Jump to content
Dogomania

Uwaga!Kto nie wpłacił, kto nie wysłał :) Wyjaśnienia i Czarna lista.


Czarodziejka

Recommended Posts

[quote name='gameta']Jeżeli chodzi o ostatnie dokonania Ninki, to prędzej nalezałoby sprawdzić, czy kasa z bazarku doszła tam gdzie miała niż oczekiwać, aż ona się odezwie i wyjaśni cokolwiek...[/QUOTE]
No ja kupowałam na bazarku, jak cel był na kaukazy.. w trakcie dodała, że połowa pójdzie na leczenie kotków, które u niej odeszły za TM.

Link to comment
Share on other sites

A ja tu napiszę, bo mam złe przeczucie, że zaraz ktoś mnie może zgłosić na czarną listę...

Otóż - od czasu nastania nowej dogomanii, [B]nie mogę zalogować się na moje konto gos[/B]. Żeby w ogóle skontaktować się z jakimś adminem, założyłam to drugie z idiotycznym acz wiele tłumaczącym nickiem. To było ponad 2 tygodnie temu, w tym czasie wielokrotnie próbowałam zalogować się na moje konto, wygenerować nowe hasło - niestety, system przypominania hasła, owszem, wysyłał do mnie maile z nowymi hasłami, ale... wszystkie te hasła po wpisaniu okazały się nieprawidłowe...

W tym czasie ludzie wysyłali do mnie PW, moja skrzynka się przepełniła, przez jakiś czas na szczęście dostawałam przynajmniej info na maila, że ktoś próbował do mnie napisać i mogłam się odezwać z nowego konta. Niestety od wczoraj nie mogę nawet wygenerować nowego "hasła", bo system odpowiada, że nie rozpoznaje maila, na którym miałam zarejestrowane konto. Co prawdopodobnie oznacza, że baza zupełnie się rozjechała i nie dostane nawet alertu o wiadomości.

Dlaczego to piszę? Bo w tym czasie [B]brałam udział w paru bazarkach[/B]. Nie jestem w stanie dogrzebać się do wszystkich, niektórych nawet pewnie nie pamiętam, bo, jak wszyscy, posługiwałam się subskrypcjami. Jest dość prawdopodobne, że powinnam komuś coś zapłacić, a nawet nie będę miała okazji się o tym dowiedzieć.

Piszę to również dlatego, że [B]nadal szukam pomocy w tej sytuacji[/B]. Pisałam wielokrotnie do Admina, Margo i Huana. Po tym jak zaczęłam pisać do Huana również na gg, odpisał mi w końcu na jedno PW wysyłając kolejne hasło, które nie zadziałało. Pisałam też do Misiaczka i Viris - oni, jako jedyni chcieli mi pomóc, ale ostatecznie i tak bez pomocy admina nic nie mogą zrobić.

Więc suma sumarum ja nadal jestem w d...pie, a ktoś być może się denerwuje nie dostając ode mnie odpowiedzi.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam 2 sprawy:

Sasza kupila u mnie miske psia za 8 zl. kasy brak, adresu brak. Ktos pisal ze ona chora wiec ja pretensji nie mam tylko nie wiem czy dalej z ta miska czekac? czy na ponowna licytacje wystawiac? to bazarek pazdziernikowy byl....
Moze ktos ma z nia kontakt i cos podpowie...

Druga sprawa:
Teraz bazarki startuja z takiego linka [url]http://www.dogomania.pl/forums/99-Bazarek[/url]
to inny skrot niz poprzednio.
Dogo pod IE (internet explorer) nie dziala prawie wcale, ledwo rzezi pod Mozillą (Firefox) i wzglednie dziala pod Opera (innych nie sprawdzalam)
tu jest link do Opery
[url]http://get.opera.com/pub/opera/win/1010/int/Opera_1010_in_Setup.exe[/url]
mozna ja zainstalowac jako dodatkowa przegladarke (wybieraja na koncu opcje "czy chcesz zeby Opera byla domyslna przegladarka ?" NIE

Wtedy reszte rzeczy zostawicie pod aktualna przegladarka a tylko na dogomanie mozna wchodzic przez Opere.

Ogolnie mam duze zastrzezenia do dzialania PW. Ja wysylam - dowiaduje sie ze nie doszlo, ktos wysyła - ja nie mam.
Wyszukiwanie tez nie dziala...

Moze komus to pomoze w walce....

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...