Jump to content
Dogomania

Aster - przerażony, wychudzony mlody psiak prosi o pomoc


Recommended Posts

[quote name='jolam']Skoro znalazła go między drogą a polem to pies jest porzucony. Jeśli nie ma czipa to tym bardziej.
Ze mną na spacer często chodzi mały psiak wedrowniś ale to nie znaczy że jest to mój pies bo ktoś go widuje ze mną. Po spacerze psiak idzie sobie na dalsze wędrówki.[/QUOTE]

Zatem najlepszym wyjściem jest prawda!
Do książeczki Astera powinna zostać wpisana jako właściciel ta dziewczyna.
Jako właściciel oddała go do hotelu betkak, a rachunki pokrywa fundacja. I wtedy wszystko "ma ręce i nogi" Betkak tylko robi swoje!
Jeszcze tylko usunąć w tytule wątku słowa "mix charta" i po problemie;)
Nikt nie musi sie znać na tym, czy to faktycznie mix, a jak się ktos upiera to musi udowodnić!
Takie widze wyjście z sytuacji;)

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 398
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Milo z Waszej strony.

Wybaczcie, ale nie miałam czasu nawet na telefon do Beaty :(.
Przez pół roku nie działo się prawie nic, a teraz nagle wyskoczyło tyle, ze nie wiem po pisać, co czytać i co robić, bo wszystko est ważne i wszystko musi być już.

Wiem napewno, ze u Astera ok, bo inaczej Beata zaraz by zadzwoniła. Postaram się jutro z Nią porozmawiać.

Link to comment
Share on other sites

Tak jest ok. Aster ładnie nabiera na wadze, w czwartek kupiłam kolejny worek Josery. Wczoraj upał taki więc było kompanko na świeżym powietrzu;-) [quote name='Ayame Nishijima']Milo z Waszej strony.

Wybaczcie, ale nie miałam czasu nawet na telefon do Beaty :(.
Przez pół roku nie działo się prawie nic, a teraz nagle wyskoczyło tyle, ze nie wiem po pisać, co czytać i co robić, bo wszystko est ważne i wszystko musi być już.

Wiem napewno, ze u Astera ok, bo inaczej Beata zaraz by zadzwoniła. Postaram się jutro z Nią porozmawiać.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Tak jest ok. Aster ładnie nabiera na wadze, w czwartek kupiłam kolejny worek Josery. Wczoraj upał taki więc było kompanko na świeżym powietrzu;-)[/QUOTE]
Ciesze się bardzo, ze wszystko ok u chlopaka :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Tak jest ok. Aster ładnie nabiera na wadze, w czwartek kupiłam kolejny worek Josery....[/QUOTE]

Myślę, że dobrze byłoby zasilić portfel Astera. Korkom pozostała spora sumka i nic nie wskazuje na to, żeby była im jeszcze potrzebna.
Co myślicie o transferze części majątku Korków na konto Astera ? Na którymś z wątków widziałam już taką propozycję Ayame.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Proponowałam to własnie na wątku Korków, po rozmowie z Tobą, Elik.

Chłopak wcina drogą karmę i w dużych ilościach, ale tak musi być jeśli mu służy.
Bardzo źle eby było, gdyby nam na niego brakło. Ale to Korkowi Deklarowicze powinni potwierdzić co i jak :)[/QUOTE]

Czekamy więc na decyzję ofiarodawców Korków :)

Link to comment
Share on other sites

Właśnie dostałam zdjęcia od Beaty.
Wydaje się, ze Aster ufa Jej coraz bardziej.
Niestety nie może się dodzwonić do behawiorystki :( Pewnie seszon urlopowy dajke się we znaki).



Załączam faaktury za Joserę. Jedna już zapłacona, za drugą trzeba będzie zrobić zwrot.

[IMG]https://lh5.googleusercontent.com/-_7nUly48CMA/U7xnX1QhWiI/AAAAAAAADPM/QKhms4joTJM/w1145-h859-no/dr+za+jos.jpg[/IMG]


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-a1GToMvMAws/U7xnaI61EtI/AAAAAAAADPc/Jt61c6SCaXA/w1145-h859-no/pierw+na+j.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']...

