Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[B]Sota36[/B], bazarki prowadzone są, na ogół, na sprawy pilne. Po zakończeniu bazarku prowadzący informuje (z radością) osobę potrzebującą pomocy o uzyskanej kwocie i osoba ta w myślach na coś tę kwotę przeznacza. Zdarza się, że pożycza pieniądze, licząc na szybki przelew. Opóźnienie trwające ponad miesiąc (bez uprzedzenia czy jakiegokolwiek kontaktu) może narobić sporo kłopotów. Maszaberla od niedawna prowadzi bazarki i jeszcze się z czymś takim nie zetknęła, stąd ostra reakcja.

"Chamstwo i bezczelność" to rzeczywiście nie jest dobre określenie, ja bym powiedziała "brak wyobraźni", dziwny zwłaszcza u osoby, która - jak piszesz - sama ratuje zwierzęta.

Link to comment
Share on other sites

[FONT=Arial]myśle , że bez sensu wtrącanie się ...Maszaberla zasygnalizowała ... wróci Zuzolandia , ustosunkuje się do wpisu załatwi sprawę bazarkową , jeśli będzie oki to przecież wpis potem można usunąć , już mnóstwo ludzi tak załatwiało te sprawy , niech załatwią to dziewczyny same po co się unosić


jesli pieniążki poszły to zawsze są wydruki , skany itp więc wszystko do załatwienia
[/FONT]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maszaberla'][B]Zglaszam osobe o nicku [COLOR=red]Zuzolandia[/COLOR] - wylicytowala 2 witrazyki za 84 zl, przeszlo miesiac temu i zapadla sie pod wode, mimo wyslania kilku maili - do tej pory nie mam pieniedzy[/B]
To szczyt chamstwa i bezczelnosci, pieniadze sa bardzo potrzebne Pani Joli, ktora wspolpracuje z TOZem i w ciezkich warunkach zajmuje sie wieloma psami, o jej sytuacji finansowej nie wspomne
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/zakonczony-dziekuje-anioly-powrocily-witrazyki-pomoc-dla-psow-pani-joli-139689/[/URL][/quote]


[I][B]No no widze ze przy anielskiej pomocy zostałam kryminalistką ...fascynujace ....[/B][/I]
[I][B]Pieniazki zostały wplacone radze dobrze sprawdzac konto i to nieco wiecej niz wynosiła faktyczna cena za licytacje ...i prawde powiedziawszy żąłuje ze tak sie stało bo mogłam te nadwyzke przepić :diabloti: z przyjaciólmi :loveu:[/B][/I]
[I][B]Moja droga nie fatyguj sie juz z wysyłaniem Aniołków bo choc szalenie mi sie podobają to miałabym odruch wymiotny gdybym na nie spoglądała po tym jak mnie tutaj potraktowałas ..wystaw JE sobie na kolejnym bazarku ...ponadto ..musisz sie jeszcze wiele nauczyc a przede wszystkim tego zeby nie wyciągać zbyt pochopnych wniosków ...Plusem tej anielskiej zadymy jest to ze ...wreszcie dotarło do mnie iż najwyższy czas zakonczyc filantropijną działalnośc na dogo ...bo w efekcie koncowym i tak trafisz na czarną listę ...:eviltong::eviltong:[/B][/I]

[I][B]Pozdrawiam milusio :cool3:[/B][/I]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=Green][B]Przypomne, że tytuł wątku brzmi "(..) [/B][B][U]wyjaśniania[/U] i czarna lista"

od tego jest ten temat, żeby sobie wyjaśniać niektóre rzeczy, osoba zgłaszana zawsze trafia najpierw tylko i wyłącznie na liste do wyjaśnienia.

Jesli coś licytujecie i wiecie ze spóźnicie się z wpłata to chyba lepiej byłoby jakbyście o tym informowali sprzedającego?

to tyle i skończcie te przepychanki[/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[COLOR=red][B]Kochane, mam prosbe![/B][/COLOR]
[COLOR=red][B]W zwiazku z moim "papierkowym" balaganiarstwem , startowaniem w roznych bazarkach (kolczykowo - bransoletkowych, glownie) i wykasowaniem pewnej ilosci PW, prosze o ponowne wyslanie mi informacji: nr konta oraz kwoty, ktora powinnam uiscic, jesli dotej pory tego nie zrobilam!!! Chcialabym sfinalizowac te sprawy, by startowac do kolejnych i juz miec nad nimi pelna kontrole. I najwazniejsze - nienawidze czarnych kfffiatkow!Wiec , Boziu, bron mnie przed nimi!!!![/B][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='fona']kto nie odebral przesylki od fony :mad:
mam awizo, ze mam odebrac i uiscic 4,50[/quote]
jesli ja cos u ciebie kupowalam, to mozliwe, ze ja dalam plame, ale nie ma nas w domu od ponad 2 tygodni, wiec nie ma kto odebrac :oops:
(wydawalo mi sie, ze dalam wszystkim znac, ze bede miala utrudniony dostep do kompa i zeby wstrzymac sie z wysylka, badz wysylac do moich rodzicow).

