Jump to content
Dogomania

DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!


Recommended Posts

Cudny Dusio !

Dziękuję Wiosenko za te zdjęcia. Też dostałam je w poczcie, tylko czasu zabrakło na wstawienie...

Z opóżnieniem , bo 13 .09. 2016 zamówiłam Dusiowi jedzonko.  Kosztowało 202,00 zł. Zrobię rozliczenie jak Pani Wioletta potwierdzi że doszło. Martwię sie, bo na Dusiowym koncie zostanie już niewiele. Tyle co na 2 paczki Kreonu... :-(

 

Link to comment
Share on other sites

Duszkowe Aniołki czuwają, by ten mógł spokojnie wylegiwać się pod pierzyną!

22.09.2016 na na moje konto wpłynęło 50zł do skarpety Dusia!

MikAga, Mikuniu,....dziękujemy Wam z całego serduszka!..Buziaków Wam sto przesyłam!

 

Stan konta w skarpecie u mnie na dzień 22.09.2016...+74,94zł

post rozliczeniowy na str.28

 

 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Kochane Ciocie Duszkowe!

Zajrzyjcie proszę na wątek tych biedaków,które od lat mieszkają na ulicy pod gołym niebem.Jeden być może niedługo będzie zabrany,a dwójka zostanie tam dalej.....Szkoda mi ich okropnie,a na dokładkę Rudy jakoś mi naszą Ajriskę [*] przypomniał mocno.

Może będziecie mogli pomóc,

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ho!Ho!....Duszku,Duszku!....Mikołaj do mnie zawitał i zostawił Ci prezent!...Ciągle jesteś Kochany i niezapomniany!

2.12.16 wpłynęło 50zł od MikAga z Mikunią!...Dziękujemy Wam Najserdeczniej za pamięć i troskę!

Pozdrawiamy serdecznie!

gif_animate_cuori_glitter_16.gif

 

 

Przed Świętami wyślę Dusiowi kreonik....Mam na koncie 124,94zł na dzień 4.12.16

 

Link to comment
Share on other sites

Przypomniałam sobie,że P.Wioleta mówiła coś o zamienniku Kreonu,który im p.Doktor proponowała.

Nie wiem,czy rzeczywiście jakąś zmianę leku zrobili, (niedługo się dowiem) i żeby już nie mieszać kupiłam dla Dusia 6kg karmy , kosteczki , które Duszek bardzo lubi  i  zabaweczki pod choinkę na sumę 174,40zł.

Miałam w skarpecie 124,94zł + reszta ode mnie na Gwiazdkę.

W skarbonce Duszka u mnie tym samym jest 0 zł.

 

INFORMACJE O ZAMÓWIENIU

Zamówienie numer 901022 z dnia 2016-12-10 01:38:16
Dostawa:
K-EX
Płatność: przedpłata

ZAMÓWIONE PRODUKTY

 
ROYAL CANIN Gastro Intestinal Low Fat LF22 6kg + PRZESYŁKA GRATIS!!!
6000
 
Cena: 130,95 zł
Ilość: 1 szt.
Rozmiar: uniwersalny
 
 
YARRO Zabawka kość gumowa 17,5cm
 
 
Cena: 11,64 zł
Ilość: 1 szt.
Rozmiar: uniwersalny
 
 
Kość wiązana 20cm (Chico)
 
 
Cena: 11,44 zł
Ilość: 2 szt.
Rozmiar: uniwersalny
 
 
DINGO MASKOTKA GRYZAK DLA PSA pies
 
 
Cena: 20,37 zł
Ilość: 1 szt.
Rozmiar: uniwersalny
 
 
Wartość produktów: 174,40 zł
Koszt przesyłki: 0,00 zł
Koszt płatności: 0,00 zł
Do zapłaty: 174,40 zł
Zamawiający
Login: ......
Imię: Anna
Nazwisko: .....
Adres: ......
Kod pocztowy: '''''
Miejscowość: Białystok (Polska)
Telefon kontaktowy: ......
E-mail: ..........
Rabat: 3%
Adres dostawy
Imię: Piotr
Nazwisko: ......
Adres: .......
Kod pocztowy: ......
Miejscowość: Niemcza (Polska)
W każdej chwili możesz śledzić etap realizacji zamówienia

 

Link to comment
Share on other sites

 

A z Bielska-B., Mikołaj  kilka dni temu z Kreonem do Duszka poleciał. (3 opakowania)

Niestety, również  za 'ostatnie  pieniądze". ;-(

Na koncie Duszkowym zero.

Dla mnie Duszek również jest szczególnym pieskiem a  Jego adopcja była jak cud jakiś, jak prezent od losu. Ma najwspanialszy dom pod Słońcem , dlatego nie mogę  Dusiowego domku zostawić samego sobie z co miesięcznymi wydatkami, choćby na Kreon  . Nie wiem, skąd na to wyskrobać, nie mam pojęcia. Na martwienie się przyjdzie czas w przyszłym roku.

Wesołych Świąt Duszku, Wesołych Świąt Wiosenko !  

 

 

 

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Ojj,bogaty ten Mikołaj w tym Roku!

Nasz Duszek-pączuszek widać jest bardzo grzeczny, ponieważ Mikołaj go znów odwiedził i na moje konto prezencik na leki podrzucił - 19.12.16 wpłynęło 50zł.
Ciociu Colette,dziękujemy z całego serduszka w imieniu swoim i Dusia!

Za jakiś czas kupimy więc znów  tableteczki Duszkowi.