Załączam faaktury za Joserę. Jedna już zapłacona, za drugą trzeba będzie zrobić zwrot.


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-a1GToMvMAws/U7xnaI61EtI/AAAAAAAADPc/Jt61c6SCaXA/w1145-h859-no/pierw+na+j.jpg[/IMG][/QUOTE]

Tak jak napisałam na wątku Huzara, 7-go lipca zrobiłam przelew na 130,00 zł na konto hoteliku i prosiłam o potwierdzenie otrzymania kasy. Nie dostałam.
8-go lipca zrobiłam przelew dla suni Miki i już jest potwierdzenie.

Link to comment
Share on other sites

Elik potwierdzam wpłatę 130zł na karmę Asterową:-) Dziękuję w imieniu psiaka, nawet nie wiesz jak miło popatrzeć jak te żeberka pomału znikają z widoku:-)[quote name='elik']Tak jak napisałam na wątku Huzara, 7-go lipca zrobiłam przelew na 130,00 zł na konto hoteliku i prosiłam o potwierdzenie otrzymania kasy. Nie dostałam.
8-go lipca zrobiłam przelew dla suni Miki i już jest potwierdzenie.[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Witaj:-) Więc tak jeśli chodzi o zabiegi weterynaryjne, szczepienia, kastracje to pod tym kątem psiak jest gotowy. Natomiast Aster jest psiakiem bardzo energicznym, ciągle spiętym ale absolutnie nie jest agresywny. Jeśli chodzi o adopcję to pewnie byłaby ona możliwa, może tak by się udało żeby ewentualną pracę z behawiorystą przenieść do domu stałego.[quote name='kesencja']Aster jest do adopcji? Przepraszam, nie czytałam całego wątku i trochę się pogubiłam :oops:
Melduję się u psiaka i zostanę na dłużej![/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Elik potwierdzam wpłatę 130zł na karmę Asterową:-) Dziękuję w imieniu psiaka, nawet nie wiesz jak miło popatrzeć jak te żeberka pomału znikają z widoku:-)[/QUOTE]

Bardzo dziękuję za potwierdzenie, ale proszę napisz to na wątku Huzara - konieczne do rozliczenia jego kasy :)
Asterku, smacznego. Jedz i przybywaj na wadze :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='betkak']Elik potwierdzam wpłatę 130zł na karmę Asterową:-) Dziękuję w imieniu psiaka, nawet nie wiesz jak miło popatrzeć jak te żeberka pomału znikają z widoku:-)[/QUOTE]

Zaraz uzupełnię w rozliczeniu :)

Cieszę się, że z Asterem lepiej :)

Link to comment
Share on other sites

Lepiej:-) Jest zrzeczenie na Astera, Gabrysia zamieściła na wydarzeniu psiaka na fb i syn tego Pana zaczął ją straszyć sądem więc usunęła. Przysłała mnie na pw ja z kolei wysłałam do Ayame z prośbą o zamieszczenie.[quote name='gluchypies']Zaraz uzupełnię w rozliczeniu :)

Cieszę się, że z Asterem lepiej :)[/QUOTE]

Link to comment
Share on other sites

Nie wiem czy jest sens zamieszczać na forum. To jednak osobiste dane, po co komuś i sobie robić kłopoty?

Zamieszczam fotkę oświadczenia z zamalowanymi danymi osobowymi.


[IMG]https://lh6.googleusercontent.com/-uHZjjNaD66A/U8A6JbRDPvI/AAAAAAAADSo/qyBBXjDHWA4/w960-h720-no/10536767_323721394451291_998513905_n.jpg[/IMG]

Teraz pozostaje podjąć decyzję kto będzie prawnym opiekunem Astera. Ta osoba powinna wystąpić o pozwolenie na charta.

Edited by Ayame Nishijima
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...