Jump to content
Dogomania

Aster - przerażony, wychudzony mlody psiak prosi o pomoc


Recommended Posts

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ada-jeje uczepiłas się betonu w chlewie. Przypominam na betonie jest podściółka, a ten beton jest powierzchnią zmywalną. I owszem boksy są w budynku, który wcześniej był chlewem i co w tym złego. Od kilku miesięcy jedno i to samo.
Odnośnie moich podziękowań Tobie to miałam nadzieję, że zrozumiesz jeśli wypowiem się w kulturalny sposób...no cóż

Kolejny raz powtarzam przestań szykanować osoby, które w jakikolwiek sposób pozytywnie wypowiadaja się o tym co robię i o hotelu, to nie miejsce na Twoje uwagi.

[quote name='Ada-jeje']Nie widze siebie latajacej po watkach i chwaleniem sie czego to nie dokonalam, jak Ty chwaleniem sie najlepsza ksiegowa a teraz przy robieniu bilansu, wyszlo szydlo z worka, ze nawet nie potrafisz rozroznic wyciagu z konta od histori konta.
Nasza Fundacja pomaga tylko tam gdzie jest przestrzegany dobrostan zwierzat, u betkak tego nie ma, nawet nie zmierza do tego by poprawic ten dobrostan.
W przeciwienstwie do Ciebie potrafie sie przyznac do wlasnego bledu, nigdy swiadomie nie zwalam wlasnej pomylki na osoby drugie.
Dlatego ze dobro zwierzat lezy nam na sercu, wiec nie przylozymy palca do cierpienia zwierzat, pod przykrywka hotelowania ich na betonie w chlewie..
Statut Fundacji jest caly do przestrzegania a nie jego urywek wyciagniety z kontekstu, ktory pasuje elik.
Za jaka pomoc dziekuje mi betkak skoro niczego nie obiecywalam?
A tak na marginesie, pisalas tego posta przed pojsciem do kosciolka, czy jak juz wrocilas? :diabloti:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']?...
Tobie z pewnością brakuje jasności myślenia, albo raczej masz za cel świadome szkodzenie pod przykrywką troski o psy.
[B]Betkak, jako jedyna usiłowała pomóc Benowi w konkretny sposób, sprowadzić behawiorystę. Niestety opiekunka psa zadecydowała o jego adoptowaniu w takim nieadopcyjnym stanie. [/B]Uratowała przed warunkami Olkusza i wywózka w niebyt już kilka psów, choć tak krótko funkcjonuje jako hotel. Czynnie uczestniczyła w szukaniu dla nich dobrych domów.
Już kilka razy prosiła o wskazanie przepisów, które mogłyby poprawić dobrostan znajdujących się u niej psów. A co w zamian dostaje - szyderstwa, kłamstwa, prawdę, gdy mnie...... o[/QUOTE]

Elik, o czym Ty piszesz? W jakim nieadopcyjnym stanie??? (chyba tylko wg.waszej opinii)
Mam do Was tak ogromny zal za tego psa, ze nawet nie chce nic pisac, zeby nie zaczac go wylewac. Jest tym wiekszy, gdy z tygodnia na tydzien dostaje nowe wiesci o Benie... Macie juz kolejnego psa nad ktorym mozecie sie doktoryzowac, wiec po co caly czas krzywdzisz Bena falszywymi osadami. Reka do gory kto chce zobaczyc Na zywo tego nieadopcyjnego psa,a tymczasem ja wszystkim eksperymentatorkom i domoroslym behawiorystka mowie stanowcze NIE.
Ben
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236902-BEN-Ma-niewiele-czasu-Ocalmy-przed-zagryzieniem-Pilnie-DS%21/page43[/url]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta'] (...) Reka do gory kto chce zobaczyc Na zywo tego nieadopcyjnego psa (...)[/QUOTE]

Ja się piszę. Mogę jechać, bo faktycznie chętnie potwierdzę na forum jak cudownie Ben zachowuje się u Pana Macieja. I jak świetnie służy mu DS. Pizę szczerze. Skoro Pan Bena odwali tak dobrą robotę, to należy mu się pochwała.
Kiedy można?

