | 31.05.2009 [/B]
[B]-------------------------------------------------[/B]
[B]Tak jak pisaliśmy na wątku czekaliśmy przez kilka dni na nr.rachunku na który mamy wpłacić pieniądze.Byliśmy zdziwieni,bo wg nas osobie wystawiającej powinno zależeć,by zwierzę dla którego jest zakładany wątek jak najszybciej otrzymało pomoc-i podaje konto.Doczekaliśmy się jednak i wpłaciliśmy.Na wątku pojawiła się infirmacja,że wysłane i proszono o trochę cierpliwości.Czekaliśmy do dziś tj.5.07-wcześniej wysłaliśmy prośbę o złożenie reklamacji-nie mamy na to odpowiedzi.Z PW wiemy,że wysłane zostały zwykłym listem.Wiadomo,że pieniądze idą na potrzebujące zwierzęta,ale bywa i tak,że są potrzebne licytowane rzeczy.Tak było w naszym wypadku.Jeśli nawet za mało wpłaciliśmy by wysłać poleconym-jesteśmy codziennie na dogo,można było wysłać do nas Pw-dopłacilibyśmy.Zresztą-faktycznie wpłaciliśmy za mało,ale jesteśmy omylni,więc po zwróceniu uwagi-dopłacilibyśmy.[/B]
[B]Prosimy o zamieszczenie [/B]Michal__-do wyjaśnienia.
Oczywiście jeśli przesyłka dotrze-w co nie wierzę,ale gdyby dotarła też tu napiszę..
I od tej aukcji będziemy brali udział tylko w bazarkach gdzie konta Fundacji są podane.
waldi481[/quote]
[I]Waldi 481...
Jeżeli chcesz w ten sposób sprawę zalatwić - nie ma sprawy - pieniążki odeślemy - i o to samo proszę jak dotrze paczuszka. Wysłaliśmy Ci WSZYSTKIE płyty [pomimo, iż za wszystkie wylicytowane nie zapłaciliście]
Przesyłka została wysłana w dniu zanotowania wpłaty na koncie - reklamacja została na poczcie złożona,ale mimo to pieniądze odeślę i przesyłkę jak tylko dojdzie też proszę o odesłanie.
Niestety nie pracuję na poczcie,żeby pilnować nadanych przesyłek - zreszątą mniejsza o to - jesteśmy umówieni.
Pozdrawiam.[/I]

Link to comment
Share on other sites

Guest Elżbieta481

Przede wszystkim-na jakiej zasadzie się wogóle Klaudus__odzywasz?Tą aukcję wystawiał niejaki Michał nie?I to on powinien się odezwać a nie Ty.Dlaczego wogóle mam z Tobą prowadzić dyskusje?Jeśli odpowiadasz,bo działacie razem to nie interesuje mnie to,za tę aukcję odpowiada Michał Napisałam wyrażnie,że nie zapłaciliśmy za wszystkie,bo sie pomyliłam.wpłacałam kilka bazarków i w przypadku wystawionego przez Michała się pomyliłam w opłacie.Niemniej jesteśmy codziennie na dogo i nic nie stało na przeszkodzie by napisać do nas i zażądać dopłaty.Po drugie-Michał napisał wyrażnie,że wysłał zwykłym i to mnie dziwi bo w regulaminie jest napisane,że wysyłka ma być poleconym.Tu też można było pisać o dopłatę i nic by się nie stało gdyby do nas napisano.Numeru konta na które chcecie zwrócić pieniądze jak piszesz -nie podam,możecie zwrócić przekazem pocztowym.Nasz adres był na dowodzie wpłaty.Nigdy więcej nie wezmiemy udziału w aukcjach gdzie trzeba dopominać się o konto,o wysyłkę i jeszcze jest wielka obraza.
Co do płyt -tu powiem Tobie Klaudus- nie wierzę,że dojdą-niemniej gdyby dotarły odeślę.-zapewniam.
Elżbieta

Link to comment
Share on other sites

[B]AnetaW[/B] ponad dwa miesiące temu wylicytowała na moim bazarku owijki dla konii i do tej pory nie wpłaciła pieniędzy. Prosiłam na priva, pisałam wiadomość w jej profilu oraz na wątku jej psów. Bez odzewu. Wtym czasie pojawiała się na dogo. Wielka szkoda, bo nasza Fundacja jest w takiej sytuacji, że każdy grosz jest na wagę złota...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ulvhedinn'][B]Czy ja komuś zalegam z wpłatą????[/B] Ważne, bo wiem, że dwie wpłaty do adresatów nie doszły, a we wtorek lecę wyjaśniać.... :placz:[/quote]
Ulv, mi zalegasz (a raczej spanielkom), za obróżkę świecącą. :eviltong:
Ale jak będziesz na zlocie dogomaniackim, to się z Tobą policzę. :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='koci-świat']Nadal nie otrzymałam świeczników kupionych na bazarku Vitki:
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/wisiorki-swieczniki-z-kotami-na-sterylke-do-20-marca-133097/[/URL]
ani tez slowa wyjasnienia....[/quote]

Świeczniki - wczoraj dotarły do mnie. Dziękuję.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Może ktoś ma kontakt z Bazyliah bo martwię się o koty i o nią....

