Jump to content
Dogomania

AKCJI STERYLIZACJA - razem walczmy z bezdomnością ! - dołącz do akcji!


3 x

Recommended Posts

Założyłam odpowiedni osobny temat ale tam nikt mi nie odpisał więc wybaczcie ale zapytam tutaj w końcu temat też dotyczy sterylizacji ;-)
Mam suczkę w wieku 5 miesięcy no prawie 5 i pół :-)
Chciałabym ją wysterylizować ale nie wiem kiedy jest najlepszy czas...
Nasza pani weterynarz kazała czekać do pierwszej cieczki i ją przeczekać i po cieczce udać się na zabieg a w jakiś artykule na temat sterylizacji wyczytałam ze w wieku 6 miesięcy przed pierwszą cieczką jest najlepszy czas...
Żeby było zabawnie inna pani weterynarz stwierdziła że właściciel sam powinien ocenić czy pies juz się nadaje na sterylizację.. Czyt. W sensie że właściciel ma ocenić czy piesek ( suczka) jest już na tyle dorosła i emocjonalnie gotowa do zabiegu...
Jak to jest na serio? Bo ja już zgłupłam...

Link to comment
Share on other sites

 

Czy można zgłosić do pomocy przy sterylizacji suczkę, która ma właścicielkę ale właścicielka jest bezrobotna i nie pokryje żadnych kosztów.? Suczka w zeszłym tygodniu została pokryta.  Jeśli można to w jakim zakresie jest pomoc? Muszę jak najwięcej wiedzieć, żeby kobiecie coś zaproponować.

 

I za moment niechciane psie dzieci a panuje dziwny wirus . 70% zwrotu kosztów i sterylizujecie. Ewa

 

Sterylka aborcyjna umówiona na środę, na 11.30.

Link to comment
Share on other sites

Ostatniaszanso, mam pytanie odnośnie sterylki. Jest u mnie w bdt suczka Lena. Trafiła do mnie przyprowadzona z lasu. Na razie jeszcze nie założyłam jej wątku, ale właśnie się przymierzam i rzecz jasna będę jej szukać domu. Ale nie chciałam tego robić, dopóki Lenka jest niewysterylizowana. Wstępnie się umówiłam z wetem na sterylkę własnie w październiku, ale niestety u nas sterylki nie są w takich przyjaznych cenach, jak tu widziałam w innych postach. Lenka waży ok. 17-20 kg i cena sterylki będzie ok. 310 zł. Czy jest szansa na zielone światło na zwrot kosztów sterylki?  

Link to comment
Share on other sites

Bambino jeżeli jesteś deklarowiczem 100% zwrotu . Ewa

No właśnie, Ewo do tej pory nie byłam. Teoretycznie i praktycznie mogłabym przystąpić teraz, ale nie chciałbym żeby tak wyszło, że krótko jestem deklarowiczem i tak na " krzywy ryj" się wpycham.Chyba, że macie, jako użytkownicy inne zdanie.   Fakt, że cena trochę mnie przeraża. 

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj postaram się wysłać fakturę za sterylizacje Nany na kwotę 250zł.

Czy może być przelew do doktora na całą kwotę a ja zwrócę 30 % na Wasze konto?

• koszt -250zł
• miejsce zabiegu - Lecznica AS W Bielsku-Białej
• link do wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/143295-pro%C5%9Bba-o-pomoc-w-sterylizacji-aborcyjnej-suczki-nany/

Link to comment
Share on other sites

Dzisiaj postaram się wysłać fakturę za sterylizacje Nany na kwotę 250zł.

Czy może być przelew do doktora na całą kwotę a ja zwrócę 30 % na Wasze konto?

• koszt -250zł
• miejsce zabiegu - Lecznica AS W Bielsku-Białej
• link do wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/143295-pro%C5%9Bba-o-pomoc-w-sterylizacji-aborcyjnej-suczki-nany/

tamb może być

Link to comment
Share on other sites

Założyłam odpowiedni osobny temat ale tam nikt mi nie odpisał więc wybaczcie ale zapytam tutaj w końcu temat też dotyczy sterylizacji ;-)
Mam suczkę w wieku 5 miesięcy no prawie 5 i pół :smile:
Chciałabym ją wysterylizować ale nie wiem kiedy jest najlepszy czas...
Nasza pani weterynarz kazała czekać do pierwszej cieczki i ją przeczekać i po cieczce udać się na zabieg a w jakiś artykule na temat sterylizacji wyczytałam ze w wieku 6 miesięcy przed pierwszą cieczką jest najlepszy czas...
Żeby było zabawnie inna pani weterynarz stwierdziła że właściciel sam powinien ocenić czy pies juz się nadaje na sterylizację.. Czyt. W sensie że właściciel ma ocenić czy piesek ( suczka) jest już na tyle dorosła i emocjonalnie gotowa do zabiegu...
Jak to jest na serio? Bo ja już zgłupłam...

Absolutnie nie sugeruj się moda amerykańską , to fakt kłopotliwe ale po pierwszej cieczce. Zwłaszcza dotyczy to psów dużych ras czy w typie rasy  wsio ryba.

Link to comment
Share on other sites

No właśnie, Ewo do tej pory nie byłam. Teoretycznie i praktycznie mogłabym przystąpić teraz, ale nie chciałbym żeby tak wyszło, że krótko jestem deklarowiczem i tak na " krzywy ryj" się wpycham.Chyba, że macie, jako użytkownicy inne zdanie.   Fakt, że cena trochę mnie przeraża. 

Bambino  dla osób,które nie są jeszcze deklarowiczami zwrot 70%  reszta może jakowyś bazarek ? 

Link to comment
Share on other sites

Bambino  dla osób,które nie są jeszcze deklarowiczami zwrot 70%  reszta może jakowyś bazarek ? 

Już od tygodnia jestem deklarowiczem, Deklarację za październik + coś już wysłałam na konto podane w 1 poście. Nie wiem, czy jeszcze w październiku zdążę ze sterylką, bo od tygodnia mam ciotkę w szpitalu i po robocie do niej chodzę do szpitala. Czy już po 1-2 deklaracjach można starać się o dofinansowanie 100%, czy jeszcze nie ? 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...