Reszty nie zacytowałam bo i komentować nie będę. Nie ma sensu.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Aga-ta']Elik, o czym Ty piszesz? W jakim nieadopcyjnym stanie??? (chyba tylko wg.waszej opinii)
Mam do Was tak ogromny zal za tego psa, ze nawet nie chce nic pisac, zeby nie zaczac go wylewac. Jest tym wiekszy, gdy z tygodnia na tydzien dostaje nowe wiesci o Benie... Macie juz kolejnego psa nad ktorym mozecie sie doktoryzowac, wiec po co caly czas krzywdzisz Bena falszywymi osadami. Reka do gory kto chce zobaczyc Na zywo tego nieadopcyjnego psa,a tymczasem ja wszystkim eksperymentatorkom i domoroslym behawiorystka mowie stanowcze NIE.
Ben
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/236902-BEN-Ma-niewiele-czasu-Ocalmy-przed-zagryzieniem-Pilnie-DS!/page43[/URL][/QUOTE]
Agat-ta, to watek Astera i nie piszmy tu o Benie, który ma swój watek, ale uważam, że powinnaś wyjawić (na wątku Bena) o co masz tak wielki żal do osób, które szczerze i realnie szukały dla Bena ratunku, podczas gdy Ty od miesięcy nie dawałaś znaku, że interesuje Cię co się z Benem dzieje.


[quote name='Ayame Nishijima']Ja się piszę. Mogę jechać, bo faktycznie chętnie potwierdzę na forum jak cudownie Ben zachowuje się u Pana Macieja. I jak świetnie służy mu DS. Pizę szczerze. Skoro Pan Bena odwali tak dobrą robotę, to należy mu się pochwała.
Kiedy można?

Reszty nie zacytowałam bo i komentować nie będę. Nie ma sensu.[/QUOTE]
Ja także chętnie zobaczę uśmiechniętego Bena, bo przez długi czas jego przerażony widok ogromnie mnie zasmucał.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Ja się piszę. Mogę jechać, bo faktycznie chętnie potwierdzę na forum jak cudownie Ben zachowuje się u Pana Macieja. I jak świetnie służy mu DS. Pizę szczerze. Skoro Pan Bena odwali tak dobrą robotę, to należy mu się pochwała.
Kiedy można?

Reszty nie zacytowałam bo i komentować nie będę. Nie ma sensu.[/QUOTE]
moj numer jest podany na watku Bena

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Ja się piszę. Mogę jechać, bo faktycznie chętnie potwierdzę na forum jak cudownie Ben zachowuje się u Pana Macieja. I jak świetnie służy mu DS. Pizę szczerze. Skoro Pan Bena odwali tak dobrą robotę, to należy mu się pochwała.
Kiedy można?

Reszty nie zacytowałam bo i komentować nie będę. Nie ma sensu.[/QUOTE]

[quote name='Aga-ta']moj numer jest podany na watku Bena[/QUOTE]

Agata, ja na Twoim miejscu nie pozwoliłabym żeby Ayame tam pojechała.
Po co Ben ma znów stresować się obecnością osoby, która na siłę wszystkim wmawiała wielką głupotę, że to psi morderca?
Moim zdanem Ayame chce tam pojechac i udowodnić że psu jest tam źle :p
A pewnie to zrobi, gadajac same głupoty,wyssane z palca i użyje pewnie swoją wielką super wiedzę, której nikt inny na tej swiecie nie posiada.
Agato, Ben ma dobrze, dostarczaj wieści na pw cioteczkom którym warto informować.
Ayame, zajmij się może Asterem i tą sprawą zrzeczenia się psa, podobno we wszystkim jesteś taka świetna, nie ma lepszej od Ciebie osoby, to jedź i załatw a Bena zostaw w spokoju.

I jestem zaskoczona że cioteczki płacą za hotelowanie psa,którego betkak wzięla na własna odpowiedzialność (rowniez finansową) do swojego hoteliku.
Za chwilę ona zacznie zbierac psy z ulicy, żeby sobie zarobic.
Czy wszyscy dobrze się czują ? Nie mowie ze źle zrobiła, bo dobrze zrobila ze pomogla psu ale nie ma prawa brac kase za jego hotelowanie.

Link to comment
Share on other sites

Ale Cie dawno nie było...Czy widzisz gdzieś wystawiona fakturę za hotelowanie Astera. Owszem miało to być 100zł ładnie nazwane hotelowaniem, które miało zostać przeznaczone na pokrycie szkód wyrządzonych przez psiaka, np. odmalowanie podrapanego boksu, kupienie materaca ( Aster zniszczył ich 3). Jednak biorąc pod uwage cała sytuację nie wystawiałam faktury na hotelowanie. Psiak otrzymał 130zł na karmę w czerwcu. Za kilka dni zamawiam nową na lipiec. [quote name='Doda_']Agata, ja na Twoim miejscu nie pozwoliłabym żeby Ayame tam pojechała.
Po co Ben ma znów stresować się obecnością osoby, która na siłę wszystkim wmawiała wielką głupotę, że to psi morderca?
Moim zdanem Ayame chce tam pojechac i udowodnić że psu jest tam źle :p
A pewnie to zrobi, gadajac same głupoty,wyssane z palca i użyje pewnie swoją wielką super wiedzę, której nikt inny na tej swiecie nie posiada.
Agato, Ben ma dobrze, dostarczaj wieści na pw cioteczkom którym warto informować.
Ayame, zajmij się może Asterem i tą sprawą zrzeczenia się psa, podobno we wszystkim jesteś taka świetna, nie ma lepszej od Ciebie osoby, to jedź i załatw a Bena zostaw w spokoju.

