Jump to content
Dogomania

Aster - przerażony, wychudzony mlody psiak prosi o pomoc


Recommended Posts

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Przepraszam za nieobecność na wątku. Miałam straszne urwanie głowy.

Dziekuje wszystkim za wsparcie. Bea, jesteś naszą Dobrą Wróżką. :)

moje 20 zl. tym razem było naddatkiem. 10 stałej i 10 ekstra.

Jak wrócę, wrzucę więcej zdjęć Astera, choć zrobionych w tym samym czasie co te poprzednie. Może później Beata coś pstryknie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ada-jeje']Wlasciciele hoteli ktore znam, przyjmuja zwierzeta powierzone im przez opiekuna, nie wprowadzaja do hotelu psow ktore same zgarniaja z ulicy lub z schroniska, nie zbieraja sami na nich kase na portalach. DT nie jest zarejestrowana jako dzialalnosc gospodarcza. Natomiast Ty zaczynalas od zabierania psow na siebie, i poszukiwania sponsorow na nie na fb. Wiec jak to z Toba jest, prowadzisz hotel czy zbierasz psy ktore oczywiscie nie jestes w stanie sama ich utrzymac jako Twoje, bo do tego masz pelne prawo.[/QUOTE]
Niektórzy chyba przychodzą na dogo żeby zrobić zadymę ....
Chyba psy którym beatkak pomaga są psami do adopcji więc nie są to jej psy. Jestem pełna podziwu dla tego co robi betkak. Przepraszam, że poruszam ten temat ale nie mogę czytać takich kretynizmów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Niektórzy chyba przychodzą na dogo żeby zrobić zadymę ....
Przepraszam, że poruszam ten temat ale nie mogę czytać [B]takich kretynizmów[/B].[/QUOTE]

Do tej pory mogłaś uchodzić za osobę znającą przepisy dotyczące zwierząt oraz różnic w działaniu DT oraz działalności gospodarczej jaką jest odpłatna opieka nad psami w tzw. hotelikach.
Mogłaś, ale niestety zabrałaś głos!:cool3:

Link to comment
Share on other sites

Co tam słychać u Astera? jak sie czuje pies? co się znim dzieje bo o samym psie to na tym wątku dużo nie ma a panie jak zwykle pojawiaja sie i walczą jak psy używane do walk. gratuluję i bardzo proszę o zdjęcia psa i więcej informacji o samym psie. pozdrawiam wszystkich niezmiennie nawet tych walczących aby to psu na dobre wyszło tak czy inaczej

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyna od chartów napisała mi priv, że kompletnie nie ma czasu na dogo. Niestety, mają bardzo dużo psów na DT i nie wyrabiają. Cieszę się, że odpisała, przynajmniej wiemy, że jak na razie nie pomogą.

Kiedy zaczynają się spotkania z behawiorystą? No i jak Aster się czuje? Zdjęcia mile widziane :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='jolam']Niektórzy chyba przychodzą na dogo żeby zrobić zadymę ....
Chyba psy którym beatkak pomaga są psami do adopcji więc nie są to jej psy. Jestem pełna podziwu dla tego co robi betkak. Przepraszam, że poruszam ten temat ale nie mogę czytać takich kretynizmów.[/QUOTE]
Niektorzy sa na dogo dla kasy, dla wlasnego ego, do dowartosciowywania sie, bo brak im logicznego myslenia.
Nie wazne jest dobrostan zwierzat uratowanych w jakich warunkach przebywaja: beton, chlew, kurnik, stodola, klatki, itd. najwazniejsze ze sitwa dziala i ratuje.

Link to comment
Share on other sites

Jak ktoś się pojawi kto będzie chciał znaleźć coś o psie to nie znajdzie nic, przebrnie te 7 stron paplaniny , stwierdzi że coś podejrzane, że takiego psa brać nie trzeba jak on jakiś nielegalny i jak o niego walczą i wyjdzie nie wiedząc o nim nadal nic. Magia dogomanii :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Majkowska']Jak ktoś się pojawi kto będzie chciał znaleźć coś o psie to nie znajdzie nic, przebrnie te 7 stron paplaniny , stwierdzi że coś podejrzane, że takiego psa brać nie trzeba jak on jakiś nielegalny i jak o niego walczą i wyjdzie nie wiedząc o nim nadal nic. Magia dogomanii :loveu:[/QUOTE]

No cóż, skoro info o psie brak, to się dyskutuje o czym innym.
A propos czy on legalny - pewnie gdyby to było DT, to nie byłoby wątpliwości. A tu nie wiadomo, czy to przytulisko, czy hotelik czy DT???

