Jump to content
Dogomania

DUSZEK cieniusi jak kartka papieru. Waży 5 kg, powinien 10 kg. Pomocy !!!


Recommended Posts

33omo9h.jpg

 

 

 

 

 

Wczoraj Duszkowi zrobiłam 178 zdjęć (aż dziś policzyłam) ,i nie mam co wybrać  do ogłoszeń.....bo albo ujecie że jest gruby (aparat powiększa!), albo duży wygląda,abo ucięty,albo oczy zamknięte,albo cos jeszcze,...a już takich rozczulających oczu jak miał w lecznicy,to już w ogóle złapać nie mogę,...a i druga sprawa,że nie ma ich już takich "wyłupiastych"  jak te kiedyś,które to i mój wzrok przyciągnęły....powieście albo mnie rozstrzelajcie,... poddaję się  byc fotografem dla Dusia.

Siedzę juz 2 godz przeglądam i  wsio do bani......poczciwą i rzeczywistą bużkę Duszka tylko w realu można zobaczyć,..

 

Tu kiedyś zimą próbowałam uchwycić poczciwe Duszka spojrzenie i tez mi do końca nie wyszło, na pierwszym zdjęciu najbardziej zbliżone.... ciastka  przynętą były by oczy jakoś złapać,ale wyszły takie bardziej zdziwione,zaciekawione.

 

 

ay7f47.jpg

 

vfhukw.jpg

 

 

Nam tylko takie wychodzą......hehe

 

294kluh.jpg

 

zmyv7b.jpg

 

153y4oo.jpg

 

 

Link to comment
Share on other sites

Ciągle myślę o Duszku i serce mi pęka ,że z domowych pieleszy wyląduje w obcym miejscu .Boję się ,że ze stresu zacznie wygryzać łapki.
Szkoda jednak ,że nie może zostać pod opieką Twojego męża. Na pewno jest lepszy nawet brak spacerków niż najlepszy hotelik.
Naprawdę niczego już się nie da zrobić?
Trzeba liczyć na cud ,że ktoś wypatrzy Dusia i da mu DS zanim będzie musiał opuścić Wasz dom.

Link to comment
Share on other sites

Oj, Aniu .....ale superaśne fotki!!!....Ta z pysiem przy "pysiu",hi,hi......miodzio! rozwala serducho....

 

Nawet "serwetek" zapomniałam rzucić,ale już nie mam siły przerabiać i wstawiać ....togaa,jakby miało iść dalej do netu przykryj trochę  "wiatrem".

 

Zachary,no niby fajne, bo na trawce i jakieś tam są kolory,ale  charakteru Duszka na zdjęciach ( wiem,że da się!) nie umiem ,nie dam rady pokazać.
 

Link to comment
Share on other sites

Ciągle myślę o Duszku i serce mi pęka ,że z domowych pieleszy wyląduje w obcym miejscu .Boję się ,że ze stresu zacznie wygryzać łapki.
Szkoda jednak ,że nie może zostać pod opieką Twojego męża. Na pewno jest lepszy nawet brak spacerków niż najlepszy hotelik.
Naprawdę niczego już się nie da zrobić?
Trzeba liczyć na cud ,że ktoś wypatrzy Dusia i da mu DS zanim będzie musiał opuścić Wasz dom.

 

Pisałam już wiele razy,że ,ja się nie nadaję na dt,bo zbyt przywiązuję się do psiaków....a  z takim psiakiem jak Duszek,to już makabra .

I ciężko z trójką, i nogi szkoda, i tej Przylepki szkoda, i zal fundowania  nowych stresów, i  tylko domek stały byłby  dla nas najlepszym  rozwiązaniem .......ciągle myślimy i szukamy najlepszego wyjścia.

 

 

 

Wielkość, wyraz oczu Duszka widać na kolanach Twojego syna. Piękne fotki! Aniu, to nie ludzki model, aby ustawkę zrobił pod Twój gust, hi,hi...

 

Wiem  Kochana.
 

Link to comment
Share on other sites

To zdjęcie też wpadło mi w oko....