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ja niestety po raz pierwszy ale muszę kogoś zgłosić "DO WYJAŚNIENIA":

od początku sierpnia (mniej więcej od 5go) czekam na wpłatę 54zł od PINKYY. Wysyłałam jej już PW z przypomnieniem - pierwsze przypomnenie wysłałan 23.08, drugie 30.08.
1.09 wysłałam jej e-maila (z którego do mnie wcześniej kilka razy pisała, gdy zamawiała kolczyki).
Niestety, brak odpowiedzi.

Jeśli ktoś ma z nią kontakt bądź jej nr telefonu, to proszę o przypomnienie jej o wpłacie za kolczyki (3 pary - które już od miesiąca są gotowe) bądź podanie mi nr tel a do niej zadzwonię i zapytam. ;)

Link to comment
Share on other sites

Ja zapobiegawczo :
1)
W zwiazku z praca w nowym dziale udoskonalili mi w pracy kompa i nie moge juz z domu laczyc sie z internetem :-(
2)
w zwiazku z bazarkami - zapycha mi sie skrzynka z waszymi PW

Dlatego uprzejmie proszę wszystkich ktorym ewentualnie jeszcze za cos nie wplacilam o wyslanie mi informacji na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] co kupilam od kogo i ile wplacic na jakie konto.
Net, taki zeby uruchomic konto bankowe, mam teraz tylko u mamy - w innym miescie ...

Z wplata nie bedzie problemow, tylko prosze o ciut ciut cierpliwosci
pozdrawiam i przepraszam z utrudnienia

Link to comment
Share on other sites

[quote name='tupadlo']Ja zapobiegawczo :
1)
W zwiazku z praca w nowym dziale udoskonalili mi w pracy kompa i nie moge juz z domu laczyc sie z internetem :-(
2)
w zwiazku z bazarkami - zapycha mi sie skrzynka z waszymi PW

Dlatego uprzejmie proszę wszystkich ktorym ewentualnie jeszcze za cos nie wplacilam o wyslanie mi informacji na maila [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] co kupilam od kogo i ile wplacic na jakie konto.
Net, taki zeby uruchomic konto bankowe, mam teraz tylko u mamy - w innym miescie ...

Z wplata nie bedzie problemow, tylko prosze o ciut ciut cierpliwosci
pozdrawiam i przepraszam z utrudnienia[/quote]

A ja właśnie wpłaciłam Ci, Ewuniu, swoje zaległości... :roll:

Link to comment
Share on other sites

a ja muszę wrzucić 4 osoby tu
ponieważ...

organizujemy szkolenia na dogo: [B][URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/przyjdz-z-psem-na-szkolenie-warszawa-141309/#post12556526[/URL][/B]

ludzie ci zapisali się: [B]ysmay[/B] na sierpień a [B]grrrond[/B], [B]megii1[/B] i [B]Whynot3 [/B]na wrzesień

a potem się do mnie nie odezwali (nie odpowiadali na pw, ani na wątku), nie pojawili się na zajęciach ani nie wyjaśnili, że np. nie moga jednak (zrozumiałabym)

gdyby wyjaśnili w porę mogłabym znaleźć kogoś na ich miejsca...

w związku z tym przepadły nam miejsca w grupach :( (spotkań jest na tyle mało, że nie mogę, po rozpoczęciu kursu, proponować miejsca komu innemu, bo jego pies się niczego nie nauczy...) oraz kasa, którą mogliśmy zarobić na psy

Link to comment
Share on other sites

[quote name='fona']kto nie odebral przesylki od fony :mad:
mam awizo, ze mam odebrac i uiscic 4,50[/QUOTE]
tez tak mialam pare razy, wkurza mnie to

niech kupujacy zdaja sobie z tego sprawe, ze za powrot przesylki do nadawcy uiszcza sie te sama oplate po raz drugi

jesli wsrod moich przesylek bedzie sie to powtarzalo, bede to sygnalizowala w tym watku

czlowiek kupe czasu spedza na przygotawniu aukcji, pakowaniu, wysylce..
czas i nasz wklad (papiery, tasmy, koperty..) nie jest wliczony w cene, ktora wnosi kupujacy, wiec niech jeszcze nie dowala nam podwojnych kosztow nadania

Link to comment
Share on other sites

Zgdzam się z Jolą_K.