Nie mam na razie żadnego info z Duszka Domku,ale pewnie w okresie Świątecznym coś dostaniemy.

Wszystkim Wam Kochani,życzę Zdrowych i Spokojnych Świąt Bożego Narodzenia!

choinka_na_boze_narodzenie317.jpg

 

Link to comment
Share on other sites

Nasz Duszek przysłał życzenia ;

" Radosnych Świąt Bożego Narodzenia spędzonych z bliskimi w ciepłej, rodzinnej atmosferze oraz samych szczęśliwych dni w nadchodzącym Nowym Roku życzy Duszek z rodziną :) 

P.S. Dziękujemy za Kreon , pokarm i prezenty."
 
IMG_20161225_220422.jpg
 
IMG_20161225_220427.jpg
 
IMG_20161225_220533.jpg
 
 
  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 16.01.2017 o 08:59, WiosnaA napisał:

  Od Duszkowych Aniołków na moje konto wpłynęło 50zł.
MikAga i Mikuniu,dziękuję Wam z całego serca!

W skarpecie Dusia na dzień 16.01.17 mam 100zł

Cudownie !   Dla MikaAgi i Mikuni moc buziaków.

Link to comment
Share on other sites

Duszkowym Aniołkom dziękuję za 50zł, które od Was przelała na moje konto WiosnaA. Pieniążki zasiliły konto Malinki, która jutro przejdzie operacje usunięcia guzów listwy mlecznej i sterylizacje. Pięknie dziękujemy razem z Malinką.

Link to comment
Share on other sites

Święta  tuż, tuż  i do  Duszka pokicał już wielkanocny zajączek z wielką paką .. W niej i jedzonko i Kreon.

Zajączek narobił trochę długów, ;-) ale co tam...

Niech Duszkowi będzie na zdrowie ! ;-)

Link to comment
Share on other sites

Dnia 28.03.2017 o 23:38, togaa napisał:

Święta  tuż, tuż  i do  Duszka pokicał już wielkanocny zajączek z wielką paką .. W niej i jedzonko i Kreon.

Zajączek narobił trochę długów, ;-) ale co tam...

Niech Duszkowi będzie na zdrowie ! ;-)

Ooo....toguniu ,wyprzedziłaś mnie, myślałam,że ja teraz coś kupię.

Do Duszkowej skarpety u mnie, wpłynęło 28.03.17 od MikAga i Mikuni  50zł !..Dziękujemy Wam z całego serca Kochane! 

Stan konta Duszkowego u mnie na dzień 2.04.17 wynosi 150zł

 

A ja ciągle "wiszę" z bazarkiem dla Mniejszych....godzin brakuje mi masakrycznie ostatnie czasy,ale jakoś się muszę ogarnąć i coś  w końcu zmontować.

 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Do Duszkowej skarpetki u mnie Zajączek  10.04.17 podrzucił od Cioci Colette - 50zł!...Dziękujemy z całego serca Kochana Colette!

Stan konta Duszkowego u mnie na dzień 10.04.17 wynosi 200zł

U Duszka wszystko w porządku,cały i zdrowy.Dostałam kilka zdjęć i życzenia przed Świętami,w wolniejszej chwili wstawię na wątek.

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
Dnia 18.04.2017 o 00:11, WiosnaA napisał:

Stan konta Duszkowego u mnie na dzień 10.04.17 wynosi 200zł

Uzgodniłyśmy kilka dni temu ,że "majątek"  Duszkowy ( 200,00 zł) Wiosenka przeleje na konto Stowarzyszenia, a ja kupię za nie 3 opakowania Kreonu.

I tak się stało.

16 maja Duszkowe skarpetowe 200,00 zł wpłynęło na konto Stowarzyszenia, a ja końcem czerwca br.kupię i wyślę Duszkowi kolejne 3 opak. Kreonu.  Zostanie jeszcze ok.35,00 zł, to będzie "na zaś".

MikaAga, Colette, bardzo Wam kochane dziękuję.

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Tak jak obiecałam, chciałam kupić Duszkowi 3 opakowania Kreonu po 50 sztuk w jednym, no i pojawił się problem. Opakowanie 50 szt. kosztuje ok.60,00 zł. Niestety w B-B , aktualnie nie do kupienia.

Można jedynie kupić opakowania zawierające 20 sztuk leku .Koszt - 39,30 zł. Wprawdzie kupiłam jedno i wysłałam Duszkowi w poniedziałek, by było na już, ale to zupełnie nieopłacalne. Zaprzyjaźniona i prężna Apteka zostawiła sobie receptę no i czekamy, aż pojawi się w hurtowni. 

Sprawdzałam  w aptekach internetowych. Opakowania po 50 szt. są do kupienia, ale w przypadku leku na receptę, odbiór tylko osobisty. W ogóle jest do kupienia w wielu miastach Polski, tylko nie w B-B i okolicy. No nic, musimy poczekać.

SAM_8285.JPG

Link to comment
Share on other sites

Kup w aptece internetowej DOZ.PL https://www.doz.pl/apteka/p10201-Kreon_25_000_25_000_j._kapsulki_dojelitowe_50_szt.

W Bielsku Białej masz takie 3. Bo chyba dobrze odczytałam to B-B? Zamawiasz w internecie a odbierasz na miejscu z receptą. Wtedy dostawa nic nie kosztuje. Z reguły dostawa jest po ok. 2 dniach od złożenia zamówienia. Zapłacić możesz przy odbiorze. Ja od dawna tak kupuję i jestem zadowolona. 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...