Link to comment
Share on other sites

Odpowiedź na Twoje pytanie " co ja mam z tymi atakami"
[url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/187399-gdzie%C5%9B-jest-TAKI-DOM-gdzie-jest-ich-moc-gdzie-dostaj%C4%85-Mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-i-odzyskuj%C4%85-Wiare/page76[/url]

No cóż skoro za czyimiś plecami piszę się takie rzeczy jednocześnie udzielając mu dobrych rad na innych wątkach to trzeba mieć tupet, może niech każdy zgodnie z własnym sumieniem odpowie sobie na pytanie po co zagląda na wątki psów, które są u mnie...
[quote name='epe']Betkak!
Nie patrz na innych - dąż do "doskonałości"! W schroniskach, nawet mordowniach, nawet u P.w Ol. istnieje coś takiego jak kwarantanna.
Jesteś odpowiedzialna za stan zdrowia psów płatnych pod Twoją opieką.
Biorąc coraz to nowe, nawet z ulicy, nie wiesz co możesz sobie "przywlec".
Chodzi o bezpieczeństwo psiaków głównie.
Taki hotelik, który sobie "na własne życzenie" zafundował zarazę, szybko kończy - nikt dbający o zwierzęta tam ich nie umieści!
I co Ty masz za obsesję z tymi atakami itp?
Sama chciałaś, aby Ci podsuwać rady. Skoro zakładając taką działalność nie przejrzałas wszystkich przepisów,to chyba dobrze, że ktoś doradza?
Każdy pies w hoteliku powinien być tam umieszczony przez właściciela z książeczką i aktualnymi szczepieniami. Tego powinnaś wymagać.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Ada-jeje jeśli przyszłaś tutaj opisywać warunki hotelikowe, zresztą nie sprawdzone osobiście, to ja Ci bardzo dziękuję za pomoc Asterowi.[quote name='Ada-jeje']Niektorzy sa na dogo dla kasy, dla wlasnego ego, do dowartosciowywania sie, bo brak im logicznego myslenia.
Nie wazne jest dobrostan zwierzat uratowanych w jakich warunkach przebywaja: beton, chlew, kurnik, stodola, klatki, itd. najwazniejsze ze sitwa dziala i ratuje.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Aster ma sie dobrze, wysłałam zdjęcia do Ayame z prośbą o ich zamieszczenie. Karma Josera bardzo mu służy, jedząc 3 x dziennie pomalutku nabiera na wadze. Czekamy na odpowiedź od behawiorysty w sprawie terminu rozpoczęcia pracy z psem. Niestety to co dzieje się na wątku ( kolejny raz) nie służy psu. Dlatego proszę wszystkie osoby, które nie mają ochoty na pomoc Asterowi o nie udzielanie się na wątku, a swoje wywody na temat hoteliku przenieść gdzie indziej. [quote name='agnilas']Co tam słychać u Astera? jak sie czuje pies? co się znim dzieje bo o samym psie to na tym wątku dużo nie ma a panie jak zwykle pojawiaja sie i walczą jak psy używane do walk. gratuluję i bardzo proszę o zdjęcia psa i więcej informacji o samym psie. pozdrawiam wszystkich niezmiennie nawet tych walczących aby to psu na dobre wyszło tak czy inaczej[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Epe proszę o zamieszczenie tych przepisów, puki tego nie zrobisz może nie zabieraj głosu w tej sprawie.[quote name='epe']Do tej pory mogłaś uchodzić za osobę znającą przepisy dotyczące zwierząt oraz różnic w działaniu DT oraz działalności gospodarczej jaką jest odpłatna opieka nad psami w tzw. hotelikach.
Mogłaś, ale niestety zabrałaś głos!:cool3:[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Epe[B] proszę o zamieszczenie tych przepisów[/B], puki tego nie zrobisz może nie zabieraj głosu w tej sprawie.[/QUOTE]