Z bazarku z lutego też do tej pory nie otrzymałam wylicytowanych przedmiotów

[url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/nowe-skorzane-portfele-piersiowka-na-leczenie-tymczasow-do-13-02-a-131082/[/url]

Link to comment
Share on other sites

[B]Zglaszam osobe o nicku [COLOR=red]Zuzolandia[/COLOR] - wylicytowala 2 witrazyki za 84 zl, przeszlo miesiac temu i zapadla sie pod wode, mimo wyslania kilku maili - do tej pory nie mam pieniedzy[/B]
To szczyt chamstwa i bezczelnosci, pieniadze sa bardzo potrzebne Pani Joli, ktora wspolpracuje z TOZem i w ciezkich warunkach zajmuje sie wieloma psami, o jej sytuacji finansowej nie wspomne
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/zakonczony-dziekuje-anioly-powrocily-witrazyki-pomoc-dla-psow-pani-joli-139689/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Kochani czy ktoś jeszcze nie dostal ode mnie przesyłki? ;]
Jeśli tak, to proszę poczekac jeszcze z tydzień - wczoraj wysłalam zalegle przesyłki, oprócz paczki do 'Rodzice Maciusia'. Jeśli komuś coś nie przyjdzie prosze o powiadomienie mnie - wszytskie przesyłki wysyłam przeyłkami poleconymi!

Możliwe, ze kogoś pominęlam, bo się troszke pogubiłąm, takze jak ktoś czegoś ode mnie nie dostał a wplacił pieniazki to pisać - bez krępacji :evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla'][B]Zglaszam osobe o nicku [COLOR=red]Zuzolandia[/COLOR] - wylicytowala 2 witrazyki za 84 zl, przeszlo miesiac temu i zapadla sie pod wode, mimo wyslania kilku maili - do tej pory nie mam pieniedzy[/B]
To szczyt chamstwa i bezczelnosci, pieniadze sa bardzo potrzebne Pani Joli, ktora wspolpracuje z TOZem i w ciezkich warunkach zajmuje sie wieloma psami, o jej sytuacji finansowej nie wspomne
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/zakonczony-dziekuje-anioly-powrocily-witrazyki-pomoc-dla-psow-pani-joli-139689/[/URL][/quote]


Zuzolandia jest na urlopie, a wcześniej miała bardzo dużo pracy. Osobiście myśle, że to nie zła wola, tylko przeoczenie w nadmiarze obowiązków. Zawsze rzetelnie wpłacała pieniążki, przynajmnie ja mam takie z nią doświadczenia - dobre.
Wstrzymaj się jeszcze trochę, na pewno jak wróci z urlopu to szybko ureguluje dług.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla'][B]Zglaszam osobe o nicku [COLOR=red]Zuzolandia[/COLOR] - wylicytowala 2 witrazyki za 84 zl, przeszlo miesiac temu i zapadla sie pod wode, mimo wyslania kilku maili - do tej pory nie mam pieniedzy[/B]
To szczyt chamstwa i bezczelnosci, pieniadze sa bardzo potrzebne Pani Joli, ktora wspolpracuje z TOZem i w ciezkich warunkach zajmuje sie wieloma psami, o jej sytuacji finansowej nie wspomne
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/zakonczony-dziekuje-anioly-powrocily-witrazyki-pomoc-dla-psow-pani-joli-139689/[/URL][/quote]
Maszaberla - jestem psiapsiolka Zuzolandii i mysle, wrecz jestem pewna, ze przesadzasz!!!!
Nikt inny, jak Ona nie gna po 200 km, by zawiezc karme do jakiegos bidula! Zalatwia domki dla psiakow, kotow!
To osoba od ktorej nie jedne z nas mogly sie uczyc! Latwo pisac, ze to chamstwo i bezczelnosc! tak, ale przepraszam, nie z tej strony!
A to ze nie placila - to wynik tego iz ostatni miesiac bardzo duzo pracuje ( pracujesz po kilkanascie godzin dziennie?), byla na wakacjach (wrocila 4 dni temu i od razu do roboty), zreszta Jej galeria tez jest Jej obecnoscia zaniedbywana. Nie jest to usprawiedliwienie Jej , bo to nie jest potrzebe! Tylko odpowiedz, bo sie wkurzylam i uwazam, ze to jest niesprawiedliwe i baaardzo krzywdzace!

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...