I jestem zaskoczona że cioteczki płacą za hotelowanie psa,którego betkak wzięla na własna odpowiedzialność (rowniez finansową) do swojego hoteliku.
Za chwilę ona zacznie zbierac psy z ulicy, żeby sobie zarobic.
Czy wszyscy dobrze się czują ? Nie mowie ze źle zrobiła, bo dobrze zrobila ze pomogla psu ale nie ma prawa brac kase za jego hotelowanie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Ale Cie dawno nie było...[B]Czy widzisz gdzieś wystawiona fakturę za hotelowanie Astera.[/B] Owszem miało to być 100zł ładnie nazwane hotelowaniem, które miało zostać przeznaczone na pokrycie szkód wyrządzonych przez psiaka, np. odmalowanie podrapanego boksu, kupienie materaca ( Aster zniszczył ich 3).[B] Jednak biorąc pod uwage cała sytuację nie wystawiałam faktury na hotelowanie.[/B] Psiak otrzymał 130zł na karmę w czerwcu. Za kilka dni zamawiam nową na lipiec.[/QUOTE]

Czyli jak dla mnie to oszustwo, falszowanie.. :p
Ogolnie wystawiasz faktury, ale tym razem bierzesz kase i specjalnie nie dajesz faktury zeby nie bylo ze za hotelowanie. Jeszcze raz - OSZUSTWO.
Hmm, co do zniszczen, no Ty sama podjelas decyzje o zabraniu Astera, wiec czemu ciotki maja placic za niszczenie?
Twoje dzieci zepsują zabawki, załoz watek na forum dziecięcym i proś o zwrot ...
brak słów :shake: ........

Link to comment
Share on other sites

No właśnie... Nie zdążyłam z postem. W wydatkach nie ma kosztów hotelowania...;)
A Cioteczki jak płacą, to chyba wiedzą, co robią, prawda? :diabloti:
Doda, naprawdę...
Robisz tyle dobrego. Znam Twoje wątki. Wyciągasz kochane staruszki ze schronów...
Podziwiam Cię. Szacun. :loveu:
Ale gdy widzę Cię na wątkach Ayame, to... już wiem, co napiszesz. Mniej więcej. ;)

EDIT
Ten post miał byc po pierwszym poście Dody.. Wolniej piszę. I więcej emotikonek używam.;)
Po Twoim drugim poście, Doda, nic nie napiszę...

Edited by Elisabeta
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Elisabeta']No właśnie... Nie zdążyłam z postem. W wydatkach nie ma kosztów hotelowania...;)
A Cioteczki jak płacą, to chyba wiedzą, co robią, prawda? [/QUOTE]
Owszem, ja na ten przykład wiem. Zapłaciłam za flachę (pomagam jak mogę w wyjaśnieniu jego sytuacji) i na dorzutkę na karmę dla biedaka. Oczywiście, jeśli okaże się, że psiak ma nadal nie wyjaśnione prawo własności- więcej już mu nie pomogę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']
Potrzebujemy pieniędzy na jego utrzymanie i leczenie.
[B]
Hotelik 100 zł/miesiąc. [/B]
Karma 130 zł/miesiąc - Aster powinien jeść karmę wysokoenergetyczną dobrej jakości. Jest aktywny a przy tym napięciu nerwowym spala dodatkowo ogromne ilości energii.
Koszty dojazdu behawiorysty i ewentualnie dalsze leczenie, w tym kontrole kardiologa.
[/QUOTE]

co z tego ze w ''wydatkach'' jeszcze nie ma? Przeciez będzie, skoro macie to w planowanych wydatkach.
Zastanówcie sie wszyscy co robicie, bo za chwilę do hoteliku będą przybywały psiaki ''zabrane'' z ulicy.
Betkak wzięla Astera na wlasna odpowiedzialnosc i nie powinna brać pieniążków za hotelowanie.
Czytalam wcześniejsze posty, i zgadzam sie z tym ze łamie przepisy.
Szczeniaki sama zdecydowala wziac z O., pozniej i tak placilyscie za hotel zamiast tylko za karme+wet
byly jeszcze jakies tam psy, Aster nie jest pierwszym psem, betkak nie pierwszy raz tak robi.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...