Betkak!
To nie ja założyłam taki rodzaj działalności, tylko Ty! Jeśli działalność gospodarczą obowiazują dodatkowe przepisy, to chyba należy je znać?:cool3:
Może w PIW Ci powiedzą? Oni bowiem mają prawo, a nawet obowiązek sprawdzać również inne skupiska psów, poza schroniskami.
W tym dokumentację zwierząt.
Miałaś poprawiać, ulepszać - budy dojechały? - a widzę, że tylko przygarniasz coraz więcej zwierząt i podnosisz cenę. Bo inne hoteliki takie ceny biorą, to Ty też.
Ale u innych są inne standardy za te 300,- Nawet behawiorysta bywa w tej cenie.

Link to comment
Share on other sites

Kolejny raz wklejam link do str. na fb uczepiłaś sie zdjęć z marca boksów w trakcie malowania. [quote name='Ada-jeje']w ktorym poscie obiecywalam pomoc Asterowi? Zdjecia nie klamia.[/QUOTE]
[url]https://www.facebook.com/psiaprzystan?ref=hl[/url]

czy ktoś powiedział, że obiecywałaś jakąkolwiek pomoc. Jeśli nie masz ochoty uczestniczyć w tym wątku, który dotyczy sytuacji Astera nikt Cie nie zmusza. Ale swoje uwagi na temat hoteliku zamieszczaj w odpowiednim miejscu a nie tutaj.

Link to comment
Share on other sites

Słuchaj Epe odnośnie przepisów to po to proszę Cię o ich zamieszczenie żeby mieć pewność, że to Ty je znasz. Już parę razy zamieszczałam linki do przepisów właśnie PIW, niestety Epe wynika z nich że mam za duże boksy.....[quote name='epe']Betkak!
To nie ja założyłam taki rodzaj działalności, tylko Ty! Jeśli działalność gospodarczą obowiazują dodatkowe przepisy, to chyba należy je znać?:cool3:
Może w PIW Ci powiedzą? Oni bowiem mają prawo, a nawet obowiązek sprawdzać również inne skupiska psów, poza schroniskami.
W tym dokumentację zwierząt.
Miałaś poprawiać, ulepszać - budy dojechały? - a widzę, że tylko przygarniasz coraz więcej zwierząt i podnosisz cenę. Bo inne hoteliki takie ceny biorą, to Ty też.
Ale u innych są inne standardy za te 300,- Nawet behawiorysta bywa w tej cenie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='epe'] Bo inne hoteliki takie ceny biorą, to Ty też.Ale u innych są inne standardy za te 300,- Nawet behawiorysta bywa w tej cenie.[/QUOTE]To jak już tak obeznana jesteś to możesz podać mi adresy hoteli gdzie przygarną mi skołowanego psychincznie bezdomniaka do wysokiego standardu i jeszcze w tej cenie będzie behawiorysta?Pytam całkiem poważnie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Kolejny raz wklejam link do str. na fb uczepiłaś sie zdjęć z marca boksów w trakcie malowania.
[URL]https://www.facebook.com/psiaprzystan?ref=hl[/URL]

[B]czy ktoś powiedział, że obiecywałaś jakąkolwiek pomoc.[/B] Jeśli nie masz ochoty uczestniczyć w tym wątku, który dotyczy sytuacji Astera nikt Cie nie zmusza. Ale swoje uwagi na temat hoteliku zamieszczaj w odpowiednim miejscu a nie tutaj.[/QUOTE]
Tak Ty trzy posty wyzej, juz sama nie wiesz co piszesz. Galeria w psy bogata, nie zauwazylam jednak zeby oprocz pomalowanych scian w marcu cos sie zmienilo, psy nadal na betonie, nie wazne ze to lato, beton zawsze pozostanie betonem. Kazdy kto mysli wie co to oznacza dla stawow, jak dla mnie domowe kojce to tez nic innego jak linoleum na betonie w suterenach.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...