Prosze o cierpliwosć osoby, które ostatnio licytowały u mnie - jestem zawalona robotą (2 prace + szkoła) - w tym tygodniu mam sporo nadgodzin i nie dam rady wysłać przesyłek, ale zrobię to na pocztku przyszłego tygodnia!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patkant']

od początku sierpnia (mniej więcej od 5go) czekam na wpłatę 54zł od PINKYY. Wysyłałam jej już PW z przypomnieniem - pierwsze przypomnenie wysłałan 23.08, drugie 30.08.
1.09 wysłałam jej e-maila (z którego do mnie wcześniej kilka razy pisała, gdy zamawiała kolczyki).
Niestety, brak odpowiedzi.

Jeśli ktoś ma z nią kontakt bądź jej nr telefonu, to proszę o przypomnienie jej o wpłacie za kolczyki (3 pary - które już od miesiąca są gotowe) bądź podanie mi nr tel a do niej zadzwonię i zapytam. ;)[/QUOTE]

niestety "u mnie" na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/do-usuniecia-ksiazki-kaukazy-z-os-10-08-a-143112/[/url]
też cisza ze strony PINKYY (bazarek zakończony 10 sierpnia; pisałam kilka pw, cisza, ostatnie logowanie PINKYY 6 sierpnia)

Link to comment
Share on other sites

A ja proszę o wpisanie na listę wyjaśnień [B]KARILKI[/B] - to chyba nie jest jej debiut na tym wątku ...

[B]30 sierpnia[/B] zakończyłam 9 bazarków - Karilka licytowała na kilku z nich.
[B]30 sierpnia[/B] wysłałam pw z podsumowaniem i nr konta. 31 dostałam pw:

[I]Ok, w takim razie jutro puszczony bedzie przelew i czekam na paczuszke [/I]

[B]9 września[/B] wysłałam pw o braku wpłaty - ciszaaaaaaa, mimo, że dziewczyna loguje się na forum - totalny brak odzewu.


Może konsekwentnie skończmy raz na zawsze z takimi niepewnymi kontrahentami ... ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Patkant']Ja niestety po raz pierwszy ale muszę kogoś zgłosić "DO WYJAŚNIENIA":

od początku sierpnia (mniej więcej od 5go) czekam na wpłatę 54zł od PINKYY. Wysyłałam jej już PW z przypomnieniem - pierwsze przypomnenie wysłałan 23.08, drugie 30.08.
1.09 wysłałam jej e-maila (z którego do mnie wcześniej kilka razy pisała, gdy zamawiała kolczyki).
Niestety, brak odpowiedzi.

Jeśli ktoś ma z nią kontakt bądź jej nr telefonu, to proszę o przypomnienie jej o wpłacie za kolczyki (3 pary - które już od miesiąca są gotowe) bądź podanie mi nr tel a do niej zadzwonię i zapytam. ;)[/QUOTE]
[quote name='3 x']niestety "u mnie" na bazarku [url]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/do-usuniecia-ksiazki-kaukazy-z-os-10-08-a-143112/[/url]
też cisza ze strony PINKYY (bazarek zakończony 10 sierpnia; pisałam kilka pw, cisza, ostatnie logowanie PINKYY 6 sierpnia)[/QUOTE]


[SIZE="4"]Ja również zgłaszam[B][COLOR="Blue"] PINKYY[/COLOR][/B] do wyjaśnienia...
Pomimo moich monitów nie doczekałam się żadnej odpowiedzi odnośnie wpłaty za wylicytowaną płytę.
Nie podała adresu do wysyłki ani też nie zrobiła wpłaty na podane konto[/SIZE]
Link do bazarku:
[URL="http://www.dogomania.pl/forum/f1075/koniec-ksiazeczki-dla-dzieci-od-5pln-reszta-takze-horrory-co-laska-na-ks-do-22-08-a-142804/?highlight="]http://www.dogomania.pl/forum/f1075/koniec-ksiazeczki-dla-dzieci-od-5pln-reszta-takze-horrory-co-laska-na-ks-do-22-08-a-142804/?highlight=[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Jeśli komuś cos wiszę za bazarek to proszę o przypomnienie na PW z linkiem do bazarku... Bo ja zakręcona przez moją dwójkę rudzielców jestem i mogło mi się zapomnieć coś komuś wpłacić.... :roll:

Pomijając bazarek u Foxowej - o tym pamiętam bo PW dostałam wczoraj :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...