 

Ogłaszam też Duszka jako Amisia z innym tekstem, zmodyfikowanymi zdjęciami, żeby nie wycofali..

http://olx.pl/oferta/blagam-o-dom-dla-amisia-delikatny-grzeczny-lagodny-CID103-IDapRjN.html

i to tez Duszek;

http://olx.pl/oferta/duszek-lagodny-delikatny-piesek-do-kochania-CID103-ID9HCgl.html

 

Będę niezmiernie wdzięczna za pomoc w ogłoszeniach.

Każdy może ułożyć swój  tekst o Duszku z dowolnym psim imieniem, ze zdjęciami z wątku i moimi danymi kontaktowymi ( tel.502329612, e-mail; [email protected])

Im nas w szukaniu domu więcej, tym większa szansa dla Duszka..

Ja naprawdę już powłóczę nogami, nie mówiąc jak jestem zmaltretowana psychicznie.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie myślcie,że tam tylko się opalałem,...nie, nie.

żaden tam odpoczynek...tylko praca i praca,
koszenie,pielenie i takie tam.. pomagać musiałem,a przy tym duże podwórko do pilnowania,

213dw7.jpg

ale  trawki pojadłem,

20k9i5x.jpg

na tej wiosce nawet śpiewać musiałem,

34hjcwz.jpg

i gorąco trochę było,

21j3knd.jpg

s4t1l0.jpg

Link to comment
Share on other sites

Ja chetnie wykupie pakiet ogloszen dla Duszka na bazarku Ziutki i Kejciu, ale ktos im musi podeslac tekst i zdjecia...

 

Fajnie by było...im więcej ogłoszeń tym lepiej.

Kto może pomóc i przesłać jakiś tekst,wybrać zdjęcia z wątku (według uznania które)?

Ja zupełnie nie mam czasu, a i wyjazd na "nosie" ,togaa  też zarobiona po pachy ,bo nie tylko Duszka ma na głowie.

Kto znajdzie trochę czasu,żeby pomóc ogarnąć te sprawy?

Link to comment
Share on other sites

To tekst naszej Figuni.

 

Wiosenko, karma zamówiona. Jutro pójdzie przelew, powinna więc dotrzeć środa-czwartek.

 

Karma w piątek dotarła...bardzo dziękujemy!

 

 

 

Jeszcze jakiś filmik z wczoraj znalazłam,

 

[URL=http://pl.tinypic.com/m/ipa0id/3]View My Video[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ja chetnie wykupie pakiet ogloszen dla Duszka na bazarku Ziutki i Kejciu, ale ktos im musi podeslac tekst i zdjecia...

 

Oczywiście podeślę, prosze tylko o adres e-mail.

 

A Dusio na zdjeciach taki beztroski ...

Link to comment
Share on other sites

Oczywiście podeślę, prosze tylko o adres e-mail.

 

A Dusio na zdjeciach taki beztroski ...

 

Ogłoszenia wykupiłam na tym bazarku: http://www.dogomania.com/forum/topic/147147-bazarek-ogłoszeniowy-pakiety-po-1zł-i-po-3zł-dla-gacka-i-jordana-do-2506-g-2200/page-1

 

A tekst i zdjęcia trzeba wysłać na mejl:

[email protected]

 

Tytuł maila np : Rex od ... (w pole kropek wpisz swój nick, żebym wiedziała czyjego psiaka ogłaszam)

tytuł ogłoszenia
Tekst
fotki
mail
tel
miasto i woj na jakie ogłaszać

 

Link to comment
Share on other sites

Bardzo,bardzo się cieszę,że działacie z ogłoszeniami i dziękuję serdecznie!

 

 

 

 

 

WiosnaA, powiedz coś... ;)

 

 

Czasu mam mało na dłuższe pisanie,więc króciutko...

 

Mam Solidną dziewczynę ,która zgodziła się zaopiekować spacerowo codziennie całą trójką! :)  moich psiaków na czas wyjazdu!,a także teraz dla mnie pomoże...  mąż  stołówki będzie później pilnować....ufff.

 

Duszkowi zmian nie robimy  i szukamy DS.

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...